Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyЧет Окт 27, 2011 12:44 pm

Здравейте колеги!Някой би ли могъл да ми помогне със съвет за изработка на защитно калъфче на електрониката на GTI 1500 от дъжд или откъде да намеря такова нещо. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyЧет Окт 27, 2011 11:39 pm

колега,скрояваш от картон така както ти хареса,
след това копираш върху кожа,и изрязваш,но оставаш и за шев,или за лепене.
прозорчето го правиш от плик от фолмастери(примерно 24 цвята)...
и готовооо Very Happy cheers
става по хубаво от оригинално.
дано съм бил полезен,и късмет
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyСря Ное 02, 2011 10:00 am

Мерси колега, през уикенда ще пробвам(а ако си от Пловдивско ще черпя бира за идеята Cool ) и ще пиша какво съм направил ,аз попаднах и на една статия за калъфче на Minelab explorer , където е описана подобна методика.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyСря Ное 02, 2011 6:35 pm

Smile
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyСря Юни 27, 2012 12:38 pm

Въпроса с калъфчето е решен - 30 кинта оригинално на GARRETT много добра изработка , все още не съм го ползвал в дъждовно време но мисля , че покупката си струваше
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyСря Юни 27, 2012 11:08 pm

Колега сподели нещичко за 1500,как работе,къде му е силната част?
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500   Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:35 am

Да ти кажа съм доволен от него , лек е , с едно зареждане на батериите кара доста време около 12 - 13 часа работа без подсветка.Спрямо предишните детектори които съм ползвал е много добре.Разполагам единствено със стандартната сонда 9,5 инча но върши работа.Това което го забелязах като недостатък е , че ръждиви стари железа стари клинци , пирони много корозирали ги дава цветно понякога , в смисъл сигурен цветен сигнал - belltone.Имах проблем и с горяла керамика , но тя винаги излизаше на позиция 12 на скалата и я елиминирах.Пробвал съм го на орудено(поне така са ми казвали колеги за тези места) там работя на sens 7-7.5 без проблеми.В общи линии работи много стабилно , правел съм и колективно търсене с други колеги(още три детектора) като успях да елиминирам смущенията чрез смяна на честотата.В общи линии това е моето мнение.Интересувам се от настройката на treshold-a някой може ли да даде съвет и прочие.
Върнете се в началото Go down
 
Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металотърсач GARRETT ATX огря със страшна сила 50-годишния юбилей на GARRETT ELECTRONICS USA
» Полезна добавка за металотърсач Garrett AT Gold Garrett AT Pro
» Продавам калъф за управлението на фишер ф5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: