Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro prodavam Spectrum врътка lorenz TEKNETICS kupuvam VANQUISH nexus грунда GOLD пират miladinka 5000 deus nokta голден mask Fisher wave Minelab Simplex маск нишани Майнлаб Coil
 

 Гаррет аце 250?????

Go down 
+7
www
mdetectors.bg
jagler
maksim12
maximus_kn
wallb2
hamido
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 7:05 pm

wallb2 написа:
hamido написа:

При първоначално включване на уреда дали се прави някаква настройка спрямо терена или директно вклзчвам Гарета и започвам??? confused мерси

Можеш и директно, апарата се самонастройва автоматично по принцип след няколко движения/маха на антената над почвата, но аз съм правил и следното когато ползвам Гаретчето (или машинка с авто грунд!!!) -една стара кримка в занята ми каза да правя това... . Включвам апаратчето, като антената лежи на почвата сенса на мах...изчаквам малко и повдигам 3-4 пъти антената на 30см и я приближавам до почвата "помпя"... след което слагам отново антената на земята и натискам няколко пъти бутона на пин поинта. Желателно е първоначалното вкл (когато се самонастройва апарата) да не е върху замръсено, а на чисто- да няма метал отдолу- това важи за всички машини.
А дали е по хубаво да се работи с акумулаторни батерии като :ААА или NiMH и тем подобни!!!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:06 pm

hamido написа:

А дали е по хубаво да се работи с акумулаторни батерии като :ААА или NiMH и тем подобни!!!

Все тая е, дали акумулаторни 4 по 1,2 волта с 2500млА и повече или 4 еднократни по 1,5 волта.... силата на тока им е същата и работата на апаратчето е същата. Само дето за едните даваш за хубави 4лв и ги хвърляш после, а с акумулаторните (20лв добра марка), ако имаш добро зарядно една година и повече отиват при средно използване на апарата (в седмицата веднъж)....


Последната промяна е направена от wallb2 на Съб Юни 25, 2011 10:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:38 pm

[quote="wallb2"][quote="hamido"]
wallb2 написа:

А дали е по хубаво да се работи с акумулаторни батерии като :ААА или NiMH и тем подобни!!!


ХАМИДО,този шлем на аватара ти сигурно с някои гаражна бангия-(както ги наричат)го извади
захлеби кат шаран в язовир.. и
преминаваш към професионалните уреди
без да си се запознал кой е с по-елементарна настройка-ами интересуваI се малко PREDI TOVA
да беше започнал s neshto po-elementarno .... аце 150
успех
Cool
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 2:09 pm

[quote="www"][quote="wallb2"]
hamido написа:
wallb2 написа:

А дали е по хубаво да се работи с акумулаторни батерии като :ААА или NiMH и тем подобни!!!


ХАМИДО,този шлем на аватара ти сигурно с някои гаражна бангия-(както ги наричат)го извади
захлеби кат шаран в язовир.. и
преминаваш към професионалните уреди
без да си се запознал кой е с по-елементарна настройка-ами интересуваI се малко PREDI TOVA
да беше започнал s neshto po-elementarno .... аце 150
успех
Cool
ООоо ти ме зарадва значи съм с професионален уред cheers хората си казали: ''минарето колкото ще да си е голямо, ходжата си пее тва което знае'' .Незнам но на мен страшно ми допадна този гарет250 перфектен е за човек който се учи..Аз съм с Ауди, братчеда е с Опел а приятеля е с Мерджо , нали знаеш хубава е тази която е твоя cheers Но благодарение на форума научих много неща и на тези които отговарят винаги Cool мерси
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:18 pm

Но благодарение на форума научих много неща и на тези които отговарят винаги Cool мерси [/quote]

bravo samo taka cheers cherpish info ot izvora Cool
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:44 pm

Хората са казали:око да види ,ръка да пипне...!
За парите си АЦЕ-250 особенно със СЕФ 38/30 е повече от добро.! Cool
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 10:16 pm

Искаш ли да направим паралелни тестове аз с 32 см DD a ти с Гарета и SEF 38/30. Ако си съгласен пиши на лични.
Правил съм,затова съм толкова сигурен. А за цената няма да коментираме.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 10:27 pm

wave написа:
Искаш ли да направим паралелни тестове аз с 32 см DD a ти с Гарета и SEF 38/30. Ако си съгласен пиши на лични.
Правил съм,затова съм толкова сигурен. А за цената няма да коментираме.
виждал съм твоите машинки как работят,и недей да се унижаваш с гаретчето
Laughing
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 5:21 pm

wave написа:
Искаш ли да направим паралелни тестове аз с 32 см DD a ти с Гарета и SEF 38/30. Ако си съгласен пиши на лични.
Правил съм,затова съм толкова сигурен. А за цената няма да коментираме.
Ти да не си от Разградския край??? Те там на ''майка'' викали ''баба'' и обратно Laughing (на турски де)>>>
неможе почти целият свят да ползва Гарета, а ти да ми приказваш за сравнение Shocked
Можеш ли да сравниш> К.Роналдо с МЕССИ???????Аз немога Basketball Arrow Arrow Question
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 7:51 pm

Чакай да се разберем ,нямам нищо против Garrett ,чудесни апарати са. Но детските играчки АСЕ 150 и 250 просто не стават за професионално търсене. Щом като ми хвалиш АСЕ 250 то си направи един елементарен експеримент,хвани твой приятел с кавато и да е "гаражна бангия" /разбира се по-новичка или запазена/ тръгни напред с гаретчето а той по теб.Със сигурност няма да останеш очарован от това което ще пропуснеш. Успех и нищо лично.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Гаррет аце 250????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаррет аце 250?????   Гаррет аце 250????? - Page 2 EmptyНед Юни 26, 2011 11:13 pm

Wave за Гарета има много клипчета в ютубе дай да видим твоя апарат на клип как е?На какво свири на колко дълбоко и т.н.Защото има случаи и на корен от дрян да се обаждат някои апарати дават го черно.
Върнете се в началото Go down
 
Гаррет аце 250?????
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» S.E.F 38-30 ДД за гаррет 250
» ПОЧИНА ЛЕГЕНДАТА - ЧАРЪЛС ГАРРЕТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: