Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Купи дълбоко металдетектор.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mish0k
Новобранец
Новобранец

Купи дълбоко металдетектор. Empty
ПисанеЗаглавие: Купи дълбоко металдетектор.   Купи дълбоко металдетектор. EmptyСря Юли 13, 2011 3:19 pm

Здравейте скъпи форум потребители. Търся дълбокия си метал детектор. Можете да рамка или TM-808. Gemini 3, TF-900 и други подобни. Ако имате какво да предложи не съм, пишете тук, или в лични съобщения. Извинявам се за лошия ми български език
Върнете се в началото Go down
mish0k
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Купи дълбоко металдетектор.   Купи дълбоко металдетектор. EmptyПет Юли 15, 2011 12:52 pm

Купи
rokomoto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Купи дълбоко металдетектор.   Купи дълбоко металдетектор. EmptyПет Юли 15, 2011 2:11 pm

mish0k написа:
Купи

дано не си купил хектор 3м
mish0k
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Купи дълбоко металдетектор.   Купи дълбоко металдетектор. EmptyПет Юли 15, 2011 2:31 pm

rokomoto Не мога да ви пишат лично съобщение (((Форум пише ми се, че ми граница е над, как да се свържем с вас?

You haven't reached the post limit for sending private messages.

Купи дълбоко металдетектор.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам Минелаб
» Странен GOLD MAXX POWER V4 ... познай и купи за ... 1499лв.
» Има ли значение от антената за White's XLT да барка по дълбоко..!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: