Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 07.09.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
GC SCANNERMAX 1026 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
GC SCANNERMAX 1026 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
GC SCANNERMAX 1026 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]GC SCANNERMAX 1026 …

Comments: 3
Keywords
TEKNETICS нишани POWER пират wave продавам golden металотърсач Coil deus Spectrum lorenz грунда маск Майнлаб mask kupuvam GOLD Fisher tejon голден врътка tesoro prodavam nexus miladinka
Share

GC SCANNERMAX 1026

Go down 
АвторСъобщение
zeliazkostanev
Новобранец
Новобранец

GC SCANNERMAX 1026 Empty
ПисанеЗаглавие: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 2:16 pm

Здравеите,може ли някои да ми каже параметрите на GC SCANNERMAX 1026 и каква е махималната дълбочина на работа,също и за GC SCANNERMAX GTX 9055 коя от двете е по добра, ако някои има или е имал такава.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater

GC SCANNERMAX 1026 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 2:33 pm

като му гледам цената ще е върха на китайската инженерна мисъл:
http://www.ambientsw.com/gs51199.html
NERON
Цезар
Цезар
NERON

GC SCANNERMAX 1026 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 3:04 pm

купи си по-добре едно българско апаратче втора употреба след като си го тествал

ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
zeliazkostanev
Новобранец
Новобранец

GC SCANNERMAX 1026 Empty
ПисанеЗаглавие: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyПет Авг 13, 2010 12:06 pm

Мерси за отговорите, Нерон би ли ми препоръчал какъв апарат мога да си взема, аз не съм запознат с металодетектори и представа си нямам, търся апарат с по голяма работна дълбочина и да не е много скъп че нямам възможност, а за GC SCANNERMAX 1026 видях че е евтин и ми се струва добър но на нито една от обявите за металодетектори не пише каква е махималната дълбочина.

Благодаря жи предварително за отговора
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

GC SCANNERMAX 1026 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyПет Авг 13, 2010 8:37 pm

zeliazkostanev написа:
Мерси за отговорите, Нерон би ли ми препоръчал какъв апарат мога да си взема, аз не съм запознат с металодетектори и представа си нямам, търся апарат с по голяма работна дълбочина и да не е много скъп че нямам възможност, а за GC SCANNERMAX 1026 видях че е евтин и ми се струва добър но на нито една от обявите за металодетектори не пише каква е махималната дълбочина.

Благодаря жи предварително за отговора
ГОЛДЕН МАСК...

GC SCANNERMAX 1026
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: