Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap19%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap6%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap15%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap11%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap14%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap2%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap11%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap1%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap16%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Продавам minelab relic hawk Vote_lcap6%Продавам minelab relic hawk Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Продавам minelab relic hawk EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Продавам minelab relic hawk EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Продавам minelab relic hawk EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Продавам minelab relic hawk EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
lorenz minelab Spectrum грунда продавам tejon маск врътка металотърсач Fisher GOLD miladinka tesoro kupuvam голден golden nexus нишани prodavam TEKNETICS mask wave пират Coil Майнлаб deus

Продавам minelab relic hawk

Go down 
АвторСъобщение
4aspik
Новобранец
Новобранец

Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Ное 16, 2010 8:13 pm

Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Ное 16, 2010 8:51 pm

4aspik написа:
Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо

Колега даи скаип!!!

BG------------ cheers hunter2
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at

ПисанеЗаглавие: Продавам употребяван minelab relic hawk с чист   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 6:02 pm

привет колега ,ако си работил с него как е нормално ли работят тез апарати , чуват ли монети,земния баланс ,дискриминация.Ако не ти е трудно,благодаря.
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 7:49 pm

georgi_at написа:
привет колега ,ако си работил с него как е нормално ли работят тез апарати , чуват ли монети,земния баланс ,дискриминация.Ако не ти е трудно,благодаря.
Аз съм виждал как 10ст. повече от една педя не ги чува както и да го настройваш.Много тежка и не удобна за работа машина.
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 8:38 pm

Виж сега градски аз не мога да се закълна на колко хваща 10 ст. обаче смея да твърдя че силата му е в по-големите предмети разбирай с големина поне колкото на един малък пепелник.Преди доста време видях бая зор с един сигнал под корените на едно дърво верно оказа се силно корозирало желязо обаче пък и дълбочината си беше сериозна над 40см.за предмет по-малък от кибритена кутийка.За сравнение в и-бея за подобен такъв детектор му искат:
http://cgi.ebay.co.uk/Minelab-Relic-Hawk-Metal-Detector-Hunt-Meteorite-All-/150510631208?pt=UK_Gadgets&hash=item230b21f928
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 9:25 pm

Stater имаме общ познат с теб, и утре ще ходим с него на гости на друг приятел който има Релик хоук и пак ще го тестваме,но за мен е плитък и то много.
4aspik
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Ное 19, 2010 10:52 pm

minelab е продаден. На новия му собственик пожелавам успех.
stran
Легионер
Легионер
stran

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСъб Ное 20, 2010 7:55 pm

4aspik написа:

ТОЗИ ЧОВЕК Е НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ.След като се уговорихме да ми го прати по Еконт в петък или събота,и аз си мисля ,че съм си купил Релик Хоук сега се оказва ,че го е продал да друг.
На това му се казва измекярска работа
hfy
Легионер
Легионер
hfy

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСъб Ное 20, 2010 9:56 pm

stran написа:
4aspik написа:

ТОЗИ ЧОВЕК Е НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ.След като се уговорихме да ми го прати по Еконт в петък или събота,и аз си мисля ,че съм си купил Релик Хоук сега се оказва ,че го е продал да друг.

Сигурно му са предложили повече пари. Иначе е много долнопробно от негова страна, щом не си държи на думата.
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyНед Ное 21, 2010 4:51 pm

hfy написа:
stran написа:
4aspik написа:

Сигурно му са предложили повече пари. Иначе е много долнопробно от негова страна, щом не си държи на думата.

super21 super21 super21 дявол дявол

BG------------ cheers hunter2
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Фев 04, 2011 9:09 am

командера продаваше един,по добре си купете gp 3500 ili extreme :pepe:
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Мар 11, 2011 7:23 pm

колега пиши ми на л,с ще се споразомеем

Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи
nobody
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Мар 29, 2011 7:41 pm

много ниска цена си го дал този релик хоук и аз търся такава машина ако някой има моля да ми пише и каква цена и търси.
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Юни 29, 2011 9:53 am

ко ще кажете за кричимката

Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи

Продавам minelab relic hawk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: