Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

БАТЕРИЯ ЗА XLT

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
palavnika_23
Новобранец
Новобранец

БАТЕРИЯ ЗА XLT Empty
ПисанеЗаглавие: БАТЕРИЯ ЗА XLT   БАТЕРИЯ ЗА XLT EmptyПет Авг 19, 2011 6:47 pm

Колеги търся касетка за алкални батерий за xlt.Ако има някой да пише да се разберем.Да не става объркване за тия обикновенните батерий който не се зареждат.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS

БАТЕРИЯ ЗА XLT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАТЕРИЯ ЗА XLT   БАТЕРИЯ ЗА XLT EmptyПет Авг 19, 2011 8:43 pm

palavnika_23 написа:
Колеги търся касетка за алкални батерий за xlt.Ако има някой да пише да се разберем.Да не става объркване за тия обикновенните батерий който не се зареждат.
Че те и алкалните nе се зареждат колега.

Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пет Авг 19, 2011 11:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
palavnika_23
Новобранец
Новобранец

БАТЕРИЯ ЗА XLT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАТЕРИЯ ЗА XLT   БАТЕРИЯ ЗА XLT EmptyПет Авг 19, 2011 9:24 pm

колега за това съм писал от обикновенните по 1.5v.Които има такава знае за какво става въпрос да не разводняваме темата.
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni

БАТЕРИЯ ЗА XLT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАТЕРИЯ ЗА XLT   БАТЕРИЯ ЗА XLT EmptyСъб Авг 20, 2011 4:59 pm

аз имам пиши къде да е изпратя

БАТЕРИЯ ЗА XLT
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Батерия
» ПРОДАВА батерия за GPX-4500
» зарядна батерия за тесоро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-