Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

prodavam miladinka

Go down 
+6
dobo67
foxcon
Чумата
4орта
pechkata
a4o
10 posters
АвторСъобщение
a4o
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 5:08 pm

na edin sezon e kato nova s trite kop4eta cena 200 lv. tel.0884354764

Последната промяна е направена от a4o на Чет Мар 29, 2012 12:50 pm; мнението е било променяно общо 13 пъти
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 6:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=cQP9UHNWJTU&feature=player_embedded
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 6:59 pm

https://www.youtube.com/watch?v=8xQd3qP7UqI&feature=player_embedded
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 7:02 pm

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mRuxZBrkUug

Последната промяна е направена от pechkata на Чет Юни 07, 2012 7:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 9:28 pm

Pe4ka, тука е истината Wink :
https://www.youtube.com/watch?v=abhUzNUR9sk
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 9:43 pm

4орта написа:
Pe4ka, тука е истината Wink :
https://www.youtube.com/watch?v=abhUzNUR9sk
Махни рамката от подложените камъни и метни парче бронз над антената и тогава...Това с печатната платка и ние го можем - дори и по добре...
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 9:50 pm

Цитат :
Това с печатната платка и ние го можем - дори и по добре...
Покажи да видим какво можеш? Пък ако е и по добре, веднага ти ставам клиент. Побързай, че таман съм се навил на тоя Very Happy
Все маски показваш. И аз имам маска, знам какво може.
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 9:55 pm

4орта написа:
Цитат :
Това с печатната платка и ние го можем - дори и по добре...
Покажи да видим какво можеш? Пък ако е и по добре, веднага ти ставам клиент. Побързай, че таман съм се навил на тоя Very Happy
Все маски показваш. И аз имам маска, знам какво може.
Не съм подготвен сега имай търпение ще има клип - скоро...
Гост
Гост

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПон Дек 06, 2010 10:24 pm

осрахте обявата на човека , аз искам да попитам , ачо ангеле , поради що го продаваш българино
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyВто Дек 07, 2010 2:00 pm

Цитат :
Не съм подготвен сега имай търпение ще има клип - скоро...
ОК, само да не стане като Омнитрона - на 100 сигнала 2-3 да са истински?
a4o
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyВто Дек 07, 2010 5:39 pm

6тот мисля да се отказеам от тарсенето
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСря Дек 15, 2010 8:06 pm

.

Последната промяна е направена от Чумата на Пон Яну 23, 2012 1:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
a4o
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 5:52 pm

Чумата написа:
Абе щом веднъж ти е минало през ума да се отказваш ясно ,че не ти е кеф .Кажи каква е цената.
600 lv
foxcon
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 6:06 pm

*

Последната промяна е направена от foxcon на Вто Мар 08, 2011 10:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
a4o
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 6:12 pm

foxcon написа:
за таз цена в http://mdetectors.com/ далеч по добри металдетектори може да си купиш, правените бангии вьрвят по 200лв . сори за спама на темата.
em kupisi be moiat e 4isto nov
foxcon
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 6:15 pm

.

Последната промяна е направена от foxcon на Сря Май 16, 2012 8:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
dobo67
Про-Консул
Про-Консул

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: dobo67   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 7:49 pm

Колега има полигони направени за тази цел остави човека да си продава машината мисля че цената му е съвсем реална за този тип уред и то с две антени и като се има в предвид че производителя му дава 5год. гаранция.Сподели каква е твоята техника че си толкова категоричен и убеден.
pechkata
Джадай
Джадай

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Яну 29, 2011 10:08 pm

foxcon написа:
pechkata
понеже си рекламен агент на маската ,вземи 1 маска и ела да направим един тест .,аз сьм с фабричен детектор , ако победи маската, ти подарявам моя , ако не ти спираш да пишеш повече.
Твоя апарат ще се справи ли със 16мм. монета заровена на 25см. в земята(в режим дискриминация)...Ако Маската загуби ... scratch внимавай те
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyНед Яну 30, 2011 6:34 pm

pechkata написа:
foxcon написа:
pechkata
понеже си рекламен агент на маската ,вземи 1 маска и ела да направим един тест .,аз сьм с фабричен детектор , ако победи маската, ти подарявам моя , ако не ти спираш да пишеш повече.
Твоя апарат ще се справи ли със 16мм. монета заровена на 25см. в земята(в режим дискриминация)...Ако Маската загуби ... scratch внимавай те

Стига сте спамили овявата на човека!Които има мерак ще вземе маската! cheers cheers

BG------------ cheers hunter2
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyНед Яну 30, 2011 10:15 pm

[quote="deadman_"]
pechkata написа:
foxcon написа:
pechkata

Защо ми сваляте репутациата само някои т.....р може да го направи това! :Tir: :fessee:

BG------------ cheers hunter2
toniperac1
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyНед Май 13, 2012 12:12 pm

a4o написа:
na edin sezon e kato nova s trite kop4eta cena 200 lv. tel.0884354764
kakvo je tova detektorce. prati mi snimka na email:tonijankovic@hotmail.rs,i as ce ga zemem za tija pari.pozdrav.
пиши на кирилица :fessee: внимание
emo82
Новобранец
Новобранец

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyПет Май 18, 2012 9:47 pm

продава ли се още миладина
Гост
Гост

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyСъб Май 19, 2012 8:49 am

Защо я продаваш , Миладинката ? Не си ли доволен от нея? new forse ли е или silent
Илия Стефанов
Новобранец
Новобранец
Илия Стефанов

prodavam miladinka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: prodavam miladinka   prodavam miladinka EmptyВто Юни 05, 2012 7:54 pm

Темата актуална ли е все още ?

prodavam miladinka
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» prodavam Miladinka
» prodavam antena za miladinka 35 na 38 50 lv
» miladinka

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-