Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Метал детектор за самородно злато

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha

Метал детектор за самородно злато  Empty
ПисанеЗаглавие: Метал детектор за самородно злато    Метал детектор за самородно злато  EmptyСъб Яну 01, 2011 5:03 pm

Здр.колеги.Успешна нова 2011 година на всички които се занимават с хобито Злато
Върнете се в началото Go down
vaseto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Метал детектор за самородно злато    Метал детектор за самородно злато  EmptyЧет Фев 03, 2011 5:34 pm

Yamaha написа:
Здр.колеги.Успешна нова 2011 година на всички които се занимават с хобито Злато
Very Happy Трябва да си близко до жилата или в скала.Може би с пропоинтер.От много време го мисля.
ivan.to1
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Метал детектор за самородно злато    Метал детектор за самородно злато  EmptyСря Май 04, 2011 1:57 am

Здравейте колеги.Аз купих ГМ1+на 18кh за тази цел и хванах златинка в плитка цепка в река палакария.Преди това вадих топчета олово и др. боклуци.Обаче там на тази река апаратчето започна да пищи на едни камъни та се наложи да го закарам на майстора заедно със скалата и човека направи някакви настройки и апарата млъкна на тези скали,даже оставих камъка по негова молба та да нямат проблем другите му апарати и след това извадих златинката.Може би късметът на начинаещият.Дано съм бил полезен.

Метал детектор за самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Има ли златотърсачи тук ???
» REX метал детектор
» Направи си сам метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Места за добив на злато-
Идете на: