Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
5000 Simplex Spectrum Майнлаб kupuvam VANQUISH miladinka Minelab грунда голден nexus пират врътка mask Coil prodavam Fisher lorenz GOLD nokta tesoro deus TEKNETICS wave нишани маск
 

 GPX4500 TEST

Go down 
+6
nkla_95
trakieca
мерцедес G клас
tepes
pechkata
Aurelius
10 posters
АвторСъобщение
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyВто Мар 08, 2011 2:35 am

Днес проведох малък тест с моя GPX4500 на плажа и бях приятно изненадан от резултата, които желая да споделя с вас.
Условия на теста:
GPX4500 с "Commander"12"x15" DD антена, малка Li-Ion батерия с регулатор и вграден усилвател и външен говорител.
Тествех детектора настроен на DEEP Search Mode, Special Timings и Fixed GB, GB тип:GENERAL, Special:SHARP.

Среда: влажен океански пясък с много слаба минерализация

Смущения: Мощна интерференция от радари на фериботния комплекс наблизо. Смущенията бяха напълно подтиснати при Auto Tune.

Резултати: Златен 18каратов пръстен-14гр. беше детектиран мнoгoкратно от различни посоки на дълбочина 70-71cm. с осезаемо нарушаване на Threshold-а и "отпяване" на сигнала. Най-добре се чува на BOOST, но тогава фона е малко по-нестабилен.

Подобен тест правих с GP3500 и GPX4000, но този резултат по мое скромно мнение е непостижим за двата по-стари модела каквото и да се говори!
Най-голямото преимущество на GPX4500 е, че прекрасно подтиска външните смущения, име невероятен Threshold и нови възможности за усилване на сигнала от детектирания обект. Изключително спокойния Threshold позволява да се чуят и най-нежначителните изменения от дълбоките обекти.


Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyВто Мар 08, 2011 6:12 pm

Много добро постижение поздравление браво... super21
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyВто Мар 08, 2011 7:27 pm

Браво!
Върнете се в началото Go down
мерцедес G клас
Легионер
Легионер




GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 11:13 am

Aurelius написа:
Днес проведох малък тест с моя GPX4500 на плажа и бях приятно изненадан от резултата, които желая да споделя с вас.
Условия на теста:
GPX4500 с "Commander"12"x15" DD антена, малка Li-Ion батерия с регулатор и вграден усилвател и външен говорител.
Тествех детектора настроен на DEEP Search Mode, Special Timings и Fixed GB, GB тип:GENERAL, Special:SHARP.

Среда: влажен океански пясък с много слаба минерализация

Смущения: Мощна интерференция от радари на фериботния комплекс наблизо. Смущенията бяха напълно подтиснати при Auto Tune.

Резултати: Златен 18каратов пръстен-14гр. беше детектиран мнoгoкратно от различни посоки на дълбочина 70-71cm. с осезаемо нарушаване на Threshold-а и "отпяване" на сигнала. Най-добре се чува на BOOST, но тогава фона е малко по-нестабилен.

Подобен тест правих с GP3500 и GPX4000, но този резултат по мое скромно мнение е непостижим за двата по-стари модела каквото и да се говори!
Най-голямото преимущество на GPX4500 е, че прекрасно подтиска външните смущения, име невероятен Threshold и нови възможности за усилване на сигнала от детектирания обект. Изключително спокойния Threshold позволява да се чуят и най-нежначителните изменения от дълбоките обекти. Здравей колега защто не вземеш да направиш едно клипче да видят хората за какво иде реч да се убедят накой хора защтото не вярват и са скиптично настроени че


Върнете се в началото Go down
мерцедес G клас
Легионер
Легионер




GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 11:23 am

Колега чакаме клип да направиш защтото така някой хоря си мислат че това е невъзможно и си хвалят монетарите че работили като GP-GPX серията просто което е невъзможно и аз невярвах но като купих GPX се убедих че няма место за сравнение просто трябва да се види
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 12:22 pm

мерцедес G клас написа:
Колега чакаме клип да направиш защтото така някой хоря си мислат че това е невъзможно и си хвалят монетарите че работили като GP-GPX серията просто което е невъзможно и аз невярвах но като купих GPX се убедих че няма место за сравнение просто трябва да се види
Давайте бе колеги от колко време чакаме да видим клип на колко дълбоко хваща монета в земята в сантиметри това чудо на чудесата та да си купиме и ние такъв апарат cheers
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 4:58 pm

Чакам първо да спре да вали наоколо и тогава мисля да заснема едно клипче на плажа със същия пръстен и при същите условия. Аз ползвам апарата с външен говорител, така че ще се чува прекрасно какво се случва! Мисля също така да заснема няколко още клипчета за You Tube през лятото горе в Cascade Mountains в процес на търсене на злато, а и на други неща...
Е, останете си със здраве!
Aurelius

Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 6:22 pm

да излезем да тестваме моята и твоята
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 9:39 pm

nkla_95 написа:
да излезем да тестваме моята и твоята
Ако прескочиш до USA може и да ги сравните... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Мар 12, 2011 11:36 pm

С каква антена и настройки би подготвил твоя GP3500 Колега nkla_95 за един тест на полето(или на плажа) при наличие на слаба минерализация?
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСря Дек 14, 2011 9:16 pm

Aurelius написа:
Чакам първо да спре да вали наоколо и тогава мисля да заснема едно клипче на плажа със същия пръстен и при същите условия. Аз ползвам апарата с външен говорител, така че ще се чува прекрасно какво се случва! Мисля също така да заснема няколко още клипчета за You Tube през лятото горе в Cascade Mountains в процес на търсене на злато, а и на други неща...
Е, останете си със здраве!
Aurelius

ще има ли клип ?
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyЧет Дек 15, 2011 11:04 pm

Ще има, но лятото ще е следващото, а може да се случи и през пролетта... Зависи кога ще спре отново и отново да вали дъжд! Не се случи през изминалото лято, както обещах-моля да ме извините! Ходих на златопромиване в Cascade Mountains за 6 дена и резултата беше плачевен откъм добив на злато, но отличен за добиване на разбиране какво е нужно да се подготви за моя район наоколо за другия сезон и най-важното-имах невероятно време сред дивата природа! А тя наистина е такава с всичките и прелести и опасности.
Е сега вече се размечтах май.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyПет Дек 16, 2011 1:46 pm

мерцедес G клас написа:
Колега чакаме клип да направиш защтото така някой хоря си мислат че това е невъзможно и си хвалят монетарите че работили като GP-GPX серията просто което е невъзможно и аз невярвах но като купих GPX се убедих че няма место за сравнение просто трябва да се види
от ясно по-ясно е че колегата нема да направи клип!! ми вземи да направи ти клип с твоя GPX. щот не познавам друг колега с такъв апарат!!!!!! Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyСъб Яну 07, 2012 5:22 pm

Може и да има клип! Сега очаквам да получа един GP3500, който е много харесван от мен, защото има емоционална стойност -беше първият ми Minelab импулсен детектор!
Възнамерявам да направя по-задълбочени сравнителни изпитания на моя GPX4500 и този GP3500, за да се убедя веднъж завинаги каква е истината! Възможно е да направя филмче и да го кача в YouTube! За GPX4500 нямам проблем да озвучавам в реално време, защото имам Li-Ion система с външен говорител, но за очаквания GP3500 нямам такава система, така че ще комбинирам нещо, така че да чувате в реално време! Надявам се, разбира се.....Дано! Бъдете здрави!
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



GPX4500  TEST Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX4500 TEST   GPX4500  TEST EmptyНед Яну 08, 2012 12:13 pm

Приятел айде пусни клипчето.Откога го чакаме всички.Там в щатите поне имаш по голяма възможност от тук
Върнете се в началото Go down
 
GPX4500 TEST
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: