Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Fisher грунда врътка mask VANQUISH nexus wave Coil Spectrum deus TEKNETICS Майнлаб 5000 нишани miladinka голден kupuvam Minelab lorenz пират tesoro GOLD маск nokta prodavam
 

 garet at pro

Go down 
+15
Трибал-М
pirat1944
laki
sdsds
OMD Detectors
Petronii
kelesis_ss
KASPAR-AN-BVLGA
borislav123
pako
pechkata
бобо
Mladencho
lizimaxy
vit73
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyЧет Ное 06, 2014 9:50 pm

emoxristov написа:
тайванските производители са едни от най-добрите, а микроелектрониката им е на световно ниво.

Laughing Laughing Явно не си чувал за : Raltron , Texas Instruments и др. Силиконовата долина говори ли ти нещо ? Явно си фен на китайските стоки... cheers

Емо Емоооо, не можеш да преодолееш елементарното си ниво на заядливост, а после се сърдиш, когато ти правят забележки.
Аз съм чувал за силиконовата долина, ама ти чувал ли си за тези компании ?

Asus , Gigabyte, EPox , Realtek , NVidia , AsRock , Apacer, Adata

AOpen, BenQ , HTC mobile , Foxconn , D-Link , Elitegroup, Lite-On

Windbond, Mustek и много други , и да , голям фен съм на азиатските стоки.

А между другото къде се изгуби бе колега, липсват ми технологичните ти напъни да създадеш работещ детектор, независимо по каква технология са.
Нали до сега трябваше да си наводнил пазара с евтини детектори с добри показатели, ама опасявам се, че досега само видяхме някакъв пинпойнтер, копиран от руските форуми и причудливо подобие на инпулсна машина.
Ще ти дам само един добронамерен съвет, остави специалистите да правят детектори, че се превръщаш в blistool номер 2.

lol!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyЧет Ное 06, 2014 10:24 pm

Простено ти е при условие че нямаш нужната измервателна техника за да откриеш разликите. Копирал си производителите от Google без дори да знаеш какво точно правят и дали всички произвеждат чипове и полупроводникови елементи..Явно си доста назад в материала , да беше дошъл на събора във Сливек и щеше да видиш как работят апаратите ми.Благодаря за съвета .Аз правя апарати и ще продължавам да правя а ти си оставяш във форумите където се опитваш да се правиш на умен.Сам си задай въпроса кои къде е стигнал.... Laughing  А моя съвет към теб е да не правиш технически заключения защото нещо не ти приличат.

Просто си пиши ,пиши ,пиши , няма значение че написаното са глупости и смешни заключения важно да си в джаза и да трупаш постове... Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyЧет Ное 06, 2014 10:49 pm

emoxristov написа:
Простено ти е при условие че нямаш нужната измервателна техника за да откриеш разликите. Копирал си производителите от Google без дори да знаеш какво точно правят и дали всички произвеждат чипове и полупроводникови елементи..Явно си доста назад в материала , да беше дошъл на събора във Сливек и щеше да видиш как работят апаратите ми.Благодаря за съвета .Аз правя апарати и ще продължавам да правя а ти си оставяш във форумите където се опитваш да се правиш на умен.Сам си задай въпроса кои къде е стигнал.... Laughing  А моя съвет към теб е да не правиш технически заключения защото нещо не ти приличат.

Аз бях на събора в Сливек, видях да се размята някаква смешна техника, за която подозирах че си ти, но изчезна толкова незабелязано, та не можах да видя от близо това твое творение. Между другото фирмите са ми познати не само на мен, а на всеки втори човек в света, така че не се прави на луд и не ги омаловажавай, това че имаш стар модел цифров тектроникс, не те прави специалист.
И още един съвет, не е културно някой да се заяжда в теми, които няма връзка с разискваното, нали си "специалист" , дай на човека съвет, знам че те е яд на мен, ама да се вманиачаваш е малко прекалено и започвам да се притеснявам за психическото ти здраве .

стена

стена
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 9:37 am

Много ми интересно, какво очаквате да пише на говорителя scratch Сигурно очаквате надпис Гарет...а може би JBL за по-плътен бас за железата Very Happy До колкото знам Гарет не произвеждат говорители,протектори ,сита,лопатки а наи вероятно нямат и шивашки цех за раници ,сакове,тениски ,шапки...


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 11:48 am

Отново се изказваш неподготвен аз работя с измервателна техника на Fluke ако ти говори нещо .Понеже си вживяваш като професор и много вещ в електрониката би ли ми обяснил как може да се различи една платка дали е изработена от качествени елементи или е правена на ишлеме в Китай ? Повечето фирми изнасят производството си в Китай защото там е евтино но доставят там качествени елементи .А някои фирми направо поръчват готови платки или направо крайният продукт с цел най голяма печалба и тогава твоите Китайски приятели познай какви елементи ползват за да имат и те печалба.Относно събора в Сливек много колеги тестваха апаратите ми и направихме много тестове, естествено както ти така и други които плюете по мен присъствали на събора но не видели нищо.... Laughing Това е добро извинение за да продължавате да се чекнете по форумите.На следващият събор специално ще ви поканя и тогава ще можете да тествате .
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 6:05 pm

Господине, най-вероятно се е прецакала буксата за слушалките и на апарата нищо му няма.Буксата е с ключ,тоест като вкарате жака за слушалките веригата за говоритела се прекьсва.Прекьсва се щото иначе ще свирят хем слушалките хем говоритела.След като сте извадили жака за слушалките,ключето на буксата е останало в междинно положение и веригата за говоритела е прекьсната.Всичко това лесно може да се провери с мултицет,както и здравината на говоритела.Надявам се обясненията ми да са достатьчно ясни.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 6:54 pm

Здрасти колега,може ли да минем на лични или може тука да си пишем за мен не е проблем,но ще можеш малко да ми обесниш как са нещата че бая ядове ми се събраха с тоя апарат,и ще помоля тука хората които имат информация дали тези продават истински апарати,за Ай Шоп,,а апарата няма говорител ,откачихме го и сега няма говорител,но мога да го запоя ,колега обади се,или на лични,,май ще се черпи о то голямо черпене,е аз ще черпя,а аз не се стискам,
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 7:08 pm

Колега всеки голям производител преди да започне да предлага продуктите си в дадена страна първо си осигурява сервизно обслужване на високо ниво. Няма как магазина да продава тук а сервиза да е в Щатите примерно защото клиента ще трябва да чака месеци за да ремонтира. Смени направо буксата за слушалките с нова и върни на мястото си говорителя. Ако имаш нужда от качествени букси и говорител ми пиши на лична ще ти изпратя.

Ето какво пишат от Гарет :

FACTS ABOUT COUNTERFEITING


Metal detector products from several manufacturers have been copied and manufactured by Chinese manufacturers. These are typically sold by Internet retailers. Garrett is most concerned about counterfeits, as our goal is to have satisfied customers who have not been tricked or cheated.

Ако не се лъжа това са дистрибуторите за България.

DETECTING LTD
Ekzarh Josif 7 Street
Varna, Bulgaria - 9001
Tel: 359879970039
Email: sales@detecting.bg

Hydroloc Ltd
14 Yanko Sakuzov Blvd
Sofia, , Bulgaria - 1504
Tel: 359 2 9443682
FAX: 359 2 8467129
Email: sales@hydroloc.com

Notsi Ltd.
8th September - 12 str.
Varna, Bulgaria - 9000
Tel: 00359 899822010
FAX: 00359 52507227
Email: sales@notsi.com

SATUS GROUP LTD.
89 STRANDJA STR.
SOFIA, Bulgaria - 1303
Tel: 00359889197820
Email: OFFICE@GARRETT.BG Website: www.garrett.bg

WORLDDETECTORS EOOD
110 BULGARIA BLVD
SOFIA, , Bulgaria - 1618
Tel: 00359 2/8505092
Email: info@worlddetectors.com

WORLDDETECTORS EOOD ROUSSE
15 ANGEL KANCHEV STR.
ROUSSE, Bulgaria - 7000
Tel: 359 876 131357
Email: info@detectorruse.bg
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 7:38 pm

Проверете говоритела с мултицет в режим на ОМОВЕ,като мерите на изводите на говорителя.Предполагам ще ви покаже между 8 и 32ома.Ако говоритела е здрав, то подменете буксата за слушалките.Подвьрзването на буксата ако не е ваша работа помолете някой ваш приятел електротехник или общо взето човек ,който е на ТИ.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:03 pm

колега то говорителя като го вадим,издаде багажа,че аз купих други,а на оргиналния пишеше,16 om 2 w.е как да стане,и сега го мерим изобщо не идва нищо на кабелите които са на говорителя,никакъв сигнал или нещо друго,баси работата,а колега Емохристов е дал изчерпателен отговор ,за което безкрай му благодаря,и тези смешници от Ай Шоп ни ги виждам да представляват Гарет,,значи продават меееенете апарати,бааааах маааму,егаси хората,и сервиз тука в България няма,говорих с тях лично по телефона,и ми казаха така,да пратя апарата в София,а те после в Германия,аз още тогава се усъмних,че тези неща не стават така,правилно казаха тука колегите че първо сервиза си оправяш и тогава пускаш апарата на пазара,все едно аз сега като имам немска кола,и за сервиз да ходя в германия,е то така излиза,щото сме богати ний тука,че се чудим къде да си даваме парите,е благодарности на всички колеги скара
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:16 pm

Господине ,говоритела го мерете на омове при изключен апарат или не подвьрзан говорител.Няма да ви даде нищо я щото единия кабел пьрво отива в буксата за слушалките и от там през нормално затворен контакт в говоритела.Този нормално затворен контакт ако е отворен няма да имасигнал на говоритела.Дано не сте грьмнали нещо.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:32 pm

колега Лъки,се го мерих и ми показва 14,90,меря го но омове,кабелите които отивам към говорителя,не знам какво значи това,сега което не разбирам не разбирам,какво да се правя на интересен,обаче говорителя го няма на апарата,не съм го запоил още,а мерих само кабелите,не знам дали можах да го обесня,и за този жак,и на ме се е случвало само че с друг апарат,че бях бъктисал,а апарата си е здрав,не вярвам да сме ,,изпаткали,,нещо,нямаше да работи,а той си работи добре,обаче само на слушалки,само го отворихме,не сме го барали вътре,само погледнахме,вътре е на букси за слушалките за захранването и за антената ,други кабели няма,на платката са частите,като на телефон са,гледаме ги с лупа
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:47 pm

От платката кабелите за звука трябва до ходят първо в буксата за слушалките и от нея трябва да отиват в говорителя. Ако апарата работи със слушалки значи звуковото стъпало не е повредено . Смени буксата с нова и свържи говорител ,всичко това го прави при изключен апарат.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: По темата   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 8:50 pm

След като говоритела ви показва 14,90ома значи е  здрав.Проблема ви  е  в   буксата  за  слушалките.Това е  нищожен проблем .Подменяте  буксата  и няма да  имате  ядове.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 9:25 pm

Емо знам че си вещ в тези неща,обаче буксите са отделни,за говорителя и за слушалките,значи тоя процесор ги праи тези неща,другото което си мислим е че процесора може да е изпаткал,аз почти не го ползвах на слушалки,най много 5,,,6пъти,но знам че има електроника която следи тези неща,като се включат слушалките,процесора прекъсва сигнала към говорителя и обратното,или тая елетроника е заминал или процесора,а мислихме да направим друго,да вземем сигнала за слушалките ,и да го влючим към крайното стъпало,там има един интеграл,но не знаем дали е здрав,поръчали сме го,не нямаме такава техника за запояване,моя човек е телевизионен техник,
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 9:32 pm

Буксата на АТ про не е като на обикновените апарати. Тя е водозащитена и не е със стандартен жак.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 9:44 pm

точно така Младене,аз това исках да обесня,че не е обикновена букса,и от къде ще намеря такава букса,и на мен не ми се вярва да е от буксата,но всичко може да е станало,а апарата е нов,и още тогава като го включих не ми хареса звука,не беше както трябва,по слаб беше,защото съм с един колега който го купил 2 ръка за 500лв,и бачка перфектно,но апарата е от първите,когато внесън тука,от истинските ,сега се напълни с ментета тука и не знаеш кой какъв е и какъв апарат продава,колеги може ли да каже колко ще струва само платката,и къде може да се търси,благодаря на всички
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 10:05 pm

Според теб ако намериш платка дали ще е оригинална ? Тук има фенове на китайските боклуци може да го питаш да ти съдейства ако знае китайски. SMD чиповете се свалят със специална станция с горещ въздух но и там има много чалъми за демонтаж без да се увреди платката или близките компоненти.Почнете ли да пипате платката с обикновен поялник я пишете за кофата защото дори и малко статично електричество да вкарате в електрониката може да сложи край на играта.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 10:26 pm

Колега,сигурен ли си ,че не си добавял някаква екстра(безжични слушалки)без да имаш тази специална букса и случаино да си дал на късо с импровизираната букса?Ако е нещо такова може да е изгоряла някаква защита.Ако го даваш на някои да го гледа ,даи го на някои дето наистина е в час.Питаи на лични Микрона дали би се заел!


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyПет Ное 07, 2014 11:45 pm

lizimaxy написа:
Емо знам че си вещ в тези неща,обаче буксите са отделни,за говорителя и за слушалките,значи тоя процесор ги праи тези неща,другото което си мислим е че процесора може да е изпаткал,аз почти не го ползвах на слушалки,най много 5,,,6пъти,но знам че има електроника която следи тези неща,като се включат слушалките,процесора прекъсва сигнала към говорителя и обратното,или тая елетроника е заминал или процесора,а мислихме да направим друго,да вземем сигнала за слушалките ,и да го влючим към крайното стъпало,там има един интеграл,но не знаем дали е здрав,поръчали сме го,не нямаме такава техника за запояване,моя човек е телевизионен техник,

Май ще се окаже, че проблема ти е по-сериозен. Погледнах в гуглето и снимките, които видях, стигам до извода, че тази букса не превключва механично сигнала, а се управлява от вътре, не е като бангиите на някой наши гаражни майстори . Когато се включат слушалки, електрониката ги засича и процесора прехвърля на тях. Най-добре занеси апарата в сервиз, че очевидно няма да се справиш сам, за да не се вкараш във филм на ужасите с погрешни съвети от не специалисти, като нас scratch
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 6:34 pm

Здрасти колега,няма как да се обърка буксите на слушалките и на антената,то тъй е направено че няма как да се обърка,апарата само в мое присъствие е отваряно,не се давало на късо с нещо друго,няма сложена никаква екстра,а само го погледнахме от вътре как е,,е как е неееее за нас направо да си го кажа,и аз казах в по предните постове че няма жак и буксата е по особена за това че се работи и под вода,и процесора праи всичко,точно той разпределя сигнала,и към слушалките и към говорителя,а мислихме да вземем сигнала който отива към слушалките и да го прехвърлим към крайния усилвател за говорителя,обаче като го отворихме и що да видим вътре,те пистите са тънки като човешки косъм,а варъ ги запоявай,и частите са много малки с лупа ги гледаме като на телефоните са,само интегралите са по големи и тоя процесор,и поръчахме този интеграл и да там,май за спомен ще ми остане интеграла,затворихме го и не сме барали нищо,та може и от тоя калпавия говорител да е ,,изпаткал,,нещо о твътре ама знаеш какво къде що,ба х ма а му,не го барам че с мойте дебелите пръсти,колко апарата занесох на боклука,тоя е 8 ми,че жената вече затвори,,магазина,,и пари за нов вече няма,тъй е колеги за хоби жените дават парите,а за удоволствие,ти сам си решаваш,а при мен е хоби,
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 7:57 pm

По едно време се рових в чуждите форуми особено руските ,че по им разбирам Very Happy Там хората и наи-евтиния и смотан детектор си го разнищват и обменят опит от до...че случаино попаднах на тема със същия проблем,и там човека беше решил проблема ,като беше сменил някаква глупост(може би тази интегралка,която си поръчал)Имаше и клип в ютуб с подробни снимки ,обяснения субтитри... сега убии ме не мога да го намеря Sad


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2014 9:15 pm

колега то добре е ама,ний или аз нямам такава техника за запояване,то тез запойки не са за амотьори,сериозна техника трябва,която струва пари а моя човек,както казах е телевизионен техник,разбира от техники но както казах няма потенциал,техника и за сега съм до тук,до тук както разбрах от колеги които са компететни,разбрах едно,че трябва нова платка,или нов апарат,за ремонт изобщо и дума да не става ,щото никой не се заема да каже нещо конкретно,как ще се оправи,платката е заводска а запойките са невероятни и са направени както трябва,а не като нашите ,,гаражни,,виждал съм ги какво представляват,запойките са направо смешни,Емо правилно каза че който не разбира да не се бара,иначе в кофата,е и аз нямам излишни хилядарки за нов апарат,колеги ако някой знае,къде мога да попитам за платки или някаква информация,щото на таз фирма,сервиза им в Германия,ба ах м аа му,как да го пратя че кога ще го върнат или изобщо ако го върнат,или кой може да го поправи,но качествено ще съм много благодарен
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 1:11 am

Никой няма да ти помогне от компютъра,защото не се знае какво му има. Казах ти да се обадиш на инж. Войнов.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 2 EmptyНед Ное 09, 2014 8:07 pm

Младене той е много зает,и не му се занимава с поправки,е ако ме разбираш,по му е изгодно да направи нов,а съм чувал от колеги че малко чепат е бил,да му се молиш или нещо таково,а и не е сигурно дали ще се заеме да поправи апарата,аз лично не го познавам,но тука във форума съм чувал за него,не знам колко е добър,с каква техника разполага,щото апарата е заводска и трябва човека да е на ниво,не само с ум,ами и с техника,щото половината работи прави ума,а другата половина прави техниката,а аз нямам ,,учебен ,,апарат,говорих с един познат,който е много напред,,с материала,,и той ме посъветва така,да карам със слушалки,или другия вариянт е нова платка,защото той е изгорял тука с един апарат,бая е скъп апарата,тъй че ако е изпаткал процесора,тука няма кой да направи тази процедура,демонтаж и монтаж,в завода го запоява робот,който запоява много прецизно,а тука кой,ако някой има информация дали е възможно тука в България,дали се предлагат платки и на каква цена,е благодаря на всички
Върнете се в началото Go down
 
garet at pro
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Garet ACE 100
» Garet ACE150
» GARET-1500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: