Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск 5000 nexus Майнлаб Simplex nokta грунда kupuvam TEKNETICS prodavam Coil tesoro mask нишани deus wave miladinka Minelab Spectrum lorenz Fisher врътка VANQUISH GOLD голден пират
 

 мнения за fisher f5

Go down 
+5
maksim12
naz
muhomorka
pgd
maas7eer
9 posters
АвторСъобщение
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Фев 28, 2011 9:14 pm

Здравейте на всички в форума. Ако някои притежател на F5 сподели доволен ли е от машинката в реални условия .Като дълбочина и дискриминация със S.E.F. Ще съм му много благодарен. Разчитам на реална преценка.Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyНед Мар 06, 2011 10:39 am

Явно няма кой да отговори.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyНед Мар 06, 2011 10:48 am

не че няма кой колега ама по надолу има изписани страшно много неща за ф5 и на колегите им омръзна да пишат едни и същи неща
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyНед Мар 06, 2011 6:03 pm

От толкова много писано няма нищо интересно освем тестовете.За човек който не е виждал апарата и няма познати с такъв не видях никаква полезна информация.По скоро донякъде рекламна.Само един колега пише че е работил с апарата и е доволен .
Върнете се в началото Go down
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka



мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyНед Мар 06, 2011 9:55 pm

Да колега, като детектор среден клас, наистина е добра. Със сефката е малко по-нервна, но като намалиш сенса се оправя, не че има кой знай какво да настройваш, но гледай да е винаги правилно грундирана. И изненадващото е, че на орудено се справя доста добре. А за дълбочина не очаквай да е като по-горния клас машини. Радвай се да хванеш на 25-27 см. монета 22 мм. на ход и по-бавничко.
Върнете се в началото Go down
naz
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 12:12 pm

Това за тея сантиметри мисля не е вярно-по дълбок е


Последната промяна е направена от naz на Вто Фев 07, 2012 8:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 5:02 pm

По -горния клас f75-3см разлика а пък парите двоино.Аз не очвам чудо но и за тези пари не искам боклуци.Дълбочината наистина е нещо относително но когато човек знае че самата техника ги има възможностите е вече друго.На тестовете им вярвам интересува ме като здравина как е. Да не ми се разпадне в ръцете за едно лято.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 5:18 pm

maas7eer написа:
По -горния клас f75-3см разлика а пък парите двоино.Аз не очвам чудо но и за тези пари не искам боклуци.Дълбочината наистина е нещо относително но когато човек знае че самата техника ги има възможностите е вече друго.На тестовете им вярвам интересува ме като здравина как е. Да не ми се разпадне в ръцете за едно лято.
взми си един гарет аце 250 и забрави за скупите апарати за 5 см пове4е не си струва да даваш с 1000 лева повече лека почва 1 лев 32см в менирализирана 28см това е положението ако имаш пове4е опит с машината резултатите са по добри ако предмета които засече6 е с патина окислен и стоял мн време в земята се увеличава дулбочината на кратко казано изклучително здрав апарат и на метерологични условия и на удари цена качество са са неуспорими другият вариант маинлаб 2 мн добур малко по скуп
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 8:05 pm

лаб 2 за кой модел говорим -експлорер 2


Последната промяна е направена от maas7eer на Пон Мар 07, 2011 9:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
emo82
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 9:23 pm

Та гарета по дълбок ли е от f5 ?
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 9:57 pm

преди малко четох във форума на гарет е то нямам думи 1лев на 40 см е гати ацето тез сантиметри за нищо ги нямат
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyПон Мар 07, 2011 10:55 pm

колега "maas7eer" един съвет от мен по-скъпите апарати имат повече настройки ,програми и дават информация за обекта който е в земята ,но като дълбочина не се различават от по-средния клас детектори ,ако залагаш на дълбочина те нямат кой знае колко разлика някакви си 3-4 см повече ,но ако искаш да работиш на по-трудни почви и да си отсяваш хубавите от лошите сигнали си вземи професионален детектор който ти е по душа без значение от модела
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Мар 08, 2011 8:43 am

Вярно е на същото мнение съм.Но не бива да се заблуждават хората .Толкова форуми прегледах е то няма две мнения .За това питам за f5 а не за f75.Просто някой трябваше да ми каже че е здрав ап. и няма да бера ядове.Все пак е нов модел в чуждите форуми пишат че след няколко излизания дисплея се замазвал.
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Мар 08, 2011 5:39 pm

maas7eer написа:
Вярно е на същото мнение съм.Но не бива да се заблуждават хората .Толкова форуми прегледах е то няма две мнения .За това питам за f5 а не за f75.Просто някой трябваше да ми каже че е здрав ап. и няма да бера ядове.Все пак е нов модел в чуждите форуми пишат че след няколко излизания дисплея се замазвал.
колега апаратчето си е здраво но нали знаеш че иска и пазене.покритието на дисплея е много тънко и затова изрежи по него едно парче перциглас с дебелина около един мелиметър и го залепи с двойно лепещо тиксо и няма да имаш ядове и няма как да се замаже
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Мар 08, 2011 9:30 pm

maas7eer написа:
лаб 2 за кой модел говорим -експлорер 2
да експлорер 2
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Мар 08, 2011 9:32 pm

trakieca написа:
колега "maas7eer" един съвет от мен по-скъпите апарати имат повече настройки ,програми и дават информация за обекта който е в земята ,но като дълбочина не се различават от по-средния клас детектори ,ако залагаш на дълбочина те нямат кой знае колко разлика някакви си 3-4 см повече ,но ако искаш да работиш на по-трудни почви и да си отсяваш хубавите от лошите сигнали си вземи професионален детектор който ти е по душа без значение от модела
изклучително правилно мнение super21
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за fisher f5   мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Мар 08, 2011 11:28 pm

Благодаря за съветите много ми помогнахте.Вече за F5 всичко ми е ясно.
Върнете се в началото Go down
васил
Новобранец
Новобранец




мнения - мнения за fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: zdrasti kolega kupi si nel tornado sonda i shte vidish kolko dovolen shte ostanesh na 50 sm levche vazdushno 10 stotinki na 37 sm    мнения - мнения за fisher f5 EmptyВто Окт 21, 2014 8:19 am

maas7eer написа:
Здравейте на всички в форума. Ако някои притежател на F5 сподели доволен ли е от машинката в реални условия .Като дълбочина и  дискриминация със S.E.F. Ще съм му много благодарен.    Разчитам на реална преценка.Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
 
мнения за fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Търся мнения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: