Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 07.09.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
И все пак... EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
И все пак... EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
И все пак... EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
И все пак... EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]И все пак... …

Comments: 3
Keywords
Майнлаб mask нишани Coil prodavam металотърсач GOLD голден врътка miladinka маск wave продавам Fisher TEKNETICS tesoro golden lorenz Spectrum пират nexus tejon kupuvam грунда POWER deus
Share

И все пак...

Go down 
АвторСъобщение
sony
Легионер
Легионер
sony

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: И все пак...   И все пак... EmptyЧет Ное 03, 2011 9:51 pm

„Един иманяр починал. Както си му е редът, изправил се пред Свети Петър да получи направление за Рая или за Ада.
– Казвай кой си и какви са делата ти земни – попитал го строго светецът.
– Сиромах човек бях и от немотия иманяр станах. Цял живот из земята се рових, но така и не успях да се замогна – отговорил представилият се.
– В Пъкъла! – викнал възмутен Свети Петър.
– Че защо си толкова строг светецо, аз никому нищо лошо не съм сторил през живота си – ожалил се иманярят.
– Защо ли? Двама такива като теб пуснах в Рая и сега цялата райска градина е в дупки! – креснал светията.
– Това ли било. Пусни ме вътре и само за 10 минути ще ти реша проблема – предложил новодошлият.
Пуснал го Свети Петър, защото му писнало дупки под път и над път да прескача. Не минало и половината от уреченото време, когато иманярите като на пожар профучали през райската порта и хукнали към Ада.
– Брей, какво направи с тях, че така изхвърчаха – зачудил се светията.
– Ами, рекох им, че в третия кръг на Ада на тридесет крачки вляво от трона на Сатаната цял казан злато има заровен...
Приел Свети Петър новодошлия в Рая. Едва го изчакал да завие зад първото дърво, нарамил една кирка и сам се завтекъл към Ада.
– Свети Петре, почакай, та аз ги избудалках тия двамата. Там няма нищо-о-о, – викнал подир него иманярят.
– Абе, я остави тия шеги. Щом тия двамата, дето целия Рай залудо прекопаха, хукнаха натам, сигурно нещо вярно има в приказките ти –отвърнал светията и продължил бързо да крачи към Пъкъла...” дявол
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyЧет Ное 03, 2011 10:19 pm

Dобре че несум иманяр че иначе отивам в пъкъла- значе съм в рая -охааа. Very Happy
spartak
Легионер
Легионер
spartak

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyПет Ное 04, 2011 9:19 am

о колега SONY,ти се завърна!!!
иначе да не бързаме за там,казани има и тук Very Happy
а така или иначе един ден ще идем там и ако Св. Петър не го е намерил-ние сме Very Happy
sony
Легионер
Легионер
sony

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyПет Ное 04, 2011 6:42 pm

spartak написа:
о колега SONY,ти се завърна!!!
иначе да не бързаме за там,казани има и тук Very Happy
а така или иначе един ден ще идем там и ако Св. Петър не го е намерил-ние сме Very Happy

:мъка: късмет и щастие находка мечта
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 9:07 pm

- Всички има-ри са за пъкъла, да търсят задоволството на алчността си вечно - там в АДА дявол осквернявайки съратниците си...!!!
- Виж за любителите и феновете на хобито - металдетектинг, не се отнася! Напротив: :pepe: св. Петър трябва да ги пуска с предимство пред другите, за да заличат следите от набезите на има-рите, които може да причинят нежелани контузии по-невнимание, на обикновените хорица които отиват и които са вече там в РАЯ!!! ангел
- А за тези, които се чудят защо мисля така за тези лица: има-рите, мога да обясня като напиша едно просто квадратно уравнение - съществуващо и практикуващо се още от астрономите на древен Египет:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
Търсим неизвестното лице С, с помощта на множителя от характера и професията на лицето - А и В, като знаем че лицето е алчно и работи като гробар? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Умът не е добродетел, а качество!
stan960
Джадай
Джадай
stan960

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 9:47 pm

fishera80 написа:
- Всички има-ри са за пъкъла, да търсят задоволството на алчността си вечно - там в АДА дявол осквернявайки съратниците си...!!!
- Виж за любителите и феновете на хобито - металдетектинг, не се отнася! Напротив: :pepe: св. Петър трябва да ги пуска с предимство пред другите, за да заличат следите от набезите на има-рите, които може да причинят нежелани контузии по-невнимание, на обикновените хорица които отиват и които са вече там в РАЯ!!! ангел
- А за тези, които се чудят защо мисля така за тези лица: има-рите, мога да обясня като напиша едно просто квадратно уравнение - съществуващо и практикуващо се още от астрономите на древен Египет:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
Търсим неизвестното лице С, с помощта на множителя от характера и професията на лицето - А и В, като знаем че лицето е алчно и работи като гробар? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
-Бравос бе Фишера -Така и не разбрах ка го приложи туй квадратно уравнение към шестоизмерната imaniarska душа, ма нищо -Я съм си неук по математиките ша требе са връщам у древен Египет а си доучвам..................................... Laughing Laughing Laughing
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 10:06 pm

stan960 написа:
fishera80 написа:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
-Бравос бе Фишера -Така и не разбрах ка го приложи туй квадратно уравнение към шестоизмерната imaniarska душа, ма нищо -Я съм си неук по математиките ша требе са връщам у древен Египет а си доучвам..................................... Laughing Laughing Laughing

Моля, Станбе !!!
- Мъча се, да си вдигна репутацийката, ма явно пък аз не знам как става scratch !?! стена Razz Very Happy

Умът не е добродетел, а качество!
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyСря Ное 14, 2012 8:09 pm

sony написа:

„Един търсач починал. Както си му е редът, изправил се пред Свети Петър да получи направление за Рая или за Ада.
– Казвай кой си и какви са делата ти земни – попитал го строго светецът.
– Сиромах човек бях и от немотия търсач станах. Цял живот из земята се рових, но така и не успях да се замогна – отговорил представилият се.
– В Пъкъла! – викнал възмутен Свети Петър.
– Че защо си толкова строг светецо, аз никому нищо лошо не съм сторил през живота си – ожалил се търсачят.
– Защо ли? Двама такива като теб пуснах в Рая и сега цялата райска градина е в дупки! – креснал светията.
– Това ли било. Пусни ме вътре и само за 10 минути ще ти реша проблема – предложил новодошлият.
Пуснал го Свети Петър, защото му писнало дупки под път и над път да прескача. Не минало и половината от уреченото време, когато търсачите като на пожар профучали през райската порта и хукнали към Ада.
– Брей, какво направи с тях, че така изхвърчаха – зачудил се светията.
– Ами, рекох им, че в третия кръг на Ада на тридесет крачки вляво от трона на Сатаната цял казан злато има заровен...
Приел Свети Петър новодошлия в Рая. Едва го изчакал да завие зад първото дърво, нарамил една кирка и сам се завтекъл към Ада.
– Свети Петре, почакай, та аз ги избудалках тия двамата. Там няма нищо-о-о, – викнал подир него търсачят.
– Абе, я остави тия шеги. Щом тия двамата, дето целия Рай залудо прекопаха, хукнаха натам, сигурно нещо вярно има в приказките ти –отвърнал светията и продължил бързо да крачи към Пъкъла...” И все пак... 79376

Много хубав виц! Доста ме развесели! Браво! И все пак... 977452

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!

И все пак...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Pulse Star-
Идете на: