Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus Fisher врътка нишани Coil TEKNETICS Spectrum prodavam lorenz Minelab голден GOLD маск nokta VANQUISH пират грунда tesoro 5000 nexus Simplex miladinka wave mask Майнлаб kupuvam
 

 МЕТЕОРИТ

Go down 
+11
batkata
adminn
inucente
zolak
Джони
tepes
gen4o
danio1978
Kiril62
kiril g
morfozis
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
batkata
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyПон Апр 11, 2011 7:03 pm

https://2img.net/r/ihimizer/i/110420114180.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/110420114179.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/110420114184.jpg/
Върнете се в началото Go down
gen4o
Легионер
Легионер




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 5:17 pm

малко повече инфо къде си ги намерил (балкана) (селище) (нива)
по тежки ли са от другите скали със по мощна лупа ги виж имат ли обгоряла коричка привличат ли се от магнит и имат ли магнетизъм


бива също така да направиш срезове на късовете,да се види имат ли разтопен метал и дали съдържат никел(наличието на никел е е гаранция че е метеорит)

и за съжаление в България няма институция която да ти помогне, чужди форуми и учени
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyВто Юли 17, 2012 2:11 pm

аз съм сигорен за последния че е истински :bienvenue
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyСря Юли 18, 2012 2:00 am

Първите два ми приличат повече на камъни със земен произход , но третия може би е метеорит. Според мен трябва да намериш някъде където да ти го изследват. Но тук в България почти е невъзможно.Пробвай в БАН катедра физика и астриномия. Дано да достигнеш до отговор
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyНед Юли 22, 2012 9:58 pm

има 50% шанс да ти го отнемат но пробвай ако ти го отнемат вдигни скандал :Tir:
Върнете се в началото Go down
ИВАЙЛО
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:52 am

Здравей народе чисто нов съм в този сайт но имам голям интерес за тези неща чета темата гледах снимките и аз мога да ти кажа за 3-ти номер че със сигурност притежаваш метеорит имам абсолютно същия но доста по голям а за иследванията ги правят в БАН зада не се чудите на мен ми показа на иследванията че съдържа 6 съставки в него но няма никелл и за това е по евтин но цената никак нее малка за това най добре се поинтересувай за 3 номер може да те зарадва а иследванията са 1500 лв но по някой път си заслужават Wink
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:03 pm

ИВАЙЛО написа:
Здравей народе чисто нов съм в този сайт но имам голям интерес за тези неща чета темата гледах снимките и аз мога да ти кажа за 3-ти номер че със сигурност притежаваш метеорит имам абсолютно същия но доста по голям а за иследванията ги правят в БАН зада не се чудите на мен ми показа на иследванията че съдържа 6 съставки в него но няма никелл и за това е по евтин но цената никак нее малка за това най добре се поинтересувай за 3 номер може да те зарадва а иследванията са 1500 лв но по някой път си заслужават Wink

Хубав отговор , но за 1500лв. ще си купя детектор и то от висок клас.
Върнете се в началото Go down
ИВАЙЛО
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: емии знам ли какво да ти кажа ако искаш сериозни куповачи си трябват и изследвания аз за моя направих защото имат интерес към него от Германия и Норвегия и искаха да се изследва задължително :) даже чакам изследвания от Германия да пристигнат тези дни :)   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:08 pm

werewolf1 написа:
ИВАЙЛО написа:
Здравей народе чисто нов съм в този сайт но имам голям интерес за тези неща чета темата гледах снимките и аз мога да ти кажа за 3-ти номер че със сигурност притежаваш метеорит имам абсолютно същия но доста по голям а за иследванията ги правят в БАН зада не се чудите на мен ми показа на иследванията че съдържа 6 съставки в него но няма никелл и за това е по евтин но цената никак нее малка за това най добре се поинтересувай за 3 номер може да те зарадва а иследванията са 1500 лв но по някой път си заслужават Wink

Хубав отговор , но за 1500лв. ще си купя детектор и то от висок клас.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:19 pm

Успех при продажбата ! дано си заслужава!
Върнете се в началото Go down
ИВАЙЛО
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: благодаря успех желая на всички :)))   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:29 pm

werewolf1 написа:
Успех при продажбата ! дано си заслужава!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:12 pm

ИВАЙЛО написа:
Здравей народе чисто нов съм в този сайт но имам голям интерес за тези неща чета темата гледах снимките и аз мога да ти кажа за 3-ти номер че със сигурност притежаваш метеорит имам абсолютно същия но доста по голям а за иследванията ги правят в БАН зада не се чудите на мен ми показа на иследванията че съдържа 6 съставки в него но няма никелл и за това е по евтин но цената никак нее малка за това най добре се поинтересувай за 3 номер може да те зарадва а иследванията са 1500 лв но по някой път си заслужават Wink
Ивайло дай малко инфо къде може да се продаде метеорит защото на скоро гледах едно филмче в щатите 1 грам е 1000 долара а той е прекупвач значи ги препродава още по скъпо- ако тук едно изследване е 1500 лева както казваш може ли да се продаде в щатите примерно изобщо ако знаеш нещо пиши може и на лични няма проблем
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:23 pm

morfozis написа:
ниакои намирал ли е метеорит
и аз се интересувам колега защото цената на някои метеорити на вън е 1000 долора за грам и на митницата нека някой да познае какъв камък носиш нали- просто сувенир нали Very Happy
Върнете се в началото Go down
ИВАЙЛО
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: еми аз чакам от германия да ми пратят изследвания и от там и имат интерес от норвегия но ще го дам на приятел там че той орежда нещата евентуално ако станат нещата и имат интерес може да пиша тук или нещо такова    МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:47 pm

batned написа:
morfozis написа:
ниакои намирал ли е метеорит
и аз се интересувам колега защото цената на някои метеорити на вън е 1000 долора за грам и на митницата нека някой да познае какъв камък носиш нали- просто сувенир нали Very Happy
Върнете се в началото Go down
ИВАЙЛО
Новобранец
Новобранец




МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Извинявам се аз съм написал 1500 лв но забравих да напиша че се плаща на грам изследването обаче губиш и малко материал моя беше точно 1000 гр и ми го върнаха 960 :D   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:48 pm

ИВАЙЛО написа:
batned написа:
morfozis написа:
ниакои намирал ли е метеорит
и аз се интересувам колега защото цената на някои метеорити на вън е 1000 долора за грам и на митницата нека някой да познае какъв камък носиш нали- просто сувенир нали Very Happy
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



МЕТЕОРИТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕТЕОРИТ   МЕТЕОРИТ - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 5:59 pm

ИВАЙЛО написа:
ИВАЙЛО написа:
batned написа:
morfozis написа:
ниакои намирал ли е метеорит
и аз се интересувам колега защото цената на някои метеорити на вън е 1000 долора за грам и на митницата нека някой да познае какъв камък носиш нали- просто сувенир нали Very Happy
Колега Админа ми резна един два поста и то с абсолютно право използвам възможността да му се извина и да ви напомня защото аз бях забравил че този форум се чете и от други хора не особено добре настроени да го кажем към металдетиктинга в България така че ако искате да споделите нещо по специално има ЛС или други начини за свързване но трябва преди да пуснем нещо в форума да помислим -весели празници и успех на всички колеги Cool 
Върнете се в началото Go down
 
МЕТЕОРИТ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» метеорит?
» Метеорит или ...?
» Метеорит или шлака

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Форум за търсачи на Метеорити-
Идете на: