Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab Майнлаб VANQUISH Fisher wave 5000 грунда GOLD deus Coil Simplex nokta tesoro Spectrum врътка kupuvam prodavam маск miladinka нишани пират TEKNETICS голден mask lorenz nexus
 

 Даите Акъл.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
riri73
Новобранец
Новобранец




Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyПон Ное 07, 2011 9:04 pm

Здравейте, абсолютно начинаещ съм и четох доста из форумите но колкото повече чета толкова повече се обърквам. Все дава различни мнения за дадени машинки. Решил съм да си мзема някоя машинка до към 1500лв. може и по малко, но се чудя като марка и модел а лошото е че не съм пробвал нищо. Поначало си мислех за моделите на Вълчев може и някои западен стига да върши работа. По принцип колкото може да е за по голяма дълбочина и да различава металите. Където ще търся има по някои пирон да може да ги маха, и не ме притеснява да се работи изключително бавно само да е на дълбоко. Приемам всякакви идеи. Благодаря предварително на всички отзовали се.
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyПон Ное 07, 2011 10:03 pm

Колега щом си нов във това начинание започни първоначално със някой евтин модел от фабричните детектори примерно Fisher F2 , ACE 250 или Prizm III и ще се убедиш със времето ,че по-нищо не отстъпват от детектори от по- високия ценови клас и успех .....
Върнете се в началото Go down
riri73
Новобранец
Новобранец




Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyПон Ное 07, 2011 10:50 pm

trakieca написа:
Колега щом си нов във това начинание започни първоначално със някой евтин модел от фабричните детектори примерно Fisher F2 , ACE 250 или Prizm III и ще се убедиш със времето ,че по-нищо не отстъпват от детектори от по- високия ценови клас и успех .....
Благодаря колега.
Върнете се в началото Go down
riri73
Новобранец
Новобранец




Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyПон Ное 07, 2011 11:26 pm

Само да кажа на колегите че не мога да пиша Л.С. и по принцип искам да си купя нов.
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyВто Ное 08, 2011 10:01 am

Аз те съветвам да си вземеш горен клас машинка, дори и 2 употреба. Не ти трябват "детски играчки"... ще четеш инструкцията, ще тестваш, ще си правиш проби само в началото- копаеш всеки сигнал, ще питаш колеги които могат да работят и познават дадената машнка и ще се научиш...макари доста от тях да не споделят нищо, ще кажеш, че ще им изкараш сигналите да ги Е**
Такива дето се разправят, че трябва в началото да си вземаш по евтини и глупави апарати е много грешно... губене на време, а и пари в повечето случаи...
Е предполагам си средно интелигентен и ще се оправиш...!


Даите Акъл. Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
riri73
Новобранец
Новобранец




Даите Акъл. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даите Акъл.   Даите Акъл. EmptyВто Ное 08, 2011 11:48 am

wallb2 написа:
Аз те съветвам да си вземеш горен клас машинка, дори и 2 употреба. Не ти трябват "детски играчки"... ще четеш инструкцията, ще тестваш, ще си правиш проби само в началото- копаеш всеки сигнал, ще питаш колеги които могат да работят и познават дадената машнка и ще се научиш...макари доста от тях да не споделят нищо, ще кажеш, че ще им изкараш сигналите да ги Е**
Такива дето се разправят, че трябва в началото да си вземаш по евтини и глупави апарати е много грешно... губене на време, а и пари в повечето случаи...
Е предполагам си средно интелигентен и ще се оправиш...!
Благодаря и на теб колега по принцип съм се насочил към fisher f75 ili garrett gti2500 ама не се знае. Гарета гледам че има добри отзиви за него, е както и лоши ама има опция за кантар и за това ме дърпа към него. Ако можеш кажи за какъв по горен клас да се ориентирам, че да знам за какво да се оглеждам.
Върнете се в началото Go down
 
Даите Акъл.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дайте Акъл Металдетектор за плажа с малка глава ?
» моля за съвет и препоръка
» колеги даите мнение за sovereign gt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: