Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS wave deus нишани Coil голден маск mask tesoro nokta грунда nexus Spectrum GOLD miladinka lorenz 5000 Minelab kupuvam пират Майнлаб Fisher VANQUISH Simplex врътка prodavam
 

 Въпрос от начинаещ.

Go down 
+3
kapitalism
tatoos_dd
nero
7 posters
АвторСъобщение
nero
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:01 pm

Здравейте,реших да си взема любителски металдетектор,в момента съм се спрял на два "ZF-1" и "Bounty hunter junior".Въпросът ми е кой от двата е по добър,спрях се на тях заради цената и за това че не съм работил с метал детектор до сега.Мисля че един от двата е добре за начинаещ като мен.Ще съм много благодарен ако някой ми даде съвет.Благодаря Ви предварително!
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:08 pm

зашто не вземеш някои бг апарат . примерно сас автоматични настроики .и си готов Question
Върнете се в началото Go down
nero
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:11 pm

В момента не разполагам с много излишни пари за това се спрях на един от двата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:16 pm

няма кво да се залъгваш с тия играчки на втория ден ще рабереш какви са им възможностите и ще искаш нещо по добро и в крайна сметка ще се окаже че само си дал 150 лв на вятъра, послушай съвета на колегата нещо с малко копчета като за начало (с автоматични настройки) Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:18 pm

вземи нещо бг втора ръка с автоматичен грунд баланс.
Върнете се в началото Go down
kapitalism
Легионер
Легионер
kapitalism



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:19 pm

Точно така бързо ще ги захвърлиш тия апарати по добре си вземи от разпространените БГ апарати и работи на автоматичен режим докато свикнеш
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:21 pm

един колега продава 4исто нова Голден маск 1 за 280 лв идеална за начинаещ
Върнете се в началото Go down
nero
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:21 pm

Знам че са много слаби но за момента немога да си позволя повече от 150лв
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:24 pm

решението си е твое ние само даваме съвети мен ако питаш не бързай задели некой лев и тогава си вземи нещо.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:28 pm

ако пък наистина си си навил на пръста да имаш детектор на момента ето едно предложение до 150 лв http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t433.htm -предварително заявявам че не съм наясно с машината нито с характеристиките и просто я давам като вариант.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:37 pm

ти от кои краи на балгария си и по точно от каде може да се измисли некоя машина като за те бе имам нешто в предвит .
Върнете се в началото Go down
nero
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:40 pm

tatoos_dd написа:
ти от кои краи на балгария си и по точно от каде може да се измисли некоя машина като за те бе имам нешто в предвит .

Кюстендил
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyПон Фев 09, 2009 10:43 pm

nero написа:
tatoos_dd написа:
ти от кои краи на балгария си и по точно от каде може да се измисли некоя машина като за те бе имам нешто в предвит .

Кюстендил
много си далеч ако беше кам плевен штехме да измислим нешто
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyВто Фев 10, 2009 8:43 am

колега ,избора си е твой ,имал съм ZF-1 работи на 3 пръста в земята ,свири на камъни ,не можеш да търсиш сутрин в росата намокри ли се антената става лудница.По скоро е детска играчка отколкото уред за начинаещ .ако мислиш ,че те устроива вземи го .за другия апарат мнение нямам ,но щом White's Prizm 3 или 4 които са около 400 лева са плитки прави си извода сам . Подкрепям колегите да не си даваш парите на вятъра . събери лев и си купи нещо поне втора ръка с автоматичен земен баланс ,а дали бг или друг е личен избор.
Успех и кажи какво си решил .
Върнете се в началото Go down
nero
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyВто Фев 10, 2009 8:33 pm

Zf-1 разбрах че не става,а някой да знае нещо за "Baunty Hunters Junior"или "Baunty Hunters Challenger",не успях да намеря никакви технически характеристики,някой ако е работил с такива може да ми даде малко повече инфо.
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyВто Фев 10, 2009 9:16 pm

nero написа:
Zf-1 разбрах че не става,а някой да знае нещо за "Baunty Hunters Junior"или "Baunty Hunters Challenger",не успях да намеря никакви технически характеристики,някой ако е работил с такива може да ми даде малко повече инфо.
сработил сам с баунти хунтар kуик дpаив 2 добра машинка работи стабилно на почти всякав терен неиска никви настройки дескриминатор има ама неварши никва работа ,сигналите от обекти са доста искривени и ако центрираш обекта ще е истинско чудо те ще ти се наложи да покопаш дваисет триисет сантиметра встрани от обекта и когато направиш половин метър дупка ще кажеш страшна машина бати и дълбочината
Върнете се в началото Go down
rovia
Новобранец
Новобранец




Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyВто Фев 24, 2009 12:54 am

Админ: пиши на кирилица!!!
Върнете се в началото Go down
chegevara
Новобранец
Новобранец
chegevara



Въпрос от начинаещ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от начинаещ.   Въпрос от начинаещ. EmptyЧет Фев 26, 2009 9:42 pm

Колегите са много прави,че тези машини наистина не си заслужават.
По добре изчакай малко,събери някой лев и си вземи някоя бг. машина втора ръка.
Ако си вземеш машина от този клас точно след месец и ще търсиш някой да я продадеш,че да можеш да си вземеш нова (по горен клас).


Който търси намира.
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос от начинаещ.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» въпрос от начинаещ
» драга за начинаещ
» Металотърсачи - практически схеми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: