Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus nokta mask TEKNETICS Spectrum грунда prodavam Simplex wave нишани Minelab Coil VANQUISH Майнлаб miladinka lorenz Fisher голден 5000 врътка GOLD kupuvam nexus tesoro маск пират
 

 Аидеее на новата антена 36x26 см

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Аидеее на новата антена 36x26 см Empty
ПисанеЗаглавие: Аидеее на новата антена 36x26 см   Аидеее на новата антена 36x26 см EmptyЧет Май 19, 2011 5:51 pm

Аидеее на новата антена 36x26 см Sa500076

Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Аидеее на новата антена 36x26 см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аидеее на новата антена 36x26 см   Аидеее на новата антена 36x26 см EmptyЧет Май 19, 2011 6:54 pm

убава антена, ама не каза цена за навата МАСКА.


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Аидеее на новата антена 36x26 см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аидеее на новата антена 36x26 см   Аидеее на новата антена 36x26 см EmptyЧет Май 19, 2011 10:27 pm

кирката написа:
убава антена, ама не каза цена за навата МАСКА.
Не казах щото не е още за продаване, старите модели още не са се ичерпали Smile . Новата ще е със съвсем друга визия, нова кутия за електрониката, друга носеща конструкция (цялата от карбон ) , нова кутия за батериите ...
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




Аидеее на новата антена 36x26 см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аидеее на новата антена 36x26 см   Аидеее на новата антена 36x26 см EmptyПет Май 20, 2011 1:13 am

Golden Mask написа:
Аидеее на новата антена 36x26 см Sa500076


Спомням си в едно пресилено изказване разправяше,че българския пазар ВЕЧЕ не те интересувал,
та си мисля да не си объркал форума,тук май няма нужда да предлагаш антенити,
пробваи да ги показваш някаде кадето имаш повече интерес
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Аидеее на новата антена 36x26 см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аидеее на новата антена 36x26 см   Аидеее на новата антена 36x26 см EmptyЧет Май 26, 2011 3:36 pm

deso написа:

Спомням си в едно пресилено изказване разправяше,че българския пазар ВЕЧЕ не те интересувал,
та си мисля да не си объркал форума,тук май няма нужда да предлагаш антенити,
пробваи да ги показваш някаде кадето имаш повече интерес

Много добра памет, браво ! Smile
Продажбите ми за миналата година в България са едва 4% от общите, дали ме интересуват ?
Този форум се чете от много колеги от Русия, Украйна, Финландия, Франция ...., така че не съм объркал форума Exclamation
Върнете се в началото Go down
 
Аидеее на новата антена 36x26 см
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новата Fighter S 13x11'' Smart DD
» Новата версия V4.0 бета за Деус
» Правото от преди новата ера до наши дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: