Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда lorenz Minelab Coil TEKNETICS пират deus nexus wave mask Spectrum 5000 нишани prodavam miladinka GOLD голден kupuvam врътка Simplex Fisher tesoro маск Майнлаб nokta VANQUISH
 

 GPX 5000

Go down 
+13
nkla_95
Satan Claus
AdEoY
nasko75
drujba6
slavitoooo
maksim12
PlovdivTrakiq
pechkata
бушон
Aurelius
comander
Aemilivs
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 5:11 pm

Цитат :
maksim12 написа:
би ли казал монета около 1 лев на колко го дава цветен сигнал



Изгледай клипа внимателно и ще разбереш - и стига със този лев, че се смях една минута, като видя твой пост все за лев става дума...


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Авг 24, 2011 9:48 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСря Авг 24, 2011 3:27 pm

pechkata написа:
maksim12 написа:
би ли казал монета около 1 лев на колко го дава цветен сигнал

Изгледай клипа внимателно и ще разбереш - и стига със този лев, че се смях една минута, като видя твой пост все за лев става дума...[/quote] а какво да питам каъв цвят ли е това ме интересува това питам
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:01 pm

vanko22 написа:
За всички,които се съмняват в GPX-5000,Имам един колега ,които казва,аз пускам другите да минават с машинките си пред мен,а аз карам след тях и винаги намирам.Тои ме запали за тази машинка.Наистина,ако си обигран и знаеш какво да чуваш,това е невероятна машина.Този същия се върна на стари места където е бил и каза:сякаш съм на ново место,извадих ,каза повече отколкото преди съм вадил.И аз вече имам няколко месеца с този метлдетектор,наистина е невеоятен.А относно мненията на някои колеги писали по горе,мога само да им кажа да си размахват старите машинки и да си мислят че няма нищо.Ще им се опулят очите,ако след тях мине някои с GPX-5000 и видят,какво са изпуснали. Smile))))) Laughing Но,това си е характерна черта за нас българите,докато не го видим,не вярваме....аиде със здраве.
Не споменаваш другите с какви металотърсачи са били.Неразбрах в дълбочина желязото го дава цвят или обратното та заради тово хвалят 3500


Последната промяна е направена от gog на Съб Авг 27, 2011 3:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:07 pm

Другото което така разбрах каква е разликат между 4500 и 5000 e че по бързо се работи и има по добра дълбочина, но дълбочината маи е търговски трик които идва от допълнителната моно антена.
Върнете се в началото Go down
vanko22
Новобранец
Новобранец




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 5:46 am

Добре,за да разсея съмненията,ще кажа че прекарах доста време в нета за да събера необходимата информация за разликата между 4500 и 4800 заедно с 5000.Изчетох доста инфо от австралийските златотърсачески форуми, и изгледах доста видео.Според Фил Бек,който е мениджър по въпросите на електронните системи на Майнлаб,4800 и 5000 имат доста промени в системната електроника,поставени са нови режими и има доста нови настройки.Той казва още,че 4800 и 5000 са еднакви по електроника,но имат софтуерни разлики.Това е направено за да има по добра цена на 4800.В резултат на тези промени,са получени доста по добри резултати в дълбочината на двата уреда и в тяхната стабилност,особено при работа в силно замърсени електромагнитни среди.Каза също така че заради европейските клиенти са поставени специални режими за реликви и монети,тъй като знаем,че повечето колеги в Америка и Австралия се интересуват най-вече от злато.Именно за това тези два детектора са най-добрите в света за откриване на малки предмети на голяма дълбочина.Много от българските колеги,спекулират доста с дискриминацията.Тукашните хора,намаляват до минимум дискриминацията,тъй като всички знаем че в определени дълбочини и почви има голяма вероятност да те излъже уреда и да подминеш сигнал.Всички знаем,предвид обстоятелствата в България,трябва бързо да се копа докато не са дошли онези с белезниците и затова няма време да се рови всичко което свири,затова дискриминацията е толкова важна.Тук в Америка е различно,хората излизат да упражнят хобито си и копат всичко,нали все пак е хоби,но така са сигурни че не са изпуснали нищо интересно.Аз лично нищо повече немога да добавя,тъй като нямам много излизания с 5000,но наистина е кеф да бачкаш с такова чудо.Не съм го пробвал в България и незнам как ще се държи на тамошните почви,но предполагам че с повечко опит и игра с настройките може да покаже завидни резултати.Така че дълбочината не идва само от монокойла и едва ли е трик.Айде със здраве и успех в търсенето.
Върнете се в началото Go down
lychko
Новобранец
Новобранец




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 11:07 am

interesuvam se ot minelab gpx 5000 moje li da mi pomognete i ako moje telefon za vryzka
blagodarq Smile
пиши на кирилица
ПРИ СЛЕДВАЩО ПИСАНЕ НА ЛАТИНИЦА КОМЕНТАРА СЕ ТЪРКА.
Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 1:18 pm



Ето още едно интересно клипче с късметлии.
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




GPX 5000 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX 5000   GPX 5000 - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 6:38 pm

lychko написа:
interesuvam se ot minelab gpx 5000 moje li da mi pomognete i ako moje telefon za vryzka
blagodarq Smile
пиши на кирилица
ПРИ СЛЕДВАЩО ПИСАНЕ НА ЛАТИНИЦА КОМЕНТАРА СЕ ТЪРКА.

Какво те интересува, аз от четене а не от практика станах разбирач Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
GPX 5000
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ЗАТВАРЯИТЕ ТЕМАТА
» e XP 5000
» GPX 5000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: