Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар

Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyСря Окт 20, 2010 4:30 pm

Продавам металдетектор Discovery 2 , запезен е и не е много работено с него. Монетар , прилична дълбочина , сравним с другите фабрични марки.
Силата му е в добрата дискриминация и стабилност ,има приятна тритонална дискриминация ,перфектен за откриване на монети на замърсени места , плажове и трудни терени защото е доста лек и бърз за работа .
За повече инфирмация на лични или petribe@yahoo.com

ЦЕНА - 180 лв. >>> 130 лв.

https://2img.net/r/ihimizer/img407/1018/img0109u.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img412/499/img0111qy.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img840/1875/img0110ty.jpgПродавам металдетектор Discovery 2  -продаден- Img0109u

Последната промяна е направена от Petronii на Чет Фев 10, 2011 11:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Окт 21, 2010 1:00 pm

zdr.имам един приятел с едно такова DISKAVARI чудо,подобно на това
дори твоят уред изглежда каде каде като модел....
е такава дискриминация до сега не сам виждал някой уред да има-желязо независимо от големината-черно
капачка от буркан-бирена-фолио-гвоздей и др. -мълчи като умряла
види ли цветен сигнал-бронз-сребро-злато откача-е малко плитичка беше 10ст.ги засичаше на около 15-18 см но пък за модела си с 9 инча антена и за сметка на перфектната дискриминация бива- uspeh s prodajbata Cool
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Окт 21, 2010 11:13 pm

не знам какво представалява машинката но ми грабна окото лесна за работа нещо повече за нея може нещо да измислим

Последната промяна е направена от vasko_87 на Чет Окт 21, 2010 11:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ztec
Консул
Консул
ztec

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Окт 21, 2010 11:15 pm

vasko_87 написа:
нзнам какво представалява машинката но ми грабна окото лесна за работа нещо повече за нея може нещо да измислим

ХЛТ то сложно ли ти е Very Happy
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Окт 21, 2010 11:29 pm

защ, питаш дали ми е сложно?трябва да имам нещо в резерва а пък и несъм сам
ztec
Консул
Консул
ztec

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Окт 21, 2010 11:31 pm

vasko_87 написа:
защ, питаш дали ми е сложно?трябва да имам нещо в резерва а пък и несъм сам

Явно хващаш много сигнали с ХЛТ,че си вземаш някой да ти копае
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyПет Окт 22, 2010 12:07 am

хлт-то има много програми и само тези които са работили с такъв апарат могат да кажат колко е добър сега става въпрос за дискаварито
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyПет Окт 22, 2010 12:07 am

вземай дискавари-то за замърсени обекти ще е супер
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyПет Окт 22, 2010 12:23 am

ти с какъв си апарат ??? ако не е таина
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyПет Окт 22, 2010 9:43 am

vasko_87 написа:
не знам какво представалява машинката но ми грабна окото лесна за работа нещо повече за нея може нещо да измислим

Здравей , няма кой знае какво особено при него , има три режима на работа.
1. All metal
2. Discrim.
3. Pull tab - отрязва всички алуминиеви фолия,капачки,железа не се чуват и някой с примеси .

Обикновенно се работи на discrim. ,влючваш и тръгваш, нищо друго не се настройва , при намиране на сребро,бронз,съвременни бели монети се обажда висок тон, при мед и алуминии среден, и при желязо нисък или го подтиска , същевременно с потенциометър дискринация също може да се отхвърля типа на метала. Главата е 25 см , чуствително е много към дребните неща.
Интересно е ,че колкото хваща във въздух ,толкова и в земя , в зависимост от големината на монетата , 5 ст лови около 25 см.
Имам още едно такова по старо , с него съм търсил на всякъде ,замърсени обекти , брегове на реки и се държи много добре,винаги го взимам, защото на някой места ,това е перфектен избор.
Ако голямата дълбочина на детекция не е от първостепенно значение , този апарат превъзхожда редица много по-скъпи подобни.

Cool
kelt
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyСъб Окт 30, 2010 1:47 pm

http://cgi.ebay.com/RS-Micronta-Discovery-2-Metal-Detector-Discriminator-/250716955740?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a5fe5245c

180 лв. не са ли множко колега ако намалиш цената може да се разберем нещо
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyНед Окт 31, 2010 10:32 am

Rolling Eyes
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyВто Фев 01, 2011 1:26 am

Промоция ... 130 лв. , докато все още не е напекло ,
приемат се и бартери , кой какво има , може и доплащане , нещо импулсно също върши работа .

музика
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-   Продавам металдетектор Discovery 2  -продаден- EmptyЧет Фев 10, 2011 11:27 pm

************ ПРОДАДЕНО ***********

Успех на новия собственик ...

находка

Продавам металдетектор Discovery 2 -продаден-
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ПРОДАВАМ МЕТАЛДЕТЕКТОР "ЕНИГМА" - ПРОДАДЕН!!!
» ПРОДАВА СЕ МЕТАЛДЕТЕКТОР-продаден
» кит на импулсен металдетектор с дискриминация-Продаден!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: