Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Simplex tesoro kupuvam Spectrum lorenz грунда TEKNETICS Fisher врътка Coil голден нишани wave GOLD miladinka deus Майнлаб пират 5000 маск nexus nokta prodavam Minelab mask
 

 снимка

Go down 
+13
Ancient Hunter
yaponetsa
wallb
pin4era
adminn
imperio
keser
4орта
magnetron!
Golden Mask
Petronii
pechkata
cska
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 11:31 am

Нека не забравяма чр много пъти зеленото покритие не е защитно а е декоративно - само за "ФАЦА" както се казва в наше село. Истинското защитно покритие е двукомпонентно на епоксидна основа и малко от платкаджийниците го използват , защото им създава проблеми . Всеки който се е занимавал със военна техника знае за защитния лак на на военните апаратури . Там буквално ти изстива поялника и подмяната на елементи е трудна , да не кажа почти невъзможна . А за вонята не искам да се сещам.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 12:25 pm

magnetron! написа:

Льольо,ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ СОЛДЕР МАСКА ,върху цялата платка,а не само върху пътечките!! Който ти ги е правил разбира колкото тебе и той....
Еййй ама ти си верно много малоумен ! Поне като не си в час не пиши глупости да заблуждаваш колегите ...! Има различни по цвят СОЛДЕР МАСКИ, това че ти си виждал само зелена си е твой проблем .
Правил съм платки със следните на цвят СОЛДЕР МАСКИ
- зелен
-червен
-черен
-син
-жълт

Една и съща платка с различни СОЛДЕР МАСКИ - Golden Mask 2


 - снимка - Page 2 9880115989038556291287479753xJORvCZ7STTb2uRI2Cea
 - снимка - Page 2 64729644451158661287479812xnYxdiTSDDfn9sPYUGBE

magnetron! написа:
А за екрана щом мислиш, че няма нужда съвсем ми ставаш ясен...
Не съм казвал че екрана не е нужен, просто не е от тенеке !!!

pin4era написа:
Понеже в темата стана думи за покритията , то нека да внеса малко уточнение , защото виждам че тука има доста "разбирачи" а и съм понаправил доста хиляди платки. Цвета на защитната маска , както и така наречения -компонент сайд е по желание на клиента . Щом си плащаш - няма проблем . Непременно ли трябва да е зелена???? . Естественно че НЕ. Владо е избрал прозрачно, аз например в момента ползвам синьо. А следващата ми партида платки ще е червено. Същото е и с компонент сайд маската . Защо трябва да е бяла ????. Може и жълта и червена и т.н.н . Даже при двустранните платки може защитната маска да е различна от двете страни - просто трябва да си платиш и това е ....
Така е ама иди обяснявай на малоумници които си мислят че солдера е само върху пистите !
Върнете се в началото Go down
wallb
Новобранец
Новобранец




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 12:43 pm

Моите уважения към хората които се занимават професионално с производство на металдетектори...., НО едва ли е важно за един търсач каква му е платката. Мисля, че трябва да се наблегне на дискриминацията на металите и по точно различаването на отделните цветни и най важното дълбочинатааааааа ... Cool
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 1:32 pm

pin4era написа:
Като гледам добре е запазен уреда за годинките си. Направо ще взема да си го откупя обратно за музея. Като знам при мен в какво състояние идват понякога за ремонт... Embarassed affraid Особено е красиво когато е запоявано с поялник 250 вата и припой за улуци. Very Happy
- Админе а ти що не вземе да се обадиш на Тезоро и да им направиш забележка за копчетата. За всяко нещо си има причина. Винаги с по голямо копче може да си направиш по-точна настройка . Нормално е копчетата на прага и земния баланс да са по големи. Я погледни Тежона . Защо според тебе копчето на замния баланс е по голямо????. Само че с технически импотентни хора като тебе трудно се спори.

Понеже в темата стана думи за покритията , то нека да внеса малко уточнение , защото виждам че тука има доста "разбирачи" а и съм понаправил доста хиляди платки. Цвета на защитната маска , както и така наречения -компонент сайд е по желание на клиента . Щом си плащаш - няма проблем . Непременно ли трябва да е зелена???? . Естественно че НЕ. Владо е избрал прозрачно, аз например в момента ползвам синьо. А следващата ми партида платки ще е червено. Същото е и с компонент сайд маската . Защо трябва да е бяла ????. Може и жълта и червена и т.н.н . Даже при двустранните платки може защитната маска да е различна от двете страни - просто трябва да си платиш и това е .


Добре сте запознат с теориите , но както показват снимките на апарата ви нищо от това няма приложено на практика , поне ако можеше империо да беше снимал отгоре платката за да се види по-добре. С малък жокер от по-горе ми мина мисълта ,че апарата и вие трябва да сте Wave ,сега вие сте наред да снимате ваша детайлна платка на актуален модел , не само да развивате теории,кой бил разбирач и кой не

П.С. Май човека не е Wave а Jager , но при толкова много "майстори" човек им губи края.


Последната промяна е направена от Petronii на Вто Окт 19, 2010 2:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 1:45 pm

Имам някъде снимки макар и с не добро качество, но съм ги правил само да покажа немърливо отношение от собствениците и майстора дето му е правил "ремонт". Апарата е на няколко години и е тотално потрошен. Буксата на сондата е презапойвана с поялник за улуци, даже има стопени кабели тук таме. Всичко вътре от човъркане сега се крепи на магия. Темата беше друга, но ако имате интерес да намеря да пусна още някоя снимка
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 2:29 pm

[quote="Petronii"]
pin4era написа:
Като гледам добре е запазен уреда за годинките си. Направо ще взема да си го откупя обратно за музея. Като знам при мен в какво състояние идват понякога за ремонт... Embarassed affraid Особено е красиво когато е запоявано с поялник 250 вата и припой за улуци. Very Happy
- Админе а ти що не вземе да се обадиш на Тезоро и да им направиш забележка за копчетата. За всяко нещо си има причина. Винаги с по голямо копче може да си направиш по-точна настройка . Нормално е копчетата на прага и земния баланс да са по големи. Я погледни Тежона . Защо според тебе копчето на замния баланс е по голямо????. Само че с технически импотентни хора като тебе трудно се спори.

Понеже в темата стана думи за покритията , то нека да внеса малко уточнение , защото виждам че тука има доста "разбирачи" а и съм понаправил доста хиляди платки. Цвета на защитната маска , както и така наречения -компонент сайд е по желание на клиента . Щом си плащаш - няма проблем . Непременно ли трябва да е зелена???? . Естественно че НЕ. Владо е избрал прозрачно, аз например в момента ползвам синьо. А следващата ми партида платки ще е червено. Същото е и с компонент сайд маската . Защо трябва да е бяла ????. Може и жълта и червена и т.н.н . Даже при двустранните платки може защитната маска да е различна от двете страни - просто трябва да си платиш и това е .

Не съм запознат само с теорийте , а и с практиките. Ако погледнем повечето БГ производства от преди 5-10 години , то всички изглеждат горе долу така даже и мнооого по зле . Аз също имам колекция от разни платки ама от къв зор да ги публикувам. Ми то допреди няколко години платките и на ръка ги рисувахме ,пък уредите си работеха. Изобщо никой не може да ме убеди че външния вид е критерйй за добрата работа. Да не и да мислите че ако някой иска някакъв детектор като за без пари , то ще седна да му проектирам платка и да я давам на платкаджийница. За мен това не е проблем . Владея материята от четрежа до финалните надписи и мога да си го позволя. Иначе няма проблем да ви изпратя снимки на това което правя в момента , но трябва да дадете някакъв мейл, защото тук не ми е позволено. Току виж ми поискали пари за реклама(случвало се и преди) , или админа ще делне цялата тема и коку виж сте си изгубили от точките с които трябва да си купите някоя лачена тояжка.
Иначе не съм Wave . Казвам се Пришелски. Може да ме намерите във форума на федерацията - ако сте член. Даже съм решил да направя отделна -Конструкторска тема там.

P.S. Между другото за сведение на пействащите колеги , това което Империо е дал на снимката схемно е това което преди Печката беше дал като схема - с леки изменения. Така че действайте. Правете и не мислете . Уреда е тестван през годините и е класика в жанра.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 2:51 pm

Да сетих се и вече си корегирах поста . Значи си идваме на думата, че е важна добрата работа на уреда и след това качествената изработка. Не ми е важна снимка на платката ,но след като едни са показали техните изделия,редно е и другите да сторят същото.
П.П.
То добре тема там,но там могат да се регистрират само членове , аз като гледам колко арогантни хора има в управата и ръсещи обиди като гастербайтери в друга тема тук ,сериозно се замислям за регистрация.


Последната промяна е направена от Petronii на Вто Окт 19, 2010 3:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 3:04 pm

Ето това имам в момента на разположение . Не е качествено ама личи:


http://free.hit.bg/obama-ip/Picture%20056.jpg
http://free.hit.bg/obama-ip/Picture%20058.jpg
http://free.hit.bg/obama-ip/123.jpg
и даже мисля че е платката ми е по красива от тая
http://free.hit.bg/obama-ip/PIC_0006.JPG въпреки че тая бе лансирана в уред за 1500 лева
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 5:11 pm



Защо Пинчера не може да получава лични съобщения ?
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 7:46 pm

Нищо не казваш Админеее. Дебелата малка маймунка има още неща в колекцията. Да ги пускам ли???? Laughing Laughing Laughing . Никога не забравяй за това кой се смее последен.

а това е недолепена и недоизчистена моя платка
http://free.hit.bg/obama-ip/Picture%20126.jpg

а това е нещо което се продава за фабрично Rolling Eyes Rolling Eyes
http://free.hit.bg/obama-ip/Picture%20129.jpg

ха познайте това дали е гаражен уред или такъв който се продава като фабричен
http://free.hit.bg/obama-ip/DSC00234.JPG
който познае модела и колко 5лева му струват частите- получава бира от мен.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:00 pm

Golden Mask написа:
magnetron! написа:

Льольо,ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ СОЛДЕР МАСКА ,върху цялата платка,а не само върху пътечките!! Който ти ги е правил разбира колкото тебе и той....
Еййй ама ти си верно много малоумен ! Поне като не си в час не пиши глупости да заблуждаваш колегите ...! Има различни по цвят СОЛДЕР МАСКИ, това че ти си виждал само зелена си е твой проблем .
Правил съм платки със следните на цвят СОЛДЕР МАСКИ
- зелен
-червен
-черен
-син
-жълт

Една и съща платка с различни СОЛДЕР МАСКИ - Golden Mask 2


 - снимка - Page 2 9880115989038556291287479753xJORvCZ7STTb2uRI2Cea
 - снимка - Page 2 64729644451158661287479812xnYxdiTSDDfn9sPYUGBE

magnetron! написа:
А за екрана щом мислиш, че няма нужда съвсем ми ставаш ясен...
Не съм казвал че екрана не е нужен, просто не е от тенеке !!!

pin4era написа:
Понеже в темата стана думи за покритията , то нека да внеса малко уточнение , защото виждам че тука има доста "разбирачи" а и съм понаправил доста хиляди платки. Цвета на защитната маска , както и така наречения -компонент сайд е по желание на клиента . Щом си плащаш - няма проблем . Непременно ли трябва да е зелена???? . Естественно че НЕ. Владо е избрал прозрачно, аз например в момента ползвам синьо. А следващата ми партида платки ще е червено. Същото е и с компонент сайд маската . Защо трябва да е бяла ????. Може и жълта и червена и т.н.н . Даже при двустранните платки може защитната маска да е различна от двете страни - просто трябва да си платиш и това е ....
Така е ама иди обяснявай на малоумници които си мислят че солдера е само върху пистите !
Владо защо обръщаш внимание на неуки хора които задават въпроси като първокласник - те хабер нямат от електроника пък трлъгнали да намират кусури...Остави ги да си лаят...Голден маск е №1... :yes:
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:15 pm

Бравос . Вече имаме участник който позна точните килограми -пардон , модела . Да това е MD-5008 . Спечели си бирата , но ще я получи като се видим в Ловеч.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:18 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Сря Сеп 14, 2016 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:23 pm

Да ама не са Български и нема файда да се плюе по тях.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:24 pm

pechkata написа:
Владо защо обръщаш внимание на неуки хора които задават въпроси като първокласник - те хабер нямат от електроника пък трлъгнали да намират кусури...Остави ги да си лаят...Голден маск е №1... :yes:
Оставил съм ги, ама от време на време си упражнявам правописа тука Smile смешници е имало и винаги ще има .
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:28 pm

Лека нощ на всички . Антените които заливах днес позатегнаха и може да си ходя . Аз също си упражних правописа и се надявам че съм бил полезен на някой.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 9:49 pm

pin4era написа:

ха познайте това дали е гаражен уред или такъв който се продава като фабричен
http://free.hit.bg/obama-ip/DSC00234.JPG
който познае модела и колко 5лева му струват частите- получава бира от мен.


тва не е ли някоя от версиите на МДхххх


OPS. изпреварили са ме Sad .. замина ми биричката ;(
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 10:24 pm

Пешо, и ти ли клонинга си метнал да правиш? Хората вече се отказаха от него - ни дълбочина има, ни стабилност.
Ако е за спорта да си убиваш времето, става Basketball
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 11:24 pm

pin4era написа:
Даже съм решил да направя отделна -Конструкторска тема там.


Айде баш ти не прави конструктурска тема - много си далеко от това, но първо обясни, защо винаги използваш различни врътки на панела Very Happy кое му е конструкторското????????
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 11:30 pm

Ancient Hunter написа:
Пешо, и ти ли клонинга си метнал да правиш? Хората вече се отказаха от него - ни дълбочина има, ни стабилност.
Ако е за спорта да си убиваш времето, става Basketball


Малката маймунка не разбира от програми, той само лепи една схема от 5 години.
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 9:50 am

Ancient Hunter написа:
Пешо, и ти ли клонинга си метнал да правиш? Хората вече се отказаха от него - ни дълбочина има, ни стабилност.
Ако е за спорта да си убиваш времето, става Basketball

Аз този уред официално не го правя (само като кит или ако някой иска точно такъв),въпреки че съм направил разни доработки още преди 2 години и работи добре. Просто не съм фен на PI . Качих снимката защото това ми беше под ръка.
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 9:53 am

pin4era написа:
- Админе а ти що не вземе да се обадиш на Тезоро и да им направиш забележка за копчетата. За всяко нещо си има причина. Винаги с по голямо копче може да си направиш по-точна настройка . Нормално е копчетата на прага и земния баланс да са по големи. Я погледни Тежона . Защо според тебе копчето на замния баланс е по голямо????. Само че с технически импотентни хора като тебе трудно се спори.

По въпроса с копчетата съм написал ,ама няма кой да чете . Явно Чукча е само писател , ане читател.
Върнете се в началото Go down
pin4era
Новобранец
Новобранец
pin4era



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 10:15 am

[quote="adminn]

Малката маймунка не разбира от програми, той само лепи една схема от 5 години.[/quote]

Малката маймунка когато пишеше програми , ти си бил на баща си в ергенските гащи. Това че не съм преправял софтуер бе пари за вашите цели е отделен въпрос. Шестото чувство яко ми е помогнало да не се захващам с вас. С развойна дейност се занимавам отдавна , но това не означава че ще си предам ноу-хауто на сулю и пульо за жълти стотинки. Ама какво да очаквам от хора ,на чийто аватар има ЯКА комунистическа петолъчка - ама точно от тоя вид дето ги имаше на партийния дом и на Кремъл. Само чекистки и долни ченгесарски номера може да очаквам.
И понеже качихме по някоя снимка , то ако сте пичове на място -Що не свалите капака на Комбо Гризлито та да видиме какво предлагате за 2000лева. Надявам се че и на колегите ще им е любопитно да видят какво има вътре. Хем да се порадваме на новите промени.
Повече няма да пиша днес защото си имам работа , а и не желая да ви вдигам посещаемостта. защото по принцип там където пиша се чете.

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 1:33 pm

magnetron! написа:
ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ СОЛДЕР МАСКА ,върху цялата платка,а не само върху пътечките!! Който ти ги е правил разбира колкото тебе и той.
Ей magnetron! да си жив и здрав че ми отвори очите (а и на платкаджиите ) че СОЛДЕР МАСКА се прави върху цялата платка а не само върху пътечките .
Оня ден звъня на платкаждиите и така ги насметох че сигурно са стояли мирно поне един час ! Викам им може ли така да се излагате да ми правите маска само върху пътечките и да се излагаме пред magnetron! .
Ония свиха уши казаха че ще се поправят, днес получвам една мостра и указания- ''Колега виж така дали те устройват платките, питай magnetron! и ако той каже че е добре да пускаме хиляда броя''
Колега би ли бил така добър да си кажеш мнението ?

 - снимка - Page 2 165630411016277531281287570035T1tdQ7tc5jfDNEKkhjYY
 - снимка - Page 2 41507520516643693321287570033vKgeLJV8sgLpiOsARaYn
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



 - снимка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: снимка    - снимка - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 3:11 pm

...така бива бате.... пускай хиляда парчета.... Laughing
Върнете се в началото Go down
 
снимка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» продавам Mikron NRG 100 цена 400лв нов продаден
» Какво е това ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: