Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus VANQUISH mask miladinka GOLD Simplex пират Майнлаб wave nokta kupuvam deus tesoro Fisher грунда TEKNETICS 5000 врътка Coil Minelab prodavam нишани Spectrum маск голден lorenz
 

 Злато в Марица ?

Go down 
+9
tsole
vaseto
vasko_87
SAGITTARIUS
Dominos
zempar
brutus
tepes
goldhunter
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyВто Сеп 28, 2010 11:19 pm

Здравеите живея на 10тина километра от Марица и мисля да си пробвам късмета там някои нее ли чувал нещо или вадел злато от там.
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 3:37 pm

аиде де нико ли незнае нещо
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 5:54 pm

Марица е златоносна река, нищо чудно да си намериш късмета там Smile
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 6:33 pm

еми мисля да пробвам ама там много обикалят горските и незнам дали няма да създават проблеми
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 6:45 pm

Преди 15-тина години, когато е занимавах с промиване на злато, не беше забранено, просто трябваше да си регистриран като златотърсач, златото се продаваше единствено на държавата, по цени определени от държавата... Сега нямам и понятие как е
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 7:43 pm

ЕМИ ЩЕ ЧАКАМ НЯКОИ КОИТО ЗНАЕ ДА КАЖЕ мерси
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 7:55 pm

Най важното е първо да се научиш да го намираш, след това е лесно Smile
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 8:03 pm

С лопата и леген можеш да ходиш където си поискаш,освен на места дадени на концесия.С помпа и някаква малка механизация най лошото което могатда ти направят е да ти кажат да събираш цирка.В марица има злато но в по горните те4ения.Тук специално вси4ко е зарито с пясък а в 4истият пясък по принцип злато няма.В омуровска имаш шанс ако знаеш да търсиш.Ами като на4ало мисля ,4е това ти стига ,успех.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 8:20 pm

ти недей чака щото хубавото време е на привършване Smile
както казва и колегата брутос в по-горните течения
аз бих проверил от белово нагоре
надолу вече се затлачва и няма сасво да търсиш , е може и надолу до септември да слезеш
но по надолу вече няма шанс
успех и да се похвалиш
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Сеп 29, 2010 11:19 pm

:yes: Дано да мога скоро да се похваля ангел
аз не искам много една песачинка да намеря ще съм доволен , през зимата когато е по добре времете дали няма да стане ако сложа едни ботуши и едни гумени ракавици щото чак до другото лято неми се чака
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyЧет Сеп 30, 2010 12:03 am

зимата ще измръзнеш ве човек
аз тука преди месец постоях 2 часа в реката и краката ми станаха кокъл а пък зимата как ще е не знам
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyЧет Сеп 30, 2010 12:06 am

то за златинки още утре мога да те заведа ,но за грамове е друга работа.
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Ное 17, 2010 5:01 pm

Предполагам че на марица дето минава точно през Пловдив (около гребната база) няма 6анс да има златинки :?
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСря Ное 17, 2010 5:52 pm

fitneso написа:
Предполагам че на марица дето минава точно през Пловдив (около гребната база) няма 6анс да има златинки :?

Колега не разбирам много от промиване на злато но ми казаха познати-стари златотърсачи от твоя район ,че са ходели по реките от х.Братан надолу към Чирпан а пък за Гребната база-забрави,там тинята е повече от пясъка.
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyСъб Ное 20, 2010 11:02 am

И аз така мислех,мерси много за отговора WinkWink бира
Върнете се в началото Go down
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyПет Ное 26, 2010 5:29 pm

някои ако е навит за марица самоче беловската част или покраи момина клисура преди изравнителя
Върнете се в началото Go down
vaseto
Новобранец
Новобранец




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: има ама е много ,много малкол   Злато в Марица ? EmptyВто Фев 01, 2011 7:32 pm

goldhunter написа:
ЕМИ ЩЕ ЧАКАМ НЯКОИ КОИТО ЗНАЕ ДА КАЖЕ мерси
Evil or Very Mad Arrow
има ама е много ,много малкол
Върнете се в началото Go down
tsole
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyЧет Фев 03, 2011 10:21 pm

марица е голяма река и златото е на дъ лбоко ,защототя не е толкова пълноводна кактонякога и вече има голям нанос от тиня и боклуци и ти трябва да направиш голяма разкривка и губиш много време
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyЧет Фев 03, 2011 10:53 pm

отказахте ме от марица
апък и наистина е "тинясала" цялата
може и да има ама няма да си струва копането
Върнете се в началото Go down
vaseto
Новобранец
Новобранец




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyПет Фев 04, 2011 1:42 pm

[quote="goldhunter"]отказахте ме от марица
ТИ искаш злато като в youtube.нема да стане....намери ме..
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyПет Фев 04, 2011 2:36 pm

това няма нищо общо с youtube
и м/у другото кои неще злато като в youtobe Laughing
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyПон Сеп 19, 2011 1:41 pm

Край костенец трябва да пробвам дали има, очушница тука реките и нагоре към радуил, марица ... неазнам дали ще има .. трябва да видя
Върнете се в началото Go down
goturbas
Легионер
Легионер
goturbas



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: в Радуил направих проба...   Злато в Марица ? EmptyВто Окт 25, 2011 8:36 pm

много добро местенце, тежка фракция яко... ама нищо жълто.
Върнете се в началото Go down
benzin
Новобранец
Новобранец




Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злато в Марица ?   Злато в Марица ? EmptyЧет Яну 05, 2012 11:00 am

Здравеѝте колеги аз сам от костенец има ли нешто жьлтичко из реките в раиона
Върнете се в началото Go down
goturbas
Легионер
Легионер
goturbas



Злато в Марица ? Empty
ПисанеЗаглавие: нека   Злато в Марица ? EmptyНед Яну 15, 2012 10:08 pm

затопли още малко и ще ходим...
Върнете се в началото Go down
 
Злато в Марица ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Открито е злато в Марица, но е на дълбоко
» направи си сам пособия за промиване на речно злато
» Злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: