Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Въпрос от начинаещ...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Chernorizec
Новобранец
Новобранец

Въпрос от начинаещ... Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос от начинаещ...   Въпрос от начинаещ... EmptyНед Май 22, 2011 4:06 pm

Здравейте!Това е първият ми пост във форума чрез,който исках да задам въпрос,но не съм сигурен дали тук е правилният раздел да го направя...
И аз като много други новаци в този занят,съм като в мъгла,но с интерес се лутам в нея Smile
Аз съм от София,но имаме къща в северна България в едно от местата с най-голям речен добив може би още от време оно.
Разбирасе никога не съм се замислял защо до сега не съм пробвал да търся злато в реките.Въпросът ми е...дали колеги софиянци биха организирали един излет в тези хубави жеги на по бира и скара с цел да покажат как се работи в този занаят в някой хубави близки райони,като реката в с.Железница?
Още веднъж се извинявам,ако съм постнал на греншно място въпросът си.

Razz
Върнете се в началото Go down
ivan.to1
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ...   Въпрос от начинаещ... EmptyНед Май 22, 2011 7:49 pm

Аз съм за колега само че и аз съм новобранец,но пък с бирата и скарата съм на ТИ Cool
Chernorizec
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ...   Въпрос от начинаещ... EmptyНед Май 22, 2011 8:01 pm

Ами ето,че вече сме двама и търсим още ентусиасти за излет до някоя рекичка Smile
yuc
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ...   Въпрос от начинаещ... EmptyПет Авг 05, 2011 11:35 pm

?

Въпрос от начинаещ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпрос от начинаещ.
» драга за начинаещ
» Металотърсачи - практически схеми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Места за добив на злато-
Идете на: