Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 Minelab пират Майнлаб нишани miladinka маск VANQUISH kupuvam Simplex lorenz nokta Fisher wave tesoro грунда nexus prodavam Coil mask GOLD TEKNETICS врътка deus Spectrum голден
 

 Купувам Минелаб

Go down 
+10
wallb2
horo
borisov
Селския
Radislav
мерцедес G клас
pechkata
paolo77
vanko22
gog
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 5:56 pm

Аз нямам.
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:41 pm

pechkata написа:
Цитат :
В някои райони където е минелизирано ИБ
монетарите неработат. Да вярно повърхностно може да закачат нещо но са
аут.GP или Gpx можеби увеличават дълбочината при такива условия. Минус е
че са скъпи.
Да и да добавя за минусите на Джи-Питата на замърсено(начупена тел или железни парчета ламарина) вобще не могат да фокусират сигнала обикновено го дава цвят - дава сигнал от зона...Много бавно се работи със тях - направо изнервящо и много дълбоко се копае обикновено за сигнала от желязо...Много са тежки особено на стръмен наклон имаш чувството че тежат цял тон след два часа работа...
Като се увеличи дискриминацията непомагали.При гпх5000 това рекламират по бърз по малко смущения всякакви
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 11:03 pm

Днес бях с колега коти има джипи х 4500 а предишния му бе джипи 3500 за разлика от 3500 с 4500 се вадят мотого по малко железа дискриминация е по добра от колкото на 3500 вярно е че са тежки и скъпички но може от 1ни дълбок сигнал даму върнеш парите . За това е необходимо повече практика а не да изкочиш 2 3 4 пъти и да кажеш абе този апарат неми харесва как работи за това повече излизания и да може даси настроиш апарат добре успех са покупката колега .
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 7:56 pm

Нямате но давате съвети как се настроиват Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyНед Сеп 25, 2011 8:42 am

gog написа:
Нямате но давате съвети как се настроиват Very Happy
Е там е тя настройката - при толкова много настройки човек се обърква тотално...По време на търкане се питаш да ли правилно си задал земния баланс, да ли правилно си настроил дискр. и др. към дадения терен което те изнервя по време на целия излет...Не веднъж съм го казвал че да навлезеш в материята на даден детектор се иска определен стаж - колкото е по сложен апарата толкова повече време изисква да се научиш как работи...Малко по лесно става като си направиш полигон там ще разбереш как реагира на различни сигнали и по време на търкане това донякъде ще ти помага - успех... Купувам Минелаб - Page 2 780185
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyНед Сеп 25, 2011 8:48 pm

абе кви настроики толкова сложни за тези две машини , 5 мин. ако не си некадърник - това да не е монетарка за 1000 лв ( тоя ПЕЧКАТА него слушаите , от всичко разбира и знае направо професор )
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 3:40 am

Печката е прав. А и не винаги, нещата опират до кадърност.
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 12:50 pm

pechkata е един от колегите, който е много в час, ама много с металдетектинга и то има опит с всякакви машини за откриване на метали
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 2:04 pm

wallb2 написа:
pechkata е един от колегите, който е много в час, ама много с металдетектинга и то има опит с всякакви машини за откриване на метали


ХАХАХАХАХАХАХА и в приказките и раздувките хахахахахаха
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 2:39 pm

pechkata, e един от малкото хора които наистина разбират от металдетектинк.Въобще не го подценявайте и който не го познава да не говори.
Ей аман от лайнохвъргачи.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 8:44 pm

pechkata написа:
Цитат :
В някои райони където е минелизирано ИБ
монетарите неработат. Да вярно повърхностно може да закачат нещо но са
аут.GP или Gpx можеби увеличават дълбочината при такива условия. Минус е
че са скъпи.
Да и да добавя за минусите на Джи-Питата на замърсено(начупена тел или железни парчета ламарина) вобще не могат да фокусират сигнала обикновено го дава цвят - дава сигнал от зона...Много бавно се работи със тях - направо изнервящо и много дълбоко се копае обикновено за сигнала от желязо...Много са тежки особено на стръмен наклон имаш чувството че тежат цял тон след два часа работа...
Невероятно но факт. Question
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyЧет Сеп 29, 2011 7:58 pm

Не съм съгласен че работят бавно на замърсено от към минерилизация там където другите уреди не работят. А под гранитните камъни кои уреди чуват сигнала или в наи добрият случаи го дават желязо. Тук ми се струва че доста хора които са от равнините нямат представа от почва омешана с руден или минализиран пясък или чакъл.
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Ное 11, 2011 10:15 am

pechkata написа:
Цитат :
В някои райони където е минелизирано ИБ
монетарите неработат. Да вярно повърхностно може да закачат нещо но са
аут.GP или Gpx можеби увеличават дълбочината при такива условия. Минус е
че са скъпи.
Да и да добавя за минусите на Джи-Питата на замърсено(начупена тел или железни парчета ламарина) вобще не могат да фокусират сигнала обикновено го дава цвят - дава сигнал от зона...Много бавно се работи със тях - направо изнервящо и много дълбоко се копае обикновено за сигнала от желязо...Много са тежки особено на стръмен наклон имаш чувството че тежат цял тон след два часа работа...

Печка това и за гпх5000 ли се отнася. Несали все пак подобрили дискриминацията и смущенията.Има голяма разлика като пускане на прозводство на моделите
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 3:50 pm

Видях случайно някой да говори за alibaba.com......
Пичове въздържайте се да купувате от там.....Наистина GPX-са е оригинален ама само снимката.....Ако все пак някой се навие да пазарува пот тоя сайт нека знае...:

1.Винаги да пита търговеца дали работи с Алипей(с тая опция сайта гарантира сделката)при отказ внимавайте особено много....(шанса за измама е огромен)
2.Ако все пак решите да купите нещо от там с друг пеймънт инструмент като да речем уестърн юниън...веднага искайте да ви изпратят снимка на фактурата с баркода на товарителницата и трак номера на пощенската пратка.На снимката ще видите теглото на пратката.Него ли направите вече сте измамени на 80 %.
3.Желателно е да говорите по скайп или тяхната чат система с продавача и той да ви обясни подробно.Измамниците само пишат.....
Въпреки всичко ,ако все пак бъдете измамени пазете логовете от разговорите с продавача (ще ви трябват като доказателство пред администрацията на сайта)
пазете разписката от превода за дадената стока задължително...От сайта ще ви поискат логовете ,платежното каквото сте направили и след около месец ще си получите парите....
За да се разработят им пишете ,че ще подадете сигнал и до китайското анти-фрауд бюро (бюро за борба с измамите) и до посолството у нас.....Приятно пазаруване от Алибаба .ком
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

p.s...Аз вече минах по тоя път....Бях измамен два пъти,но въпреки това пак поддържам контакти с китайци (работата ми го изисква).В Китай както и в Турция има много добра стока ,но не е толкова евтина.В общи линии видите ли ниска цена ,долу горе от около над 25 % ,бъдете сигурни че е измама...
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




Купувам Минелаб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам Минелаб   Купувам Минелаб - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 4:41 pm

Колкото до Паоло дето си бил купувал разни неща от сайта..

Паоло...само не говори че си купил нещо оригинално от там....НЕ МИНАВА...Под оригинално разбирай да речем Сони ,Нокиа или да речем друга търговска марка....Големите производители НЕ ИЗЛАГАТ СТОКА В АЛИБАБА....Говоря отново от опит....Писах в DELL за един лап топ който ми беше харесал в тоя сайт...и от там ми отговориха...."НИЕ РАБОТИМ СЪС СОБСТВЕНА ДИСТРИБУТОРСКА МРЕЖА И ,ИЛИ С ОТОРИЗИРАНИ ПРЕДСТАВИТЕЛСТВА след което имаше прикрепен фаил с адреси и телефони на дистрибутори за европа и Азия (защото това ме интересуваше)...подобно беше положението с Нокия...Колкото до производителите в Китай ...правят страхотни ментета но им слагат имена различни от оригинала,говоря за сериозните производители ,а не за измамници .Имам лап топ без име ,но съответства на Dell N 5010 на 1000 %, имам и двата ,оригинала и копието...няма нищо различно включае драйверите даже ...разлика в цената беше 220 щ.д.Исках само да кажа че има изгодни неща ,но съвсем не са оригинални....имат ли име на оригинална стока ,значи е измама.....Виж камера Сони от алибаба за 35 долара която аз внасях....После коментирай.АЗ ВНАСЯМ ОТ КИТАЙ И ТУРЦИЯ ...държа да отбележа...Така че, леко с приказките за супер изгодните сделки...Минали сме от там.....

НЯМА ЕВТИНА И ДОБРА СТОКА.
https://picasaweb.google.com/110086982128571553649/November252011?authuser=0&feat=directlink
Върнете се в началото Go down
 
Купувам Минелаб
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Купувам МИНЕЛАБ МУСКЕТАР
» КУПУВАМ СЛУ6АЛКИ ЗА МИНЕЛАБ --НАМЕРЕНИ
» купувам GPX5000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: