Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum Майнлаб deus Fisher грунда nexus wave mask врътка miladinka nokta GOLD tesoro Coil kupuvam VANQUISH голден нишани lorenz Simplex 5000 prodavam Minelab маск пират TEKNETICS
 

 Любопитни неща със снимки.

Go down 
+2
DTELHO
Kiril62
6 posters
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyНед Яну 02, 2011 10:24 pm

Това парче злато тежи 5,17грама и е намерено със металдетктор.Поради големия екземпляр и красотата е оценено на около 10 000$.
Любопитни неща със снимки. Mariposa517oz

Ето ви златни парчета със заоблена форма ,които реката ги е носила на дълго разтояние от ядрото на златното находище .
Любопитни неща със снимки. Riverplacer

Тези парчета злато не са оформени от потоците и реките,те са изкопани на върха на хълм в близозост до скалите къде се е формирало то.Виждате колко са грапави от крайщата си.
Любопитни неща със снимки. Residualgold

Кварц със злато,цена 14 000$
Любопитни неща със снимки. Crystalgold01

Пожелавам на всички ви ето такъв късмет през тази година.Успех.
Любопитни неща със снимки. Roundmtngold02


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyПон Яну 03, 2011 12:15 am

Ехаа супер са снимките и цените , ама кога ние в бг ще вземем толкоз пари за нещо подобно , ако намерим , тия отгоре ше им скимне и златотърсачеството да забранят като видят тези цени ...
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyПон Яну 03, 2011 8:12 pm

Колега прав си, те тея отгоре като видят нещо от което хората искарват- веднага го правят незаконно. Mad


Не питай старило, питай патило!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 12:27 am

риболова като хоби не предполага продажба на уловената риба на трети лица а най-малкото в големи количества, как може да се очаква икономическа облага от занимания наречени ХОБИ ? ако от тази "работа" очакваш пари .. тва не е хоби .. то си е бизне(работа)

ако изкарваш големи доходи от промиване на злато нормално е държавата да ти каже " чек ся , ти ко правиш ? " чие злато събираш ?
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 1:57 pm

Кварц със злато и пирит.Да не се бъркате,различава се много добре.
Любопитни неща със снимки. Goldtf13m9d
Любопитни неща със снимки. Goldtf13m9f

Това е руда със сребро,също интересно и красиво нещо.
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0f
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0r
Любопитни неща със снимки. Silvertz89q0f
Любопитни неща със снимки. Silvertz89q0r
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0d


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 5:53 pm

Специално за златото нямам в предвид да искарваш такива промишлени количества, като жената на снимката(което си е и малко вероятно) а за хорицта дето ходят цял живот по реките и ситят.


Не питай старило, питай патило!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:09 pm

Айде и нещо намерено от мен, но без подложката:

Любопитни неща със снимки. D61fe6c6c8c711b9
Любопитни неща със снимки. 6261d966c6131795
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:24 pm

wallb2 написа:
Айде и нещо намерено от мен, но без подложката: .......

Колега това пирит ли е ?
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:46 pm

DTELHO написа:
wallb2 написа:
Айде и нещо намерено от мен, но без подложката: .......

Колега това пирит ли е ?

бяха ми казали, че е смесица желязо, мед, сребро, злато, цинк и др.... и да си го запазя за сувенир.... ама сякаш халко пирит ми се върти в главата. Бангиите го пищят цветно... Laughing
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:55 pm

Като гледам тия снимки на злато се сещам , за мой добър познат от Судан, кайто за 6м. събра 3.7кг. самородно злато в Судан. От 2 години там има голяма златна треска с много злато.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:59 pm

www.mdetectors.com написа:
Като гледам тия снимки на злато се сещам , за мой добър познат от Судан, кайто за 6м. събра 3.7кг. самородно злато в Судан. От 2 години там има голяма златна треска с много злато.

да ама там ядат и хора в някои части.... Cool
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:06 pm

На тези хора трабва да им изкупуват златото 2 пъти по-скъпо ,а те им го изкупуват 3 пъти по-евтино , много лоши условия и тежка работа , но и те нямат избор ! Най-много ме шашна човека с майнлаба Laughing Laughing страшен е !!! Колкото до твоя познат 3.7кг си е много голямо количество , ядът неедът хора да има с кой отивам там да си пробвам късмета , пък несе знае кой кой ще изяде и ние не сме първокласна стока Laughing !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:17 pm

Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:31 pm

www.mdetectors.com написа:
Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.

Що не спонсорираш една експедиция ,аз ще събера екип ,от тебе оборудването и спонсорството Very Happy , като дръпнем с материала вземаш 30% от печалбата Very Happy ,мене канибали и разни талибанчета с калашници неме плашат най много и на тях процент да се даде ,там поне има възможност да си пооправим живота ,тука в бг само ни зариват с пумии .....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 8:49 pm

DTELHO написа:
www.mdetectors.com написа:
Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.

Що не спонсорираш една експедиция ,аз ще събера екип ,от тебе оборудването и спонсорството Very Happy , като дръпнем с материала вземаш 30% от печалбата Very Happy ,мене канибали и разни талибанчета с калашници неме плашат най много и на тях процент да се даде ,там поне има възможност да си пооправим живота ,тука в бг само ни зариват с пумии .....
Светльо включете и мен в списъка... късмет и щастие
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 9:06 pm

wallb2 написа:
DTELHO написа:
wallb2 написа:
Айде и нещо намерено от мен, но без подложката: .......

Колега това пирит ли е ?

бяха ми казали, че е смесица желязо, мед, сребро, злато, цинк и др.... и да си го запазя за сувенир.... ама сякаш халко пирит ми се върти в главата. Бангиите го пищят цветно... Laughing

е да де Да то тва е пирита Smile ..ama ти тва го знаеш нали Smile

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%82
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 10:32 pm

pechkata написа:
DTELHO написа:
www.mdetectors.com написа:
Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.

Що не спонсорираш една експедиция ,аз ще събера екип ,от тебе оборудването и спонсорството Very Happy , като дръпнем с материала вземаш 30% от печалбата Very Happy ,мене канибали и разни талибанчета с калашници неме плашат най много и на тях процент да се даде ,там поне има възможност да си пооправим живота ,тука в бг само ни зариват с пумии .....
Светльо включете и мен в списъка... късмет и щастие

Приятелю, на драго сърце. Системата е доста бърза и струва 1500-2000лв. отиване и връщане. София-Мюнхен-Мюнхен-Картум
от там рейс на юг до едно градче
http://bg.tixik.com/m/%D0%A1%D1%83-203/
и там на хотел за по 5евро на ден и транспорт до местата по 5евро и храна 5 евро - това е системата и за 24часа сме там, а след 40часа почваме да търсим.
Там сам продал доста Технетикс, Фишер Ф75 и Минелаб GPX4500, а напоследък Gold Bug MEGA
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=268
пуснал съм супер цени за златотърсачите на Фишер на 19Кхц
Very Happy
ама ме е шубе все пак - то с нас ще има хора де ама ...


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 9:59 am

Като студент имах позната която ходи в Судан на някаква хуманитарна мисия.... и ми каза, че повече не иска да чуе за тази държава.... всичко бяло там (точно на Юг където са негрите ) го гледат както ние тука гледаме агънце на чеверме... ето и другата страна на Судан, да видите за какви "животни" става въпрос : http://www.24chasa.bg/Gallery.asp?GalleryId=614853
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 10:39 am

Цитат :
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=268
пуснал съм супер цени за златотърсачите на Фишер на 19Кхц
Very Happy
ама ме е шубе все пак - то с нас ще има хора де ама ...
Чесно казано си е страшно - като нищо могат да ни захвърлят(заровят) в пустинята без никой да разбере - все пак сме конкуренция на месните търсачи...Това за Фишера на 19kHz - много добра цена...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 11:17 am

Специално за тебе има още по-добра Smile
Ако ме отвлекат в Судан, Джонито ще дава банкет 1 година и затова май няма да ходя Laughing


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 11:34 am



Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 12:09 pm

www.mdetectors.com написа:
Браво не знаех че арабите са толкова напред със детектинга...
Върнете се в началото Go down
 
Любопитни неща със снимки.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какви са тия неща?
» най-странните намерени неща
» как да разбера какви са

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: