Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?

Go down 
+4
deadman_
FILIP2
mdetectors.bg
venzo
8 posters
АвторСъобщение
venzo
Новобранец
Новобранец

GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? Empty
ПисанеЗаглавие: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 10:04 am

Здравейте, можете ли да помогнете с малко информация. Искам да си купя металдетектор и доста четох от форумите за много модели и макри. Искам да използвам детектора 50% на солени плажове около Барселона, Испания(тук има много) кадето искам да потапям само сондата 30-40см във водата, както и на сух пясък. Останалите 50% ще са на различни почви(чесно казано и идея си нямам с каква минерализация и дали са сило орудени или не).
Различна ли е дълбочината на засичане по плажовете от нормална почва да кажем.

Но съм се спрял на 3 модела както съм написал във заглавито. Те са Golden Mask 1+, Golden Mask 3+ и Fisher F5 сега има промоция за него ще мога да взема и голяма SEF сонда Smile.
Искам вашето мнение специално за търсене на плажа. Какъв детектор мога да ползам там, незнам дали солта е проблем или не за обикновенните детектори, които са направени да търсят в обикновенни почви.
Само да уточна, че мога да отделя най-много 1000лв за машинката.

- Спрял съм се на Golden Mask 1+ заради цената естествено - много е добра, но и работи на 18KHz което е добре за малки предмети, като тънки златни висулки, годежни пръстени и други по малки накити. За големите е ясно, че ще ги хваща, но дали в солен пясък и на плитко във вода ще работи добре НЕЗНАМ, споделете мнения моля. Незнам дали на плажа може да се кара на автоматичен режим или на ръчна настройка каквато има при GM3+ и Fisher F5
- Мисля за GM3+ не толкла заради цената колкото, заради ръчните настройки е това + POWER Very Happy , и защото нали трябва по дълбоко да бърка от GM1+.
- A Fisher F5 е на промоция в момента със SEF сонда и е на цената на GM3+, но пък има малко повече дивотиики по него като дисплей наприменр. За дълбочината незнам също. Но на няколко места видях, че става и за плажа. Дали е по добър от GM1+ и GM3+

Незнам кой модел да избера, този който е най-добре съотношение цена-качество, помогнете с мнение и личен опит. Shocked
Благодаря.

Последната промяна е направена от venzo на Съб Окт 30, 2010 10:06 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : wrong title)
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 10:36 am

Колега,
търсенето по плажовете е по особенно и трябва да видиш това:
цената за Фишер Ф5 с допълнителна сонда 30-25 ДД е също без коментар
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_53&products_id=253

venzo
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 1:20 pm

Е това е отлична дискриминация! За да бъда честен, първо мислех за модел на ГМ но след като видях промоцията и потърсих повече за Fisher изглежда, че са добри апарати. НО защо няма много хора, които да ги ползват в Българиа незнам ?
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 2:40 pm

колега прочете ли мненията за гм1+ империо и ситалк са описали доста подробно работата му а за фишер ф5 и то сас сеф антената няма какво да се говори много добро апаратче а сега и на страхотна цена
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 4:19 pm

Днес продадохме 4 от Фишер Ф5 със сонда СЕФ за по 950лв.
Двама са от Форума ИМПЕРИО - да пишат отзиви Smile
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 4:24 pm

http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_50&products_id=60

имаш и безплатен сак за металотърсача.
venzo
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyСъб Окт 30, 2010 4:52 pm

В много форуми за търсене на плажа се ровя напоследък и вече мисля да разора плажовете тука с Фишер-а, само да преведат парите в началото на мецеса и ще взема един. cheers cheers cheers голд
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyНед Ное 14, 2010 9:49 pm

[quote="venzo"]В много форуми за търсене на плажа се ровя напоследък и вече мисля да разора плажовете тука с Фишер-а, само да преведат парите в началото на мецеса и ще взема един. cheers cheers cheers :гол

Здавеи колега!аз имам ф5 и мога да кжа че е оличен апарат! cheers

BG------------ cheers hunter2
vako70
Легионер
Легионер
vako70

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyПон Ное 15, 2010 8:07 pm

GM3+ ПРОСТО ИДЕАЛНА РАБОТА
comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyЧет Ное 18, 2010 8:40 pm

[quote="deadman_"]
venzo написа:
В много форуми за търсене на плажа се ровя напоследък и вече мисля да разора плажовете тука с Фишер-а, само да преведат парите в началото на мецеса и ще взема един. cheers cheers cheers :гол

Здавеи колега!аз имам ф5 и мога да кжа че е оличен апарат! cheers
Твоето мнение не важи, ти и за соверена казваше че е наи добър пък го отика на някои балама.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyЧет Ное 18, 2010 8:46 pm

venzo написа:
В много форуми за търсене на плажа се ровя напоследък и вече мисля да разора плажовете тука с Фишер-а, само да преведат парите в началото на мецеса и ще взема един. cheers cheers cheers голд
Да добро попадение - Фишера работи много добре по плажовете и не само там и на уродено го бива...
comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyЧет Ное 18, 2010 8:54 pm

pechkata написа:
venzo написа:
Да добро попадение - Фишера работи много добре по плажовете и не само там и на уродено го бива...
За руда в град Левски е малко трудно да се говори,ела по нашия краи да видиш.... Щто е руда ,и имали тя почва у нас?нямам предвид камъни ,а черен смолник и ако идваш си вземи тротил да си вадиш сигналите че не се копа Very Happy
imperio
Цезар
Цезар
imperio

ПисанеЗаглавие: Re: GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?   GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ? EmptyЧет Ное 18, 2010 8:55 pm

То по град Левски и плажовете са кът ама карай....

НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org

GM1+, GM3+, Fisher F5 за солени плажове ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: