Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro lorenz врътка Simplex Minelab нишани wave Coil VANQUISH грунда Майнлаб маск GOLD miladinka prodavam TEKNETICS mask nexus Fisher kupuvam пират deus голден Spectrum nokta 5000
 

 факиска река

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул




факиска река - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: факиска река   факиска река - Page 2 EmptyСъб Авг 07, 2010 7:41 pm

zempar написа:
да това е даръндере
не ми се вярва някой от миньорите да е пробвал да търси по метода на промиването
така че не е изключено да има злато макар и в малки количества
проверка му е майката
а не с промиване не са пробвали но ми се струва в 4е дарундере щте има проби както казваш доста далече оба4е отиване и врущане 400 км неска ходих на батова река кум 10 проби направих около долоще нищо дайе и магнетит няма Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



факиска река - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: факиска река   факиска река - Page 2 EmptyСъб Авг 07, 2010 7:58 pm

по нашия край няма , не си губи времето
личните можеш ли да си ги отваряш
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




факиска река - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: факиска река   факиска река - Page 2 EmptyСъб Авг 07, 2010 8:08 pm

zempar написа:
по нашия край няма , не си губи времето
личните можеш ли да си ги отваряш
да мога ако искаш пиши там
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



факиска река - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: факиска река   факиска река - Page 2 EmptyНед Авг 08, 2010 12:07 am

те в зидарово знаи6 кви маимуни са само цигани,имало един българин и те му викали баи иван циганина Very Happy .мои колега пенсионер от мината в зидарово ми разправя как е ходил с камиони до пирдоп да носят за преработка сурвина от която за извличали злато по химичен път.там навсякаде е гранит.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




факиска река - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: факиска река   факиска река - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 9:55 am

comander написа:
те в зидарово знаи6 кви маимуни са само цигани,имало един българин и те му викали баи иван циганина Very Happy .мои колега пенсионер от мината в зидарово ми разправя как е ходил с камиони до пирдоп да носят за преработка сурвина от която за извличали злато по химичен път.там навсякаде е гранит.
хич не е за смях наистина мангалите правят проблем на останалите булгари там веднага ми се оплакаха това до няколко години 6те стане проблем за всяка булгарска кущта ако продулжава булгарина да гледа както овца за златото е следното с 5 миниори говорих никои не каза 4е са вадили злато там само желязна руда и чакъл
Върнете се в началото Go down
 
факиска река
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Здравейте имам въпрос
» РЕКА ЛЕПЕТУРА
» По река Рейн -Германия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: