Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Coil mask врътка маск tesoro deus Minelab Майнлаб голден 5000 TEKNETICS lorenz пират грунда prodavam miladinka kupuvam wave nexus nokta VANQUISH Simplex нишани Spectrum Fisher
 

 колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината

Go down 
+17
dulgiya
www
dobo67
imperio
adminn
SAGITTARIUS
Petronii
pechkata
Legionario
mdetectors.bg
trakieca
carlav
sony147
zanvan
stan960
sitalk
spartak
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПон Дек 20, 2010 11:39 pm

Petronii написа:
PHOENIX написа:

обобщено .. загубена кауза е нащо ..все едно автокрадците да си искат правата ..за тях сме такива ..

Не е точно така , ако за тях сме такива то за следващите ако гласуваме против тези няма да е така . В други държави няма федерации на автокрадците , но в целия демократичен свят има федерации по металдетектинг , голям пазар на апарати на световно известни фирми и законово регламентирано свободно търгуване с антики . Може и бавно да стане , но и тук нещата ще станат , управляващите трябва да се разделят или по точно ние да ги разделим със закостенелите комунистически способи и разбирания.

Exclamation

верно, ако имаше някой който да ни отстоява правата и да ни обедини можеше и да стане Smile
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПон Дек 20, 2010 11:42 pm

Цитат :
обявите за продажби не се увеличиха , намаляха темите разискващи въпроси свързани с металдетектинг, с истинското търсачество ..
ехооооо бацета Exclamation ако някои си мисли ,че метал детектинга е свързан да показваш една дупка и машинка дето се размята отгоре и на ква дълбочина лови или няква платка и калаижийски истории Exclamation нещо немога се съгласи Exclamation мет детектинга е духа преживяванията тръпката се неща дето много рядко са били застъпени тук но съм оптимист Exclamation
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПон Дек 20, 2010 11:49 pm

zanvan написа:
Цитат :
обявите за продажби не се увеличиха , намаляха темите разискващи въпроси свързани с металдетектинг, с истинското търсачество ..
ехооооо бацета Exclamation ако някои си мисли ,че метал детектинга е свързан да показваш една дупка и машинка дето се размята отгоре и на ква дълбочина лови или няква платка и калаижийски истории Exclamation нещо немога се съгласи Exclamation мет детектинга е духа преживяванията тръпката се неща дето много рядко са били застъпени тук но съм оптимист Exclamation

въй в ква интрига се заплетох .. ама я ми кажи по коя моя думичка подразбра че аз под истинско търсачество разбирам размятане на някви пити върху една дупка ?


пример за тема затърсачеството:
темата на колегата magikman относно това има ли разлика в работата на машините през деня и след като слънцето залезе? кога бъркат по дълбоко и защо!! има физическо обяснение .. !!


за видовете керамика и съответно за кой век става въпрос(за начинаещи е добра информация) (по скоро беше добра информация)

за методите за почистване и консервиране на монети ..имаше доста теми .. (може ли да ми ги изровиш "моля" Smile )

за почистване и консервация на железни предмети .. имаше доста изписано ..


и такива подобни интересни теми ..
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПон Дек 20, 2010 11:52 pm

zanvan написа:
Цитат :
обявите за продажби не се увеличиха , намаляха темите разискващи въпроси свързани с металдетектинг, с истинското търсачество ..
ехооооо бацета Exclamation ако някои си мисли ,че метал детектинга е свързан да показваш една дупка и машинка дето се размята отгоре и на ква дълбочина лови или няква платка и калаижийски истории Exclamation нещо немога се съгласи Exclamation мет детектинга е духа преживяванията тръпката се неща дето много рядко са били застъпени тук но съм оптимист Exclamation


Баш така си е , ние сме като рибари , ловци ,гълабари и други екземпляри, не трябва да ни спират адреналина ,иначе става лошо и ще ги ударят много бюлетини догодина , бат бойко да праща чобанчето да пасе .

Exclamation
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 12:09 am

фениксо Exclamation абе баце несклащаш ли че в случая , нямах предвид тебе ...говоря по принцип нищо че цитирах час от описа ти ...ПС може си птица митична но туи няма ме спре ти умукна перушината ако се наложи

: Exclamation Exclamation Exclamation Wink Laughing Laughing па някоя тема може и да изровим Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 12:18 am

zanvan написа:
фениксо Exclamation абе баце несклащаш ли че в случая , нямах предвид тебе ...говоря по принцип нищо че цитирах час от описа ти ...ПС може си птица митична но туи няма ме спре ти умукна перушината ако се наложи

: Exclamation Exclamation Exclamation Wink Laughing Laughing па някоя тема може и да изровим Wink

за скубане нема проблем ..не се гаси туй що не гасне . то феникса се възражда от пепелта си ..нал знаеш
(между другото името идва от сервиза дет имах преди време.. бях го кръстил така щот само умрели техники ми носеха и трябваше да ги въскресявам Very Happy ..)

ЕЙ ..ВЕРНО ВЕ СЯ КАТ МЕ ИЗТРИЯT.. /АКО УСПЕЯ ДА ГИ УБЕДЯ/ , НА ДРУГИ МЕСТА ТАКА ЩЕ СЕ ПИША "RESURRECTOR" Very Happy Very Happy


EDIT: СРЕЩУ ФЕНИКСитеЕ титаните се справят доста добре, и черните дракони .. ма тях не им действат 4 левел магии и много умират кат не мож ги ресуректваш .. ако ша са борим по добре вземи "Адела" от расата на хората и прави дипломация от сега ..че с другите трудно ша ма обориш .. и оня некромансер "Isra" е добър .. почвай да тренираш да се сборим в една митична атмосфера (heroes 3 ) Very Happy
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 10:19 am

pechkata написа:
""Колеги, днес аз, Владимир Лилов - член на УС, двама съучредители от Ловеч - Камен и Васко, по покана на Краси (съучредител) от Згориград, Врачанско и Радослав от Враца бяхме във Враца и приехме нови 48 члена във федерацията. Също така подновихме картите на 7 стари члена. ""


колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 STA50001

здравейте,
Печка ,какъв е членският внос на човек?Не мога да диря сметка на постъпленията към Федерацията,но като потенциален бъдещ член ме интересува как се изразходват.Какво ще направите с тези средства?
Това с даряването на монетите на музея е много добър ход,но освен в нашият форум беше ли отразено на друго място?Защо не каним медии,преса,дипломати,чуждестранни наблюдатели и други?Защо чрез нашият адвокат не търсим сметка за безхаберието на музейните работници( съответно ДЪРЖАВАТА)?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 2:50 pm

Между другото има ли някакво развитие със случката с ловешкия музей? Пълна тишина и тук, и в другия вестник.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 5:33 pm

Властимащите показаха нееднократно, че комуникация с федерацията няма да има и сега федерацията е на ход.
Ако не се реагира адекватно тя ще се преврърне в едни форум и нищо повече.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 6:05 pm

Властимащите требе а ги склати некой -то туй не е рецидив сал у България -И понеже е ясно че с тоя тъп закон некой в Министерството умишлено иска да има черен пазар на антики щото тоя черен пазар въпреки драконовските мерки го има и в Италия и в Гърция и в Турция -страни от чийто закони уж взаимстваме -То туй нормално де все южни страни -южняшки манталитет -Е при нас и съседите ни южняшкото отива към ориенталско ма разликата не е особена - Манталитет от който не че лъха ми мерише на корумпираност -Така че щраусовата политика на тия наще Бай Ганьовци у МК ми е ясна -Не ми е ясно сал мълчанието от страна на Федерацията -Като да си помисла че на наще ора наедно с подкупните чиновници не им е по сърце някакво легално развитие на нещата -Черният пазар си е друго -там келепиреца си тече -па кучеата нек си лаат.......................................
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 6:36 pm

adminn написа:
Властимащите показаха нееднократно, че комуникация с федерацията няма да има и сега федерацията е на ход.
Ако не се реагира адекватно тя ще се преврърне в едни форум и нищо повече.

Ясно.
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 10:11 pm

imperio написа:
adminn написа:
Властимащите показаха нееднократно, че комуникация с федерацията няма да има и сега федерацията е на ход.
Ако не се реагира адекватно тя ще се преврърне в едни форум и нищо повече.

Ясно.

не бе колега ИМПЕРИО,не е ясно
не е ясно колегите за какво си дават членския внос?Много сме,бачкаме ,искаме и т.н. ама не се случват нещата-защо ли?Ами щото колегите не хващат декиш.Федерацията само да събира пари ли е или да защитава нашите интереси-толкова неща могат да се случат,ама не...Това е причината да не съм все още член,а и много други колги така разсъждават
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 10:39 pm

Е туй е то -никовете не се избират по случайност -Убави въпроси Спартак ма си в същото положение като на истинският Спартак -Нъл знаеш Рим с роби не преговаря -Ако поясня перифразирането за несведущите ще ти кажа - Боговете си имат Олимп -там они си разговарат по злободневните теми -тука нема та чуе никой или със сигурност ще са напрай че та нема.......................................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 10:48 pm

stan960 написа:
Е туй е то -никовете не се избират по случайност -Убави въпроси Спартак ма си в същото положение като на истинският Спартак -Нъл знаеш Рим с роби не преговаря -Ако поясня перифразирането за несведущите ще ти кажа - Боговете си имат Олимп -там они си разговарат по злободневните теми -тука нема та чуе никой или със сигурност ще са напрай че та нема.......................................................... Laughing Laughing Laughing
оооо баце Стане туи за ОЛИМП барабар с куците коне предявявам авторство Laughing та даваи линк данестават ексцесии Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 10:55 pm

-Перифразирам в перифразирането бре - Боговете са УС на Федерацията па Олимп е Форумът им кви линкове та тресат -Адреса го знаеш там си предявявай исковете........................................ Laughing Laughing Laughing
внимание
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:15 am

.



Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 6:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:09 am

SAGITTARIUS, във федерацията двама души почнаха да пищят толкова силно, че сринаха и малкото останало и реноме - подкрепата от търсачите. Тия двама люде с още един клакьор са против това в нашия форум да се пишат новини от форума на федерацията Very Happy
това е най-голямото безумие за което мога да се сетя, защото този форум има 2000 посещения на ден
За каква реклама и какви 5 лв. говориш?
Ако подхода е този - наши-ваши в прав ред Ви казвам, че федерацията няма да я бъде - мислете за друго нещо, което да е алтернативата, защото явно в тая форма федерацията не ни обединява.
Най-лошото, е че винаги двама - трима осират всички с най-рядкото ....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 5:14 pm

Админе извинявам се за намесата от прочетенити постове не си здържах...Не знам(не разбрах точно) каква е кавгата между двата форума ама като защитавах Кирил в другия форум че е прихвърлял данни без линк Слави ми звъня три пъти да ме уверява че Админите в този форум не разрешават да се пише за Федерацията..Та незнам сега как е точно дали вие не давате или те да пищем за Федерацията...Не искам да обидя никого с тези думи просто мнение...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ И КОЛЕЖКИ... коледа Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 6:34 pm

Печка, не се притеснявай, знам, че ти си точен.
жонито и slavitooo създадоха това напражение, но като изключа тях федерацията е добро начало, за което трябва да се говори откровенно и честно и това явно ще бъде тук - в този форум, защото тя е така капсулирана и затворена в момента, че намирисва на преди 10-ти. Там 2-3 издават присъди и заклеймяват, като инквизицията.
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: добо67   колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:17 pm

Според мен колегите искат да опитат късмета си с по-нови техники който са на изгодни цени по тази причина си продават техниките просто не останаха сигнали за детектори гаражни производсва забежележете че машини от порядъка на "тачките" не се предлагат вече а и колегите захитряха
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПет Дек 24, 2010 3:26 am

бачкай си с релика и по малко умуваи кой захитрял и кой не ....тай кат та гледамммм с тоз релик тай си захитрял,че немам думи Very Happy
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: добо67   колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПет Дек 24, 2010 9:43 am

ами като нямаш думи що не си обявиш техниката да видим ти колега колко си захитрял
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyПет Дек 24, 2010 10:17 am

колеги,не се карайте.Няма смисъл да си мерите пи...ките(апаратите Very Happy )
Кой с какво и как работи си е негова работа,нали?
Идеята е с каквото,когато и както(КЪДЕТО с малки изключения) работи ,да НЯМА проблеми.
Весели празници
Върнете се в началото Go down
dulgiya
Новобранец
Новобранец




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyНед Авг 19, 2012 3:35 am

spartak написа:
колеги,не виждате ли ,че всеки втори си продава машината,к'ви ги вършим?дайте нещто да правим???НЕКА ТОВА Е ТЕМАТА В КОЯТО ВСЕКИ ДА СИ ДАДЕ МНЕНИЕТО КАКВО ДА ПРАВИМ-ДА ЗАПОЧНЕМ ГРАЖДАНСКО НЕ ПОДЧИНЕНИЕ,ИЛИ ПОДПИСКА,ИЛИ ДА ЗАРИНЕМ ПЕРЛАМЕНТА С АРТЕФАКТИ(КЕРАМИКИ И МОНЕТИ),ИЛИ ДА СЕ ЖАЛВАМЕ В БРЮКСЕЛ ИЛИ ХАГА.ПЕ4КА к'во стана с твоите монети,дето им ги даде???
Аз съм оня от БИЛЛА,сещаш се???
хм да ама аз така си избрах какъв да си купя,влизам в минелаб всеки продава,в гарретт същото,във фишер гледам А ами ф 75 няма никoй да продава е значи става, затова неги продават хората ами си ги ползват bounce
ебати логиката А
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината    колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината  - Page 2 EmptyНед Авг 19, 2012 7:58 am

Има и друг момент,че повече продажби има при апарати на масово въоръжение.Колкото един апарат е по-скъп става и по-недостъпен.Това не означава,че е най добрия.
Върнете се в началото Go down
 
колеги,не виждате ли че всеки втори си продава машината
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Некоректни колеги в раздел Купува/Продава/Подарява
» Втори сме по добив на злато в Европa
» даи боже всеки му !!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: