Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH tesoro mask Spectrum miladinka nokta lorenz грунда Minelab nexus Майнлаб deus Fisher Coil нишани prodavam пират wave 5000 врътка GOLD голден kupuvam маск TEKNETICS Simplex
 

 Тест на металдетектор Mikron NRG 100

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Mikron NRG 100 Empty
ПисанеЗаглавие: Тест на металдетектор Mikron NRG 100   Тест на металдетектор Mikron NRG 100 EmptyПон Мар 24, 2008 10:41 pm

Теста е обобщено впечатление от няколко дневна работа с металдетектор NRG 100 на варненската фирма. Може да го изтеглите в PDF формат (483 кб) и да го разглеждате офлайн. Както бях обявил и преди, липсват каквито и да било видео клипове. Всичко написано се базира на реална работа на терен в напълно реална обстановка, без предварително закопавани сигнали.

Изтегли файла..


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Съб Ное 21, 2009 1:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Mikron NRG 100 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Mikron NRG 100   Тест на металдетектор Mikron NRG 100 EmptyПон Сеп 07, 2009 12:12 pm

Няма ли да видео за този и другите тестове.Щото само на приказки е малко нереално.
bounce
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Mikron NRG 100 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Mikron NRG 100   Тест на металдетектор Mikron NRG 100 EmptyПон Сеп 07, 2009 1:12 pm

Няма.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Mikron NRG 100 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Mikron NRG 100   Тест на металдетектор Mikron NRG 100 EmptyПон Сеп 07, 2009 8:22 pm

https://www.youtube.com/user/Mikronbg
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Mikron NRG 100 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Mikron NRG 100   Тест на металдетектор Mikron NRG 100 EmptyПон Сеп 07, 2009 11:14 pm

Много благодаря bounce bounce
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Mikron NRG 100
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» тест на металдетектор със златно синджирче/верижка
» Тест на металдетектор Garret ACE 250
» Тест на металдетектор White's Prizm IV

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: