Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани tesoro Simplex lorenz голден Spectrum deus miladinka nokta wave Coil Майнлаб prodavam Minelab nexus 5000 GOLD kupuvam mask врътка пират VANQUISH маск Fisher грунда TEKNETICS
 

 Регистрация на металотърсач.

Go down 
+36
Селския
vako70
apolon
mateus
deso
zlatko
handjata
VIKING
marin.1982
AdEoY
FILIP2
tepes
ivangrozni
ElGato
Petronii
metalotarsach
mdetectors.bg
Чумата
bobo
apti
stater
imperio
krasko
trakieca
mitkoo
wallb2
carlav
emo82
pechkata
SAGITTARIUS
Dominos
adminn
кирката
stan960
zanvan
Avrelian
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:52 pm

Точно -300 000 беше цифра измислена от Големите Спасители-Износители за да могат да си опъват мрежите и да си ловят и изнасят рибката спокойно.................................
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:01 pm

imperio написа:
300 000 хиляди друг път. В България в момента има не повече от 200-300 хоби търсачи и десетина хиляди дето се пишат търсачи, но са си чисти мародери с лопати. Та ако целия зор за обединение, единство, или не знам какво си там е да се сложи всичко в един кюп - мерси, няма нужда.
империо къв ти е проблема дали малджия или казанжия важното е бройката, федерацята ако беше направил един тур из БГ


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:43 pm

imperio написа:
Ако си иманяр ще загубиш, ако си хоби търсач ще спечелиш. Друг е въпроса че в последните две-три години много иманяри се "припознаха" като търсачи. Което и държавата и полицията знаят много добре.
Какво значи иманяр-и какво търсач?!!.Всички,сме в един кюб.Поне докато няма ясни правила.ТИ,Империо, също си иманяр в момента в който хванеш металотърсач.Може колкото си искаш да се дистанцираш от този или онзи,но за същата тази държава и полиция,или по-точно за закона -ти си едно обикновено иманярче.Целта е не ти сам да се определяш като търсач,а закона да те определя като такъв.Дотогава всички сме иманяри.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:49 pm

bobo написа:
imperio написа:
Ако си иманяр ще загубиш, ако си хоби търсач ще спечелиш. Друг е въпроса че в последните две-три години много иманяри се "припознаха" като търсачи. Което и държавата и полицията знаят много добре.
Какво значи иманяр-и какво търсач?!!.Всички,сме в един кюб.Поне докато няма ясни правила.ТИ,Империо, също си иманяр в момента в който хванеш металотърсач.Може колкото си искаш да се дистанцираш от този или онзи,но за същата тази държава и полиция,или по-точно за закона -ти си едно обикновено иманярче.Целта е не ти сам да се определяш като търсач,а закона да те определя като такъв.Дотогава всички сме иманяри.
super21 ей това исках да кажа и аз че всички сме иманяри.Демек ако намеря казан с злато трябва да го подмина така ли scratch щото аз съм търсач а не иманяр Exclamation Exclamation


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:54 pm

съгласен съм с bobo , значи ако ходим из полето и намерим костаци на търкане тогава къв съм иманяр или търсач,
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:59 pm

krasko написа:
съгласен съм с bobo , значи ако ходим из полето и намерим костаци на търкане тогава къв съм иманяр или търсач,
Е колега ти сам трябва да решиш къв си търсач или иманяр Surprised


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:04 pm

Ех иманярчета, аз във вашия кюп не влизам, не ми берете грижата Smile Па вие ако още не можете да се чатнете какво какво прави един човек с металдетектор иманяр не знам за къде сте тръгнали. Лошото че заради тоя башибозук с апарати, дето се припозна като "търсачи", дето вилнееше по обектите, и дето 20 години хранеше дилърите сега патим и ние - тези 200-300 човека за които споменах по-горе.

П.С. - и закона не може да ме квалифицира като иманяр - в момента съм без машина и по здравословни причини от доста време не мога да търся. Така че споко, не ми берете грижата Wink


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Нед Апр 03, 2011 3:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:04 pm

И до утре да разправяш че си търсач - хората казват: "от тук минаха иманяри"...
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:17 pm

иманяра според мен също е търсач той търси заровени иманета и старинни предмети. асега империо да каже какво търси търсача у полето.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:25 pm

imperio написа:
Ех иманярчета, аз във вашия кюп не влизам, не ми берете грижата Smile Па вие ако още можете са чатнете какво какво прави един човек с металдетектор иманяр не знам за къде сте тръгнали. Лошото че заради тоя башибозук с апарати, дето се припозна като "търсачи", дето вилнееше по обектите, и дето 20 години хранеше дилърите сега патим и ние - тези 200-300 човека за които споменах по-горе.

П.С. - и закона не може да ме квалифицира като иманяр - в момента съм без машина и по здравословни причини от доста време не мога да търся. Така че споко, не ми берете грижата Wink
--- империо ти ако ме видиш с МД на полето ще кажеш тоз е ТЪРСАЧ ако ме види някой пастир или овчар или някой друг ще каже че съм ИМАНЯР Я ми кажи как да кажа на хората че не съм иманяр а ТЪРСАЧ НА АНТИКИ.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:53 pm

Ех -Адашче, адашче -Кофти че требе си говорим като през рамо ма кво а праиш - То ако да бех знаел че такива ша ги надробиш с предложеният от тебе ''Ерудит'' за Председател -Да не съм се и хабил -Де ми беше акъло да се досетя че в Ловеч -Поп Кръстю един сал завалията -Пък ''МЕНТИ'' много...................
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 1:22 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 9:29 am

Laughing -Ее трудничко е за разбиране -Требва да си чел повечко aлтернативна история и да имаш повечко информация -Поп Кръстьо е така да се каже реабилитиран вече -Най после изплюха че това е било дело пак на поп ама с друго име -Мартин Поп Луканов касиерът на организацията -И за жена не знам, но далаверата е за 8000 гроша от касата които вероятно е трябвало да бъдат предадени на Левски и които в последствие така и не се откриват -Пък Ментата е прякорът на наш съвременник от Ловеч -А аз просто правя алегория между историята и съвременноста по моя си шантав начин............................. Laughing
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 4:53 pm

В крайна сметка,има ли някой да си е регистърирал детектора ?Ако има нека да пише.


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 5:10 pm

ЕДВА ЛИ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 9:40 pm

Колеги, за мене са прекалени страховете, че някой ще прави проблеми за събора.
Това е събор организиран от законна гражданска организация, регистрирана по законите на една Европейска държава и никой няма да направи проблеми.
Призовавам всеки, които има време да дойде за да се видим - стига цяла година зад комповете.
Ние от www.mdetectors.com ще сме там стига времето да е хубаво за да се извадят апаратите.
Прюс това вече сме и официални представители на GARRETT за България, така, че ще почерпим.
Последната информация е в аванс Very Happy


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 9:47 pm

ако беше по видинско с удоволствие щях да доида но там ми е далечко.но ако стане традиция и се организира по региони ще е по добре,
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 9:55 pm

krasko написа:
ЕДВА ЛИ

След 2 седмици ще се знае какво става с регистрацията колеги. Във форума на федерацията можете да следите прогрес по случая. Не се налага да гадаете Smile
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 10:14 pm

SAGITTARIUS написа:
SAGITTARIUS написа:
Mного точно казано Станчо-браво,изглежда че на някой му вее покрай ушите и си мисли че е сън да се размине мислейки си че като е член на федката,се ползва с правилегии.Акцията си тече момчета и момичета,всеки ден по некой бушон гърми-ще речете тия не са от нашите и така да е при сегашните закони тръгвайки за съборчето и последвала проверка сте изгорели.Но всеки си решава сам за себе си и си носи последствията.Правилно пише Станчо ,язовир Копринка (и прилежащата му акватория -нали си спомняте)са архиологически обект и то с национално значение!!!!!Та ако стане нещо вървете доказвайте че нямате сестра.Най -малкото е санкция за "незаконно притежаван металотърсач"-та дори и да е закупен преди години и с документ,та дори и да притежаваш карта.Аз не знам дали в тези карти пише че имаш право да се придвижваш свободно с детектор и има ли разрешение от мк. А дойдат от Казанлък или особено от Карлово пък ще има да четем за некои тука,па нека се надяват на адвокатска защита и да печелят дела-закона си е закон -друго няма -докато не се промени така ще е!Иначе и аз преди се бех навил да ида на събор -но не там ,не и при положение че не регламентирано с полиция и др.а това че е говорено с некакъв си собственик на хотел-нищо не решава .
И кви са тия балъци де са тръгнали да регистрират машините?То в селото ги нещат -те питат за попската щерка Very Happy Very Happy Very Happy
То те поне питат за щерката а ти за попския син иколко е надарен.А ако не ти върже попският син фани си заври лозовите пръти в д-то белким са наситиш и престни с дразгите и раздорите.Пишати това щото манталитета ти е педалски и то не само твоя ми и на Империо и Стан 960 играете подмолно.Сърбят ви задниците но тук чеп няма да намерите отдавна никой не ви ебе за слива(то сигурно за това така ревете )ще направите така че скоро само вие тримцата ще си пишете във форума.А за информация на колегите и тримата не практикувате хобито така че лапнете по една пишка и замълчете веднъш за винаги.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 10:19 pm

Ако сме очи срещу очи едвали бих ти позволил да ми говориш така,отворко!


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Вто Апр 05, 2011 5:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 10:27 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:09 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 10:45 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:10 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 10:56 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 11:21 pm

.











Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 04, 2011 1:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: !-дните    Регистрация на металотърсач. - Page 3 EmptyНед Апр 03, 2011 11:57 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 04, 2011 1:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Регистрация на металотърсач.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» регистрация на металотърсач
» Примерен текст на молба за регистрация на металотърсач, ако прецените че е нужно да го пращате
» Вежди Рашидов: 200 колекционери искат идентификация и регистрация на археологически ценности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: