Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus пират Майнлаб Fisher GOLD Coil mask Simplex kupuvam грунда tesoro lorenz нишани Minelab prodavam nokta маск голден TEKNETICS miladinka врътка 5000 VANQUISH nexus wave Spectrum
 

 що е то колегиалност и има ли почва у нас

Go down 
+8
stoio
miroslavmladenov
pet1r90
VIKING
saiganica
mateus
himera
mihael11
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
wallb2
Консул
Консул
wallb2



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 6:57 pm

stoio написа:
Чумо махаи се от форума! Няма ли админи в тоя саит !

Верно тоя/тая като чума ни нападна.... Laughing Laughing Laughing



himera написа:
чума е майка ти ,че те е родила,толкова жалък и грозен,свиня такава

това е от ЛС което получих....

Чумата нападна форума бягайте Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 7:07 pm

Абе голем цирка станало тука бе,админи нямали?!


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 7:16 pm

mihael11, himera и СИЕ е пример за това колко ниско може да падне човек.Отвратен съм от такава наглост и простотия.Явно е изгонена от "БГ Мама" и сега няма къде да се излага. стига
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер
mateus



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 7:17 pm

wallb2 написа:
stoio написа:
Чумо махаи се от форума! Няма ли админи в тоя саит !

Верно тоя/тая като чума ни нападна.... Laughing Laughing Laughing



himera написа:
чума е майка ти ,че те е родила,толкова жалък и грозен,свиня такава

това е от ЛС което получих....

Чумата нападна форума бягайте Laughing Laughing Laughing
Дали няма основание да пише така ,как мислиш колега?
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 7:24 pm

lomidol написа:
mihael11, himera и СИЕ е пример за това колко ниско може да падне човек.Отвратен съм от такава наглост и простотия.Явно е изгонена от "БГ Мама" и сега няма къде да се излага. стига
не мислиш ли,че ако ти не си същия като определението си,няма да бълваш това Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lomidol


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 10:14 am

Himera, гледам че продължаваш да злословиш още по ника ми, и не разбираш че аз (wallb2) не съм нито carlav, нито някой друг в който се припознаваш... Това твое объркване ме дразни вече! Направи си запитване-помоли някой от администраторите на форума да ти потвърди моят IP с кой НИК е, или ако имаш някое хакерче той да ти го направи това! Тогава ще разбереш как грешно ме забърка в тази история!
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 10:43 am

wallb2 написа:
Himera, гледам че продължаваш да злословиш още по ника ми, и не разбираш че аз (wallb2) не съм нито carlav, нито някой друг в който се припознаваш... Това твое объркване ме дразни вече! Направи си запитване-помоли някой от администраторите на форума да ти потвърди моят IP с кой НИК е, или ако имаш някое хакерче той да ти го направи това! Тогава ще разбереш как грешно ме забърка в тази история!

явно си тръгнал да се ядеш,но и за тези си твърдения съдиш по себе си,явно си станал с д....о на горе и света ти е крив , но ти не преписвай на хора неща за който нищо незнаеш,а сега дгд2


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 11:29 am

stoio написа:
Чумо махаи се от форума! Няма ли админи в тоя саит !
Еее,що бе,тъкмо стана интересно Very Happy
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 1:30 pm

,,а ти свиня долна,виж айпито на двама ни и тогава пиши,но явно и айпи незнаеш какво е,боклук долем,,

а това получих аз на лични,хахаха,от госпожа химера
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 4:02 pm

miroslavmladenov написа:
,,а ти свиня долна,виж айпито на двама ни и тогава пиши,но явно и айпи незнаеш какво е,боклук долем,,

а това получих аз на лични,хахаха,от госпожа химера
miroslavmladenov" или да кажа кой си,никой не го е еня,ти какво получаваш на лична


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що е то колегиалност и има ли почва у нас   що е то колегиалност и има ли почва у нас - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 4:48 pm

ми то и на нас не ни е еня чии к.р си яла,ма ни наду главите тука с това,хахаха,че и пак ми пишеш на лични глупости-


,,а ти бе грознико,я се покажи,и супола си няма да хвърля на теб,ама нещо не ти стиска,малоумници долни,ела в реале ми го кажи това,и ще се върнеш от там дет си се появил,,

Върнете се в началото Go down
 
що е то колегиалност и има ли почва у нас
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» XP DEUS тест с гърненце на 60см в много минерализирана почва

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: