Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Simplex mask deus nokta пират маск грунда врътка prodavam TEKNETICS kupuvam голден GOLD miladinka нишани nexus wave Coil tesoro Minelab 5000 VANQUISH lorenz Spectrum Майнлаб Fisher
 

 Самосезиране

Go down 
+3
zanvan
pet1r90
stan960
7 posters
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 10:33 am

Абе нема ли кой светне Чобаня и зелените тикви де го писаа новио тъп закон а оди да арести екипа на най гледаната БГ сапунка СТЪКЛЕН ДОМ -Там се размахваше един GARRETT АСЕ и то от НЕОТОРИЗИРАНИ лица-Ма как може така -Това е ПРОВОКАЦИЯ -Сеа вече кой ша каушат умньовците не знам -Сценариста, Режисьора или Актьорите -Да знаете че ТУКА ИМА прикрит ИМАНЯР -Гусинн Чобан и компания -Гледали ли сте АЛОТО по Николай Хайтов щот се съмнявам повечето от вас да са го чели -Да знаете -ТУКА Е.........Тука Е...........Тука Е..................Тука E..................Тука Е.....................Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 9:23 pm

станчо , брат нищо не можах да ти разбера Very Happy сигурно и не само аз ......... Very Happy
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 9:41 pm

stan960 написа:
Абе нема ли кой светне Чобаня и зелените тикви де го писаа новио тъп закон а оди да арести екипа на най гледаната БГ сапунка СТЪКЛЕН ДОМ -Там се размахваше един GARRETT АСЕ и то от НЕОТОРИЗИРАНИ лица-Ма как може така -Това е ПРОВОКАЦИЯ -Сеа вече кой ша каушат умньовците не знам -Сценариста, Режисьора или Актьорите -Да знаете че ТУКА ИМА прикрит ИМАНЯР -Гусинн Чобан и компания -Гледали ли сте АЛОТО по Николай Хайтов щот се съмнявам повечето от вас да са го чели -Да знаете -ТУКА Е.........Тука Е...........Тука Е..................Тука E..................Тука Е.....................Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Shocked Shocked
кво стана сега бре баце Shocked недей тъй плашиш народа ..... cheers па аз имам леки притеснения ,че си пил пак нещо долна проба... Laughing я дай малко разяснения па аз ще поздравя кмета от др тема ...


дистрибутур на Exclamation Самосезиране 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 10:33 pm

Пила е баба ти -В новата серия на СТЪКЛЕН ДОМ излъчена в понеделник геройнята на Яна Маринова си купи GARRETT ACE за да търси семейни ценности -Ми ако те (семейните ценности де) са от преди 1800-та година A -Кво прайм Аааа................................................ Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
mitkoo601
Новобранец
Новобранец
mitkoo601



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 10:44 pm

stan960 написа:
Пила е баба ти -В новата серия на СТЪКЛЕН ДОМ излъчена в понеделник геройнята на Яна Маринова си купи GARRETT ACE за да търси семейни ценности -Ми ако те (семейните ценности де) са от преди 1800-та година A -Кво прайм Аааа................................................ Laughing Laughing Laughing

Аз го гледах и доста се смях като го извади от кашона и му направи един бърз тест Smile сложи един кламер в едно списание и тоя GARRETT взе та го хвана Laughing
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyСря Мар 16, 2011 11:27 pm

И аз го гледах,то дасе чудиш дали звънец звъни дали сигнал лови Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
vako70
Легионер
Легионер
vako70



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyЧет Мар 17, 2011 12:30 am

Обърнете внимание на рекламата на новия български сериал" Столичани в повече" как свободно показват антична монета а дали е предадена в законов срок.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyЧет Мар 17, 2011 10:09 am

А ония зад народното събрание в софия, със сергиите дали продават ментета и дали баш истински римски, български и каквито се сещаш монети преди 1800 година Smile Бааааааааааааш на пъпа на София! Ми дайте събора да го направим в градинката на "народното" събрание! Надали оттам ще мине за 3 дена някой законотворец Very Happy Знам още 1 място където можеш да си купиш монети преди 1800 и се охранява по пилицията дори! Няма да споменавам име ама кои ли го държи на концесия този просволут битак?? Smile
ААА и господин Чобанов има едно село в Новозагорска област където във всяка къща има римски монети и боклуци, хората от двора си ги вадят! Ходете да ги арестувате всичките, пишете ми на лични да ви кажа кое е въпросното село. Местния полицай е лицето "Пламен Педераса" (в своя защита ще кажа че бях твърде малък когато се роди прякора Laughing ). Той ще ви съдейства да изарестувате тези 1600 углавни престъпници, от рецидивист нагоре Very Happy, не фермери ами иманяри, не обикновени хора от народа, а зли нищожества които са имали наглоста да си построят селото къде римския наказателен легион преди това им е заробил дедите.
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Самосезиране Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самосезиране   Самосезиране EmptyЧет Мар 17, 2011 9:37 pm

щом ще търси цености да ме извика аз ще ги хвана ама да знае че делим на половина


Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи
Върнете се в началото Go down
 
Самосезиране
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: