Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave голден 5000 TEKNETICS tesoro lorenz Майнлаб Simplex Fisher deus нишани miladinka prodavam Coil nokta mask kupuvam врътка маск пират Spectrum GOLD nexus Minelab VANQUISH грунда
 

 Продавам кубинки стария образец

Go down 
+8
citylan
pechkata
Селския
stan960
VIKING
rosen85
laki
ROKI83
12 posters
АвторСъобщение
ROKI83
Легионер
Легионер




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyВто Окт 18, 2011 11:25 am

продавам кубинки стария образец,нови номер 42 ri nomer,4 чифта,цената е 30лв пращам с куриер в цялата ПРОДАДЕНИ


Последната промяна е направена от ROKI83 на Чет Апр 11, 2013 1:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   Продавам кубинки стария образец EmptyВто Окт 18, 2011 12:57 pm

Само номер 40 ли има?????
Върнете се в началото Go down
rosen85
Легионер
Легионер
rosen85



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyВто Окт 18, 2011 10:40 pm

в този номер не се вписвам и аз Evil or Very Mad .искам поне 43 или 44
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyВто Окт 18, 2011 11:03 pm

rosen85 написа:
в този номер не се вписвам и аз Evil or Very Mad .искам поне 43 или 44

сигуирно носиш цървулити на бати колегата имаше такъв вис. Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСря Окт 19, 2011 12:39 am

Роки,поясни бачовото сега от 40 до 48 номер ли са чепиците,щото аз така разбирам 40-,8 -та да почнем да поръчваме.....................................
Върнете се в началото Go down
ROKI83
Легионер
Легионер




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСря Окт 19, 2011 9:38 am

stan960 написа:
Роки,поясни бачовото сега от 40 до 48 номер ли са чепиците,щото аз така разбирам 40-,8 -та да почнем да поръчваме.....................................
не колега кубинките са само номер 40
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСря Окт 19, 2011 2:49 pm

Жалко-старите са по здрави от новите модели,ма на назе за ританьето по буците ни требат по големшки номера............................ Wink . Smile
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСря Окт 19, 2011 5:21 pm

rosen85 написа:
в този номер не се вписвам и аз Evil or Very Mad .искам поне 43 или 44
Имам N:45,ако Те интересува - пиши Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyЧет Окт 20, 2011 11:51 am

Кубинките са голяма работа много здрави и със гумена подметка и чисто нови - благодарско Роки много копан ще падне...Току що ги получих и пробвах - БРАВО...
Върнете се в началото Go down
citylan
Новобранец
Новобранец




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСъб Окт 29, 2011 12:23 pm

40 номер ми трябват скайпа ми е: iceto_pz7 може ли снимки ?
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСъб Окт 29, 2011 1:00 pm

Колеги и аз имам едни за продаване.Стария тип,шитите отдолу.номер 42.Чисто нови.На мен са ми малки.30 лв.Ако някой се интересува мога да му ги пратя.Няма смисъл да ми стоят
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyСъб Окт 29, 2011 7:06 pm

Селския написа:
rosen85 написа:
в този номер не се вписвам и аз Evil or Very Mad .искам поне 43 или 44
Имам N:45,ако Те интересува - пиши Smile
колега дай снимки на 45номер имам интерес
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyНед Окт 30, 2011 8:56 am

Селския написа:
rosen85 написа:
в този номер не се вписвам и аз Evil or Very Mad .искам поне 43 или 44
Имам N:45,ако Те интересува - пиши Smile
колега пиши стария модел или от по новия ползвани или нови.и вкрайна сметка и колко им търсиш
Върнете се в началото Go down
ROKI83
Легионер
Легионер




Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyПон Окт 31, 2011 9:12 pm

laki написа:
Само номер 40 ли има?????
вече имам и 42номер
Върнете се в началото Go down
ДимитърЪ
Новобранец
Новобранец
ДимитърЪ



Продавам кубинки стария образец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам кубинки стария образец   Продавам кубинки стария образец EmptyЧет Апр 11, 2013 12:35 pm

На мен ми трябват 47 , ама от старите Basketball
Върнете се в началото Go down
 
Продавам кубинки стария образец
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Миладинка от стария модел
» Най - стария Бандит
» продавам Голден Маск 4 18 кх 450лв ПРОДАДЕНА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: