Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Купувам металотърсач

Go down 
+4
karcho
hfy
deultum
Dominos
8 posters
АвторСъобщение
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyВто Ное 09, 2010 2:46 pm

.


Последната промяна е направена от Dominos на Пон Ное 18, 2013 6:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyВто Ное 09, 2010 5:55 pm

http://detector.hit.bg/ за тези пари само това мой човек .
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyВто Ное 09, 2010 6:52 pm

Имах това, не ти го препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyВто Ное 09, 2010 7:01 pm

и аз го имах , но за тези пари не знам какво да му предложим на човека .
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: мхм ясно. и ас го гледах този детектор за 118 лв кажи нещо пове4е за него,знам 4е няма да е нещо добро ама за сега нямам как да отделя повече средства за по хубав    Купувам металотърсач EmptyСря Ное 10, 2010 11:12 am

deultum написа:
и аз го имах , но за тези пари не знам какво да му предложим на човека .
Върнете се в началото Go down
karcho
Новобранец
Новобранец




Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 10, 2010 12:17 pm

Нов уред с звукова дискриминация на металите и ръчен земен баланс ,подходящ за търсене на желязо,монети по плажа и други метални предмети.Чува голяма монета на около педя от търсачната глава. Има 2 батериики по 9 волта,но може да работи и само с едната като втората е свързана за да изкара по-дълго време.Звукът е приятен. не много силен .от пиезозумер. Уреда се разглобява на 2 части.Има кръгла търсачна глава с диаметър 28см.Тежи не повече от 1,5 кг.Два режима на търсене-общи метали и диск.И на двата отхвърля пирони и други малки желзни предмети.На диск започва да отхвърля и малки клещи например,а големите зелезни предмети си ги отчита и на двата режима с ясен тон.Цветните предмети също ги дава с ясен тон,независимо на кой режим се работи и независимо от големината на предмета.Има 4 контроли-ключе за пускане и спиране ,настройка на земен баланс,настроика на прагов звук и ключе за смяна на режимите.При покупка изпращам с куриер и опция "отвори и прегледай".Ето и линк с снимка на уреда.

https://2img.net/r/ihimizer/i/dsci0017z.jpg/

цена-100 лева.

тел:0889218101
не го продавам аз намерих обявата в раздел купувам продавам на потребител Дионисии е дано съм бил полезен
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 10, 2010 9:03 pm

fitneso написа:
втора употреба до 100 120 лв някои ако има не6то да предложи Wink

Приятелю отпусни още някъв лев ,за тия пари нищо сносно няма да намериш https://2img.net/r/ihimizer/i/dsci0017z.jpg/ с тая бадамарка до къде ще я докараш , в днешни времена сигналите са трудна работа ,монетите не се бутат ,имай и това в предвид Wink

Поздрави и успех ,на теб в търсенето на уред, а на колегата успех в продажбата на тоя звяр (евала щом за толкоз малко пари е сторил нещо да работи като металдетектор, изпитвам съмнения в надеждноста на работата му иначе ще го взема за резервен ) Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 12:57 pm

това е железен уред
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=193394&df=14&dflid=3



MD3009
Купувам металотърсач 5186068
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:14 pm

Да железен е но за скраб. Razz
а пък този:http://detector.hit.bg/zf1.htm
вече е без конкуренция
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:29 pm

stater написа:
Да железен е но за скраб. Razz
а пък този:http://detector.hit.bg/zf1.htm
вече е без конкуренция

Какво искаш да кажеш с това че е без конкуренция ?
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:33 pm

deultum написа:
stater написа:
Да железен е но за скраб. Razz
а пък този:http://detector.hit.bg/zf1.htm
вече е без конкуренция

Какво искаш да кажеш с това че е без конкуренция ?


иска да каже че ше фаща само метали от 10кг нагоре Laughing Laughing , затуй няма конкуренция (прав ли съм колега stater )
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:37 pm

чак 10 кг ,не съм съгласен . апаратчето си го бива за парите си , има доста за дялане по него , но за толкова пари - толкова
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:40 pm

Да ти кажа без майтап, че предпочитам да си взема Злат-а щото преди време съм имал такова чудо и между другото като му направиш грунда си става съвсем прилична играчка, даже и дискриминация имаше.Абе голям майтап беше с него и даже и успехи съм имал ,но преди много време разбира се. мастика
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:43 pm

deultum написа:
чак 10 кг ,не съм съгласен . апаратчето си го бива за парите си , има доста за дялане по него , но за толкова пари - толкова

Съгласен съм с тебе , аз малко премаксимизирах нещата , за 120лв ако лови 20 стинки на 10см в земята пак ще е добре ,знам ли го , който има такъв да каже кво може ...
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:46 pm

stater написа:
Да ти кажа без майтап, че предпочитам да си взема Злат-а щото преди време съм имал такова чудо и между другото като му направиш грунда си става съвсем прилична играчка, даже и дискриминация имаше.Абе голям майтап беше с него и даже и успехи съм имал ,но преди много време разбира се. мастика

как му го правиш тоя грунд , дай малко инфо за чудото , монетки вадили поне от 12-15см ,
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyСря Ное 17, 2010 5:50 pm

то на толкова работи 10 15 см . недостстъците са му че на мокра трева откача , слаб звук и при малко вятър трябва да търсиш прегърбен за да чуваш сигналите , има букса за слушалки , но аз такъв жак не бях виждал . общо взето си е детектор за деца .
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyПет Ное 19, 2010 12:17 am

Имал съм злат кво да кажа радиатора ми го хващаше на 20см такава работа не ти трябва зимай 1 евтинка БГ машинка и се раждаш
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Купувам металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам металотърсач   Купувам металотърсач EmptyПон Ное 22, 2010 2:13 pm

Мерси за съветите които получих,разбрах че за толкова пари колкото бях писал неможе да има нещо добро. Реших да посабера още малко пари поне 200 250 лв и тогава да измислим нещо.Използвано Аце 150 примерно на такава цена дали е възможно :?
Върнете се в началото Go down
 
Купувам металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам Металотърсач
» Купувам Металотърсач до 300 лева
» Купувам любителски металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: