Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Майнлаб VANQUISH wave маск Minelab Fisher Spectrum nexus врътка kupuvam deus Simplex nokta tesoro грунда Coil пират mask 5000 нишани miladinka lorenz prodavam GOLD TEKNETICS
 

 Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
aldo
Новобранец
Новобранец




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyВто Мар 22, 2011 6:20 pm

Здрвеите колеги, аз имам Minelab xtera 705 и искам да си купя по-голяма антена, имам стандартна, мисля че е 10 инчова. Има ли изобщо по-големи за модела, защото аз се консултирах с един продавач на Minelab и той ми каза, че по принцип нямало по-голяма от стандартната 10 инча или 28 санта антени. Бихте ли ми помогнали, има ли някав вариянт и ако има бихте ли го споделили с мен ще съм ви много благодарен.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyВто Мар 22, 2011 7:22 pm

aldo написа:
Здрвеите колеги, аз имам Minelab xtera 705 и искам да си купя по-голяма антена, имам стандартна, мисля че е 10 инчова. Има ли изобщо по-големи за модела, защото аз се консултирах с един продавач на Minelab и той ми каза, че по принцип нямало по-голяма от стандартната 10 инча или 28 санта антени. Бихте ли ми помогнали, има ли някав вариянт и ако има бихте ли го споделили с мен ще съм ви много благодарен.
няма големи антени за х терата просто е трябвало както си купуваш апарат да помислиш имаш ли избор с антените
Върнете се в началото Go down
aldo
Новобранец
Новобранец




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyСря Мар 23, 2011 3:18 pm

нямали някъв вариянт някои да прави нещо по-българено за модела.Чух че правили някакви антени в шумен знаетели нещо
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyСря Мар 23, 2011 4:35 pm

Колега остави тези мераци за по-голяма антена едно нещо запомни от мен купи си стандартната 3kHz-ва антена ако те интересуват само монети и винаги когато идеш да търкаш с него си прави грунд-баланса ръчно.Уверявам те че ще останеш доста доволен от резултатите които ще постигнеш с него.По-голяма антена за този модел не е измислена защото няма и смисъл от нея.Не си мисли че дори и да ти предложат някой 12" или 14" инчов геврек какъвто не е измислен до този момент за този модел ще се случат чудеса.Само дето ще ти тежи повече.Но все пак за да задоволя любопитството ти ето ти линк какво произвежда фирмата Minelab за моделът който те интересува.
http://www.minelab.com/emea/products/consumer/accessories/coils
Пак ти казвам че 9" кръглата 3 kHz-ва пита е оптималният вариант.
Върнете се в началото Go down
aldo
Новобранец
Новобранец




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyСря Мар 23, 2011 6:13 pm

Ами моята антена е такава 10" Round Double-D 7.5 kHz Coil, но не знам колко кhz e, аз не разбирам много на тия кhz.Те какво значение имат ако са повече вдигат далбочината ли?
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyСря Мар 23, 2011 8:29 pm

aldo написа:
Ами моята антена е такава 10" Round Double-D 7.5 kHz Coil, но не знам колко кhz e, аз не разбирам много на тия кhz.Те какво значение имат ако са повече вдигат далбочината ли?
Колега "aldo" кажи някакви дълбочини примерно 10 ст на колко ги лови в дълбочина и 1 лев също и може ли да се мери със Garrett Ace 250 със сеф сондата ......
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyЧет Мар 24, 2011 10:15 am

Ами то си пише на питата бе колега колко килохерца е.Не знам защо, но според мен въпреки че Minelab X-Terra705 стандартно я продават точно с тази антена, тя е най-неподходящата за нея това разбира се си е мое лично мнение.Първо е тежка, второ и като дълбочина изобщо не ми харесва, а трето при работа на тежък терен разбирай примерно чернозем вижда много зор при определянето на това дали сигналът е цветен или е желязо.Абе с една дума ако можеш размени я с някой.
Върнете се в началото Go down
aldo
Новобранец
Новобранец




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyЧет Мар 24, 2011 7:25 pm

Благодаря ти stater за помоща, а коя е наи добрата антена за модела и какви са и предимствата, освен чернозема вдига ли далбочината и с колко.Благодаря предваритело!
А знаете ли от къде мога да си купя, някоя употребявана антена?
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyВто Мар 29, 2011 8:47 pm

Здравей колега.Имам 10 и 12,5 инчаови 7.5 килохерцови,концентрични антени.Разликата на 10 ст в бряг е с близо 8 см.или 20-21 и27-28 см.И за монети това е подходящата или по-високата
Върнете се в началото Go down
aldo
Новобранец
Новобранец




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyСря Мар 30, 2011 9:56 pm

А 12,5 инчовата ставали за Хtera и ако става да се разберем нещо
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?   Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!? EmptyЧет Мар 31, 2011 9:29 pm

Зддравей колега Алдо,Тракиеца ти е задал въпрос?Правил ли си някакъв тест И ако 10 ст на колко ги чуваш в земята,за повече информация ми звънни на 0879131299
Върнете се в началото Go down
 
Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся голяма пита за Микрон NRG
» продавам голяма антена за DFX
» изработка по голяма антена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: