Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб mask 5000 miladinka kupuvam VANQUISH nokta deus маск prodavam tesoro голден Simplex грунда nexus нишани TEKNETICS lorenz Spectrum врътка wave пират Minelab Fisher Coil GOLD
 

 моля помогнете за схема на аце 150

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rocky_ole
Новобранец
Новобранец
rocky_ole



моля помогнете за схема на аце 150 Empty
ПисанеЗаглавие: моля помогнете за схема на аце 150   моля помогнете за схема на аце 150 EmptyПет Окт 07, 2011 1:48 pm

ако може някои да ми каже схема за сонда за аце 150 защото имам приятел които пражи но иска схема ако някои знае моля да ми помогне
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




моля помогнете за схема на аце 150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля помогнете за схема на аце 150   моля помогнете за схема на аце 150 EmptyПет Окт 07, 2011 7:49 pm

rocky_ole написа:
ако може някои да ми каже схема за сонда за аце 150 защото имам приятел които пражи но иска схема ако някои знае моля да ми помогне

Роки,преди да зададеш следващия си въпрос ,даи си малко време .чети форума ,има и полезна инфоемация, ще ти послужи да се пообразоваш въобще по темата мд

поздрави
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




моля помогнете за схема на аце 150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля помогнете за схема на аце 150   моля помогнете за схема на аце 150 EmptyСъб Окт 08, 2011 6:52 pm

http://metaldetectings.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?881.last
Върнете се в началото Go down
extremec
Новобранец
Новобранец




моля помогнете за схема на аце 150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля помогнете за схема на аце 150   моля помогнете за схема на аце 150 EmptyНед Ное 16, 2014 1:13 am

аз се изрових из интернет май няма само готови сонди стават
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



моля помогнете за схема на аце 150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля помогнете за схема на аце 150   моля помогнете за схема на аце 150 EmptyНед Ное 16, 2014 8:54 pm

Здрасти приятел,сондата но Ацето,като на Гарет АТ Про,защото на един познат нещо кабела се ибава и се обадихме в магазина да попитаме колко пари ажаба ще ни одерат,е 320лв,казаха е как да се дадат такива пари, бааах маааму,а той апарата си го купи втора ръка за 500лв,от Варна,но ние попитахме за Ат Про,е успех
Върнете се в началото Go down
 
моля помогнете за схема на аце 150
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металотърсачи - практически схеми
» питане за схема
» Проста схема...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: