Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
пират Майнлаб kupuvam tesoro golden mask tejon prodavam TEKNETICS продавам lorenz miladinka врътка Fisher металотърсач wave голден грунда Coil deus GOLD маск POWER нишани nexus Spectrum
Golden Mask 4 RO S
Share

Фишър 1265-Х ?

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
abakalov
Новобранец
Новобранец

Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:19 am

Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:25 am

abakalov написа:
Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.

Съвет: КОГАТО ТИ ГО ОПРАВЯТ РАБОТИ НА ОБЕКТ , КЪДЕТО Е САМО ЗАМЪРСЕНО/МНОГО КЕРАМИКА, ИМА ТЕЛОВЕ -НАПРИМЕР В ЛОЗЯ/. ТАКА ЩЕ СВИКНЕШ НА 100% С НЕГО . СЛЕД ТОВА НА ЧИСТ ТЕРЕН ЩЕ ТИ Е ИГРАЧКА И ЩЕ СЕ БЪЗИКАШ С ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, КОИТО СА С ТЕБ!
abakalov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:35 am

AVGVSTVS 1 написа:
abakalov написа:

Съвет: КОГАТО ТИ ГО ОПРАВЯТ РАБОТИ НА ОБЕКТ , КЪДЕТО Е САМО ЗАМЪРСЕНО/МНОГО КЕРАМИКА, ИМА ТЕЛОВЕ -НАПРИМЕР В ЛОЗЯ/. ТАКА ЩЕ СВИКНЕШ НА 100% С НЕГО . СЛЕД ТОВА НА ЧИСТ ТЕРЕН ЩЕ ТИ Е ИГРАЧКА И ЩЕ СЕ БЪЗИКАШ С ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, КОИТО СА С ТЕБ!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:44 am

abakalov написа:
AVGVSTVS 1 написа:
abakalov написа:

къде ти е коментара или няма такъв!?
abakalov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:49 am

Писах ти на ЛС за да не разводняваме темата.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:58 am

abakalov написа:
Писах ти на ЛС за да не разводняваме темата.

Прав си . О.К. Very Happy

Фишър 1265-Х ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: