Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil Spectrum wave GOLD kupuvam nexus грунда deus пират голден mask Minelab tesoro TEKNETICS prodavam нишани Майнлаб Fisher lorenz врътка VANQUISH nokta Simplex miladinka маск 5000
 

 AKA металодетектори

Go down 
+23
adminn
kateracha_86
stars
odins-
kaponcheto
lomidol
Mladencho
nasko75
pechkata
RelicHuntingVT
JENTIX
kronos555
mdetectors.bg
Ancient Hunter
niki3
georgi_at
cozmi
zempar
drujba6
zlatko
slavitoooo
imperio
don
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 2:28 pm

Абе ти наред ли си бре,я по кротко,задал съм въпрос,да си видял нещо друго,че го разбираш погрешно !!?? Много уважавам маските особено 3-ката,щото знам кво може и подчертавам никъде не съм казал лоша дума до сега за тях!

Е са разбирам,що всички ти се подиграват и те нападат що си толко тъп !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 4:06 pm

Айде ве ти пък въобще не се подиграваш - само казваш нищо повече...
В случея поста ти е направо пидигравателен спрямо Голден маск...

Mladencho написа:

Печка маската дали ще го засече тоя сигнал ?
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 4:35 pm

И кое му е подигравателното ? да си видял да се присмивам или нещо подобно ?
Това хич не е в моя стил,ако въобще си забелязъл !
Но,забравих,че ти си свикнал да ти се подиграват и може би затова такава ти беше реакцията......
прерови целия форум и виж,дали има един пост в който пиша нещо негативно за маските !


Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 9:47 pm

Питане към колегите , които са работили с голямата и малката антена на ДЕУСА:
Каква е разликата в дълбочината и дискриминацията?
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 11:36 pm

lomidol написа:
Питане към колегите , които са работили с голямата и малката антена на ДЕУСА:
Каква е разликата в дълбочината и дискриминацията?
Благодаря!
тука за АкАто се говори май да не им спамим темата ще ти драсна на ЛС по въпроса
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyЧет Юли 04, 2013 10:45 am

http://www.garysdetecting.co.uk/aka_sorex_pro.htm
Върнете се в началото Go down
odins-
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyЧет Юли 04, 2013 10:05 pm

деуса беше на 8кх дискриминация 5,6 реактивити 1,повера на 2 земята 72,в края на клипа 12 кх диск на 0,повера на 3 сенситив 92 аудио на 5.акато беше на алметал с изключени филтри
Върнете се в началото Go down
stars
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyСря Фев 05, 2014 9:27 pm

Не е лоша детектор
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyСъб Май 10, 2014 7:28 pm

Колеги по големия ми брат иска и той да си купи монетар но не сяда на компа
Та въпроса ми е ако си купи АКА sorex pro, ще може ли да ни свърши работа, щото почвата ни е доста тежка грунда е на 84, да не се окаже в тежка почва плитка scratch  ако може да помогнете .
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyНед Май 11, 2014 12:18 am

AKA не е за много тежки почва.
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyНед Май 11, 2014 8:09 pm

оффф с този труден терен garrett ace 350 ми беше малко плитък а teknetics omega 8000 ми е по дълбок но пак има много
паразитни сигнали от които главата почва да боли, сега и АКА не стават, ако може да ни предложите някой монетар за този оруден терен, но до 1200лв ,много ще сам ви благодарен.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 12:23 am

AKA работят на орудено (не най-тежката минерализация разбира се), но за предпочитане с антена на 3 kHz. И обезателно включен икономичен режим.


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Пон Май 12, 2014 7:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 1:56 pm

kateracha_86 написа:
оффф с този труден терен garrett ace 350 ми беше малко плитък а teknetics omega 8000 ми е по дълбок но пак има много  
паразитни сигнали от които главата почва да боли, сега и АКА не стават, ако може да ни предложите някой монетар за този оруден терен, но до 1200лв ,много ще сам ви благодарен.
Колега тези паразитни сигнали дето си ги имал на omega 8000 са били смущения от жиците а не от почвата и аз сам със същия силно оруден терен като твоя и да знаеш че ф75 е просто трепач точно на този терен дявол  но стандартната му сонда за жалост е малко зле Sad  така че задължително с утимейт33 или сеф38 с тези две антени е трепач cheers 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 2:20 pm

Аз преди имах същия проблем, защото и моя терен е много оруден абсолютно същия като твоя, та избора ми беше труден, но изчетох много полезна информация тука във форума която много ми помогна и накрая стигнах до ф75 с ултимейт33 макар че и със Сеф38 е много добре, та да ти кажа много сам доволен, пиша ти това защото искам да ти помогна а не да вземеш апарат който силата му е на леките почви и да се набуташ с парите след като имаш решение на проблема  Cool 
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 5:41 pm

ВЛФ на руда не работи стига с тия празни приказки ,ако 2 пръста са работа ...... работете.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 6:33 pm

comander написа:
ВЛФ на руда не работи стига с тия празни приказки ,ако 2 пръста са работа ...... работете.
Командире слушам  и аз преди мислех кат теб study  но сега мисля друго kopne късмет и щастие 
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 7:48 pm

mario321 написа:
comander написа:
ВЛФ на руда не работи стига с тия празни приказки ,ако 2 пръста са работа ...... работете.
Командире слушам  и аз преди мислех кат теб study  но сега мисля друго kopne късмет и щастие 
Само ми кажи от кой район си да ти кажа колко е рудно или не е било руда а някой ибузен миндил дето ти 4ува и ударите на сърцето  Sad 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 8:04 pm

За много тежка почва истината е JPX
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 9:40 pm

mario321 написа:
comander написа:
ВЛФ на руда не работи стига с тия празни приказки ,ако 2 пръста са работа ...... работете.
Командире слушам  и аз преди мислех кат теб study  но сега мисля друго kopne късмет и щастие 
 Razz Razz Razz Ми той ,откъде да е виждал Фишер ,Командера,пък и орудено не знае кво е,само се заблива с разни джипита-мипита :mdr97: :mdr97: :mdr97: 
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 10:55 pm

правя си и аз вятър на устата,Абе трябва ли да хванеш магарето за х....я 4е да кажеш какво е като то се вижda
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyПон Май 12, 2014 11:12 pm

comander написа:
правя си и аз вятър на устата,Абе трябва ли да хванеш магарето за х....я 4е да кажеш какво е като то се вижda
 Cool Аз зех да не им забелязвам на тая тема,щото повечето наистина си нямат на понятие за кви шибани почви става на въпрос-,че и ялови ...на сичкото отгоре... стена 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 9:54 am

comander написа:
mario321 написа:
comander написа:
ВЛФ на руда не работи стига с тия празни приказки ,ако 2 пръста са работа ...... работете.
Командире слушам  и аз преди мислех кат теб study  но сега мисля друго kopne късмет и щастие 
    Само ми кажи от кой район си да ти кажа колко е рудно или не е било руда а някой ибузен миндил дето ти 4ува и ударите на сърцето  Sad 
Командирче тука човека питаше за средно оудено с грунд 84 а не 94 чети правилно преди да се правиш на интересен стена  а на този грунд почва фишера работи сравнение с другите апарати дето стават по плитки аааааа да знаеш та чети по добре слушам 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 10:04 am

kateracha_86 написа:
оффф с този труден терен garrett ace 350 ми беше малко плитък а teknetics omega 8000 ми е по дълбок но пак има много  
паразитни сигнали от които главата почва да боли, сега и АКА не стават, ако може да ни предложите някой монетар за този оруден терен, но до 1200лв ,много ще сам ви благодарен.
Да колега то почти всички знаем че гаррета е плитък на такъв терен като твоя с омега 8000 си му скриваш спокойно шапката
 :mdr97: 
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 10:26 am

Олеее аз кво ви питах колеги а вие сте го обърнали на кавга то без да обиждам никой но колегата марио321 е прав че гарет не става в нашия край Родопите монети хващах

bigold likes this post

Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




AKA металодетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AKA металодетектори   AKA металодетектори - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 10:35 am

На по 10-12см дълбочина 20стотинки а с технетикса хващам на 20-23 но пак е нещо и като гледам май на брата ша взимам ф75 със антена сев38
Върнете се в началото Go down
 
AKA металодетектори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ремонт на металодетектори acs-bg.net
» Продавам Сеф пита за металодетектори FISHER 38x30

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: