Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Любопитни неща със снимки.

Go down 
+2
DTELHO
Kiril62
6 posters
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62

Любопитни неща със снимки. Empty
ПисанеЗаглавие: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyНед Яну 02, 2011 10:24 pm

Това парче злато тежи 5,17грама и е намерено със металдетктор.Поради големия екземпляр и красотата е оценено на около 10 000$.
Любопитни неща със снимки. Mariposa517oz

Ето ви златни парчета със заоблена форма ,които реката ги е носила на дълго разтояние от ядрото на златното находище .
Любопитни неща със снимки. Riverplacer

Тези парчета злато не са оформени от потоците и реките,те са изкопани на върха на хълм в близозост до скалите къде се е формирало то.Виждате колко са грапави от крайщата си.
Любопитни неща със снимки. Residualgold

Кварц със злато,цена 14 000$
Любопитни неща със снимки. Crystalgold01

Пожелавам на всички ви ето такъв късмет през тази година.Успех.
Любопитни неща със снимки. Roundmtngold02

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyПон Яну 03, 2011 12:15 am

Ехаа супер са снимките и цените , ама кога ние в бг ще вземем толкоз пари за нещо подобно , ако намерим , тия отгоре ше им скимне и златотърсачеството да забранят като видят тези цени ...
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyПон Яну 03, 2011 8:12 pm

Колега прав си, те тея отгоре като видят нещо от което хората искарват- веднага го правят незаконно. Mad

Не питай старило, питай патило!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 12:27 am

риболова като хоби не предполага продажба на уловената риба на трети лица а най-малкото в големи количества, как може да се очаква икономическа облага от занимания наречени ХОБИ ? ако от тази "работа" очакваш пари .. тва не е хоби .. то си е бизне(работа)

ако изкарваш големи доходи от промиване на злато нормално е държавата да ти каже " чек ся , ти ко правиш ? " чие злато събираш ?
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 1:57 pm

Кварц със злато и пирит.Да не се бъркате,различава се много добре.
Любопитни неща със снимки. Goldtf13m9d
Любопитни неща със снимки. Goldtf13m9f

Това е руда със сребро,също интересно и красиво нещо.
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0f
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0r
Любопитни неща със снимки. Silvertz89q0f
Любопитни неща със снимки. Silvertz89q0r
Любопитни неща със снимки. Silvertv48q0d

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 5:53 pm

Специално за златото нямам в предвид да искарваш такива промишлени количества, като жената на снимката(което си е и малко вероятно) а за хорицта дето ходят цял живот по реките и ситят.

Не питай старило, питай патило!
wallb2
Консул
Консул
wallb2

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:09 pm

Айде и нещо намерено от мен, но без подложката:

Любопитни неща със снимки. D61fe6c6c8c711b9
Любопитни неща със снимки. 6261d966c6131795
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:24 pm

wallb2 написа:
Айде и нещо намерено от мен, но без подложката: .......

Колега това пирит ли е ?
wallb2
Консул
Консул
wallb2

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:46 pm

DTELHO написа:
wallb2 написа:

Колега това пирит ли е ?

бяха ми казали, че е смесица желязо, мед, сребро, злато, цинк и др.... и да си го запазя за сувенир.... ама сякаш халко пирит ми се върти в главата. Бангиите го пищят цветно... Laughing
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:55 pm

Като гледам тия снимки на злато се сещам , за мой добър познат от Судан, кайто за 6м. събра 3.7кг. самородно злато в Судан. От 2 години там има голяма златна треска с много злато.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
wallb2
Консул
Консул
wallb2

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 6:59 pm

www.mdetectors.com написа:
Като гледам тия снимки на злато се сещам , за мой добър познат от Судан, кайто за 6м. събра 3.7кг. самородно злато в Судан. От 2 години там има голяма златна треска с много злато.

да ама там ядат и хора в някои части.... Cool
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:06 pm

На тези хора трабва да им изкупуват златото 2 пъти по-скъпо ,а те им го изкупуват 3 пъти по-евтино , много лоши условия и тежка работа , но и те нямат избор ! Най-много ме шашна човека с майнлаба Laughing Laughing страшен е !!! Колкото до твоя познат 3.7кг си е много голямо количество , ядът неедът хора да има с кой отивам там да си пробвам късмета , пък несе знае кой кой ще изяде и ние не сме първокласна стока Laughing !
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:17 pm

Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 7:31 pm

Този пич ме навива да ходя и аз там за месец. С него търгувам от много време и е стабилен. Ако щете вярвайте ама ми минава през акъл и тая история.
Исках да запиша едно видео за реклама, а и златце ако има що не. Ама незнам де шубе си е.

Що не спонсорираш една експедиция ,аз ще събера екип ,от тебе оборудването и спонсорството Very Happy , като дръпнем с материала вземаш 30% от печалбата Very Happy ,мене канибали и разни талибанчета с калашници неме плашат най много и на тях процент да се даде ,там поне има възможност да си пооправим живота ,тука в бг само ни зариват с пумии .....
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 8:49 pm

DTELHO написа:

Що не спонсорираш една експедиция ,аз ще събера екип ,от тебе оборудването и спонсорството Very Happy , като дръпнем с материала вземаш 30% от печалбата Very Happy ,мене канибали и разни талибанчета с калашници неме плашат най много и на тях процент да се даде ,там поне има възможност да си пооправим живота ,тука в бг само ни зариват с пумии .....
Светльо включете и мен в списъка... късмет и щастие
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 9:06 pm

wallb2 написа:
DTELHO написа:
wallb2 написа:

Колега това пирит ли е ?

бяха ми казали, че е смесица желязо, мед, сребро, злато, цинк и др.... и да си го запазя за сувенир.... ама сякаш халко пирит ми се върти в главата. Бангиите го пищят цветно... Laughing

е да де Да то тва е пирита Smile ..ama ти тва го знаеш нали Smile

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%82
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyВто Яну 04, 2011 10:32 pm

pechkata написа:
DTELHO написа:

Светльо включете и мен в списъка... късмет и щастие

Приятелю, на драго сърце. Системата е доста бърза и струва 1500-2000лв. отиване и връщане. София-Мюнхен-Мюнхен-Картум
от там рейс на юг до едно градче
http://bg.tixik.com/m/%D0%A1%D1%83-203/
и там на хотел за по 5евро на ден и транспорт до местата по 5евро и храна 5 евро - това е системата и за 24часа сме там, а след 40часа почваме да търсим.
Там сам продал доста Технетикс, Фишер Ф75 и Минелаб GPX4500, а напоследък Gold Bug MEGA
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=268
пуснал съм супер цени за златотърсачите на Фишер на 19Кхц
Very Happy
ама ме е шубе все пак - то с нас ще има хора де ама ...

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
wallb2
Консул
Консул
wallb2

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 9:59 am

Като студент имах позната която ходи в Судан на някаква хуманитарна мисия.... и ми каза, че повече не иска да чуе за тази държава.... всичко бяло там (точно на Юг където са негрите ) го гледат както ние тука гледаме агънце на чеверме... ето и другата страна на Судан, да видите за какви "животни" става въпрос : http://www.24chasa.bg/Gallery.asp?GalleryId=614853
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 10:39 am

Цитат :
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=268
пуснал съм супер цени за златотърсачите на Фишер на 19Кхц
Very Happy
ама ме е шубе все пак - то с нас ще има хора де ама ...
Чесно казано си е страшно - като нищо могат да ни захвърлят(заровят) в пустинята без никой да разбере - все пак сме конкуренция на месните търсачи...Това за Фишера на 19kHz - много добра цена...
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 11:17 am

Специално за тебе има още по-добра Smile
Ако ме отвлекат в Судан, Джонито ще дава банкет 1 година и затова май няма да ходя Laughing

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 11:34 am

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Любопитни неща със снимки.   Любопитни неща със снимки. EmptyСря Яну 05, 2011 12:09 pm

Браво не знаех че арабите са толкова напред със детектинга...

Любопитни неща със снимки.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какви са тия неща?
» Продавам разни неща
» как да разбера какви са

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: