Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask miladinka голден врътка deus Майнлаб tesoro nexus пират маск TEKNETICS Simplex lorenz 5000 Coil kupuvam нишани nokta грунда VANQUISH Spectrum Fisher wave prodavam Minelab GOLD
 

 купувам металдетектор за начинаещ

Go down 
+6
notron
wave
koceto
FILIP2
deultum
joroaik
10 posters
АвторСъобщение
joroaik
Новобранец
Новобранец




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyВто Апр 12, 2011 11:51 pm

здравеите колеги запалих се по това хоби от скоро едвам сабрах 150 лв ако се намери нещо за тая цена ще съм много благодарен не ме обеждаваите да си купувам по скъп нямам финансова вазможност. няма да търся сакровища на метри ( засега ) Very Happy трябва ми някаква машинка нисък клас за монетки , даваите предложения благодаря предварително . cheers
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 9:05 am

ако искаш да се откажеш бързо от мераците си - купувай апарат за 150 лв. не те навивам за по - скъп ,само ти давам съвет който и другите колеги ще подкрепят.купиш ли такова нещо за 150 лв си остава вечно твое-няма продаване.все едно си хвърлил парите на улицата. успех.
както си събрал 150 така можеш и още.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 9:24 am

колега бих ти предложил моя апарат но е с 50лв по-скъп демек 200лв машинката е на мохарем и е с фиксиран и рачен грунд баланс ако искаш погледни мненията за неговите машини Exclamation офертата ми важи само за теб моля други колеги да неми пишат
Върнете се в началото Go down
koceto
Легионер
Легионер




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: фг   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 10:38 am

FILIP2 написа:
колега бих ти предложил моя апарат но е с 50лв по-скъп демек 200лв машинката е на мохарем и е с фиксиран и рачен грунд баланс ако искаш погледни мненията за неговите машини Exclamation офертата ми важи само за теб моля други колеги да неми пишат

Колега Филип2 ,ако решиш да продаваш детектора може да ми
пишеш на Л.С.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 10:51 am

за другите колеги цената е 250лв само за начинаещи промоция Very Happy
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 7:45 pm

Колега FILIP2 знаеш ли какво е фиксиран и ръчен грун баланс ,че съм любопитен.Или може би искаш да кажеш ,че потенциометъра за фиксиране на грунда е изкаран отвън и и с ключето го превключваш.Но това няма нищо общо с уредите с ръчен земен баланс. При ръчния земен балан когато настрйваш земния ефект уреда минава плавно от + към минус и по средата има една зона която уреда е спокоен леко си жужи но не се влияе от почвата а автомата когато стигне тази зона млъква /запушва се/.Не е елемнентарно да направиш уред 2 в 1 така като пише в дебелите книги.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 8:07 pm

Колега Wave , ти си бил голям режисьор, що не земеш да напрайш някой филм ? Какъв автомат , какъв 2 в 1 ? Човека много добре си е написал ФИКСИРАН И РЪЧЕН . Няма да се учуда ако не пуснеш след Дуал Банд и Супер Трак а ако вземеш да фиксираш Трешхолда и Дискриминацията става Фул Ауто направо нема да има такова животно , Андроид ОС може да му качиш.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 9:47 pm

Колега Notron обяснил съм с точни думи какво е ръчен грунд и какво фискиран / за някой автоматичен/ грунд баланс. Сигурен съм че голяма част от аудиторията ,които посещават този форум за разбрали какво съм искал да обясня.А теб те чакам на събора в Казанлък с твоята почва и супер уреда ти за да направим тестове пред свидетели. Надявам се ,че ще бъдеш там.Ще направя разпечатка от другия пост /GARRETT/дето си писал каква е почвата и на каква дълбочина хващаш монетата и по нея ще правим тестовете.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 10:34 pm

wave написа:
Колега FILIP2 знаеш ли какво е фиксиран и ръчен грун баланс ,че съм любопитен.Или може би искаш да кажеш ,че потенциометъра за фиксиране на грунда е изкаран отвън и и с ключето го превключваш.Но това няма нищо общо с уредите с ръчен земен баланс. При ръчния земен балан когато настрйваш земния ефект уреда минава плавно от + към минус и по средата има една зона която уреда е спокоен леко си жужи но не се влияе от почвата а автомата когато стигне тази зона млъква /запушва се/.Не е елемнентарно да направиш уред 2 в 1 така като пише в дебелите книги.
машинката ми е две в едно има една клуче с което сменям режимите фиксиран и ръчен и потенциометар с които се реголира земния баланс когато съм на ръчен незнам какво нети е ясно ако неси виждал такава машинка да ти прата снимка
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 10:41 pm

Колеги ,чета ви коментарите и се чудя ,защо постоянно се говори за дълбочини на апаратите в този форум и не знам си какво още не , и добре де да речем , че Металдетектор Wave e със 3 см по-дълбок от АЦЕ 250 сега какво да правим да хвърлим АЦЕ-то и да си купуваме Wave ли ? След като има достатъчно добре направени фабрични апарати на доста ниски цени ,който със нищо не остъпват пред гаражните си остава единствено дилемата от каква марка да бъде и със какви параметри да бъде апарата ...
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 11:00 pm

хмм офертата си я бива наи вероятно ще се възползвам от нея а този мохарем батерии и подобни има ли и малко повече имформация ако може точно за твоята машинка не за марката а ти откаде си ?
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСря Апр 13, 2011 11:43 pm

Колега офертата е добра , само гледай да не е Wave.Мохаремката е добра.Ще останеш доволен стига всичко с апарата да е наред.Имал съм такава доволен съм но фабричното си е фабрично, а що се касае до Wave , ........! Бегай далече.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyЧет Апр 14, 2011 7:41 am

Notron още от сега съм си подготвил камерата и чакам с нетърпение събора в Казанлък.Само да си посмял да не дойдеш.Защото ми омръзна от виртуални търсачи ,пишат едно а истината е съвсем друга.
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyПет Апр 15, 2011 11:17 am

wave написа:
Notron още от сега съм си подготвил камерата и чакам с нетърпение събора в Казанлък.Само да си посмял да не дойдеш.Защото ми омръзна от виртуални търсачи ,пишат едно а истината е съвсем друга.
cheers
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyПон Апр 18, 2011 12:36 pm

тези дни ще взимам мохаремката cheers cheers Smile Smile търкане
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyПон Апр 18, 2011 1:00 pm

joroaik написа:
тези дни ще взимам мохаремката cheers cheers Smile Smile търкане
за тези пари направи най-добрия избор. успех и да споделиш как работи уреда
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyПон Апр 18, 2011 7:27 pm

задължително ще пиша ,даже и ще почерпя по една виртуална бира които иска Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hades
Новобранец
Новобранец
Hades



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: ahaha   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyПет Апр 22, 2011 9:53 am

Колега 'Wave' явно си се пренадахал с тоя апарат които прили4а на тея с които мангалите джиткат от 100 лв от там на татък сам си вади изводи Laughing Laughing Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyСъб Апр 23, 2011 9:49 pm

доволен съм от апарата перфектно работи сега ако има някои от Пловдив или Асеновград да се видим за малко савети ще съм много благодарен.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyЧет Апр 28, 2011 10:10 pm

При нас МАНГАЛОИДИТЕ бачат с Wave много са впечатлени от цена качество. Тои колегата има слабост кам тях нали са му редовни клиенти.
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



купувам  металдетектор за начинаещ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купувам металдетектор за начинаещ   купувам  металдетектор за начинаещ EmptyЧет Апр 28, 2011 10:20 pm

vawe най добрата бг монетарка super21
Върнете се в началото Go down
 
купувам металдетектор за начинаещ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам металдетектор
» Купувам металдетектор
» Купувам Металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: