Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

делема за покупка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at

делема за покупка Empty
ПисанеЗаглавие: делема за покупка   делема за покупка EmptyСъб Фев 19, 2011 1:56 pm

здравейте колеги ,имам Garret 2500 но искам да си взема и втори .мисля си за не толкоз скъп апарат между Fisher f4 и whites 3 .просто малко тласък ,знам че Fishera с двоиното дд ще работи по добре на по тежка минерализация но пък сега в един магазин върви скитка на Whites c -10 % не у нас ,затова искам малко помощ,благодаря.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960

делема за покупка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: делема за покупка   делема за покупка EmptyСъб Фев 19, 2011 2:09 pm

Бе то дИлемата си е твоя но според мен Ф4-та е по добрият избор.
Върнете се в началото Go down

делема за покупка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съвет за покупка
» Съвет за бъдеща покупка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: