Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда prodavam Minelab Simplex Майнлаб tesoro маск kupuvam голден deus нишани Spectrum nexus VANQUISH 5000 Fisher GOLD врътка mask Coil пират TEKNETICS wave nokta lorenz miladinka
 

 Моля за помощ при избора на металотърсач !

Go down 
+7
spartak
nkla_95
pantera
mdetectors.bg
wave
sitalk
profil_r
11 posters
АвторСъобщение
profil_r
Новобранец
Новобранец




Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyСря Окт 20, 2010 10:07 pm

От известно време се ровя из форумите и искам да си купя металотърсач,но на които и да се спра все намирам някои да го е оплул а не искам да се набутвам,за това ви моля за помощ искам металотърсач с прилична дълбочина да работи и в уродени почви и наи важното да не е много сложен тъи както не никога не съм ползвал подобен уред.Приготвил сам 1000-1500 лева и искам да си взема нещо което да ми върши работа!
Предварително Благодаря!
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 3:00 am

За 1500лв. може да си вземеш три монетара,които да вършат същата работа като за един нов за тия пари.
Ако пък си решил тия пари да ги хвърлиш,по-добре си вземи един добър БГ монетар и една добра рамка..
Или един Бг монетар,а другите за благотворителност...
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 7:50 am

Между 300 и 400 лв. може да си купиш металдетектор /тип гаражен/ и след няколко излизания ще се убедиш че по нищо не отстъпва на другите /фабрични/детектори.Последно време започвам да се замислям дали да не направим среща,като всеки колега си донесе апарата и да се направят паралелни тестове ,като разбира се всичко се документира и се публикува после тук във форума.



Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 8:04 am

Колега, много хора са минали по тоя път с гаражния апарат, ама накрая всички си купуват истински,
затова ти предлагам Фишер Ф5 с подарък сонда СЕФ 30-25 ДД, които се произвеждат специално за нас
За 950 лв. ще имаш не добър, ами супер апарат
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_53&products_id=253

Налично е всичко. Доставка веднага.
Виж това видео:



Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 10:02 am

Ако пък търсиш перфектна дискриминация и екстри,си вземи фабричен.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 10:12 am

Да за перфектна дискриминация фабричния е по-добър. Но пък повечето професионални търсачи предпочитат да работят на слаба дискриминация или на общ режим и със спусък дискриминират когато трябва. Това го споделям от опит и мнение на кленти.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 10:47 am

Аз съм сигурен, че не само дискриминацията е ненадмината на теста, който виждате горе, но и в ALL METAL в орудето със ДД 30-25 фишера Ф5 ще отнесе евтинджосите, защото съм направил безброй паралелни тестове, но не ми е работа да ги пускам в нета да няма сърдити. Този тест горе е направен с доста орязани показатели на ТРЕШ и ГЕИН
за тая цена 950лв. с ДДС/без ДДС 790лв./ купуваш перфектен металотърсач от официалния представител с 5 години гаранция с две сонди едната от които е СЕФ ДД с протектор и то на цeната на апарата, т.е. с голяма сонда без пари.
В същото време БГ бангиите вече гонят 500 - 700лв. без фактури и реални гаранции.
Нали се сещате с клиента от Русе на Близтула що стана???
8 пъти върнат апарат и накрая благодарение на този форум върнаха парите та човека.
Това не е обслужване на ниво, а гаражна престъпна история.
Имам подобни истории за гаражни интернет виртуални търговци, които нямат един апарат в наличност, като в същото време и продават ментета.
Но нека хората сами пишат, защото българския клиент е учудващо търпелив и си трае до последно.


Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyЧет Окт 21, 2010 2:54 pm

Чудесна идея-сбор на ЕДИН полигон НА ВСИЧКИ-продавачи на заводски апарати,БГ-производители(както гаражни така и машинно изработващи платките,кутиите и т.н.),като се заровят еталонни цели и всеки демонстрира възможностите на продуктите си,като всичко се документира и публикува.По този начин мисля ще отпаднат голяма част от безмислените спорове,дразги и мерения на...сантиметрите и всеки ще може да направи сам оценка,избор и предпочитания.Така на практика ще се видят предимствата и недостатъците на различните образци техника в различните критерии за сравнение-дълбочина,дискриминация,баланс на земята,бързина на възстановяване,спокойствие при работата,селективност,механична якост,тегло и др.Мисля,че който е сигурен в продукцията си или в стоката,която предлага за продажба няма да има нищо против такъв вид едновременно съвместно сравнение/показ...
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyПет Фев 04, 2011 9:01 am

profi според мен си вземи голден маск 1 проста машина с дискриминация пускаш я и тръгваш цената е 500-600лв аз имах и бях много доволен
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyПет Фев 04, 2011 9:34 am

колега
продавам чисто нов апарат на Антон Бомбев от Казанлък.(може да разпиташ колеги за отзивите към неговите машинки)
работи дълбоко и дискриминацията му е добра.
Специална бройка е -направи ми го със телескопична дръжка от стария ми скенер и е много компактен.
при нужда ще кача и снимки.
цената му е 500лв(не е ползван въобще-просто не ми остава време)
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyПет Фев 04, 2011 9:16 pm

wave написа:
Между 300 и 400 лв. може да си купиш металдетектор /тип гаражен/ и след няколко излизания ще се убедиш че по нищо не отстъпва на другите /фабрични/детектори.Последно време започвам да се замислям дали да не направим среща,като всеки колега си донесе апарата и да се направят паралелни тестове ,като разбира се всичко се документира и се публикува после тук във форума.




Аз съм ЗА такава среща. Ще се радвам да се организира и да присъствам .
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Избор на металотърсач   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyВто Фев 15, 2011 10:38 am

Колега добави някой друг лев отгоре и си купи Tecnetics T 2. Мисля че ще останеш много доволен
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyВто Фев 15, 2011 11:02 am

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_47&products_id=129
Върнете се в началото Go down
Satan Claus
Легионер
Легионер
Satan Claus



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyСъб Мар 05, 2011 5:33 am

Серията Minelab от GP Extreme до GPX5000 работят на орудено и чуват дълбоко.Дискриминацията им е малко проблемна,но идеални неща няма,а и при повече опит се свиква.Всички останали на орудено или се побъркват от свирене или работят на 5 см,особено гаражните.Има някои PI машинки като Кричим,Мохарем, които работят на орудено,но като дълбочина са далече от Minelab.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyСъб Мар 05, 2011 1:38 pm

spartak написа:
колега
продавам чисто нов апарат на Антон Бомбев от Казанлък.(може да разпиташ колеги за отзивите към неговите машинки)
работи дълбоко и дискриминацията му е добра.
Специална бройка е -направи ми го със телескопична дръжка от стария ми скенер и е много компактен.
при нужда ще кача и снимки.
цената му е 500лв(не е ползван въобще-просто не ми остава време)

Здравейте, може ли да ми рпатите снимки на машинката на Антон Бомбев на pepelanov@abv.bg
Търся машинка в момента на мой приятел!
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Моля за помощ при избора на металотърсач ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ при избора на металотърсач !   Моля за помощ при избора на металотърсач ! EmptyВто Мар 08, 2011 8:25 pm

профил като гледам още не си си избрал апарат тези мнения и коменари те объркаха по добре се съветваи с някои напреднал като админа
Върнете се в началото Go down
 
Моля за помощ при избора на металотърсач !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за помощ при избора на металотърсач
» Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)
» Помощ в избора на сонда?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: