Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Майнлаб lorenz врътка deus голден kupuvam GOLD prodavam пират маск Spectrum Minelab Coil miladinka nexus TEKNETICS 5000 tesoro нишани nokta грунда mask Simplex VANQUISH wave
 

 търся колега от София с ACE 250

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
bobi77
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyСъб Ное 12, 2011 8:52 pm

трябва ми малко Колегялна помощ за ACE 250
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyСъб Ное 12, 2011 10:34 pm

bobi77 написа:
трябва ми малко Колегялна помощ за ACE 250
че това е наи лесния апарат. Very Happy
какво точно.....
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyСъб Ное 12, 2011 10:35 pm

http://metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&Itemid=81&func=view&catid=93&id=5209&lang=bg
Върнете се в началото Go down
bobi77
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос 1-ви   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 8:37 pm

Имам асе250! Излиза ми сигнал на дисплея показва (5с), копая около 45-50см , пак сигнала е същия това е с голямата СЕФ сонда. Преди копаенето като дълбочина показваше (8+) след изкопаването на тези 45-50см вече дълбочината показваше (6). Сигнала си остана същия? Със същата сонда. Сложих малката сонда и я вкарах в дупката и в една от страните на дъното показва същия сигнал на дисплея (5с) с леко поклащане на сондата, и дълбочина (6)??? Какво мислите това дали е ПАРАЗИТЕН сигнал или нещо което ще е интересно? Ще съм Ви Благодарен за Професионалното Мнение Колеги!!! мерси
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 8:46 pm

bobi77 написа:
Имам асе250! Излиза ми сигнал на дисплея показва (5с), копая около 45-50см , пак сигнала е същия това е с голямата СЕФ сонда. Преди копаенето като дълбочина показваше (8+) след изкопаването на тези 45-50см вече дълбочината показваше (6). Сигнала си остана същия? Със същата сонда. Сложих малката сонда и я вкарах в дупката и в една от страните на дъното показва същия сигнал на дисплея (5с) с леко поклащане на сондата, и дълбочина (6)??? Какво мислите това дали е ПАРАЗИТЕН сигнал или нещо което ще е интересно? Ще съм Ви Благодарен за Професионалното Мнение Колеги!!! мерси
коега хванал си газопровод или некоя водопроводна тръба намен често ми се случва още 30-40 см. иси там
Върнете се в началото Go down
bobi77
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: ?   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 8:56 pm

Мерси за отговора. Н
о в този ЧУКАР няма такива неща!
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 8:58 pm

А ти защо не копа до край и да разбереш какав е този сигнал или какво е дразнело питата?А?А сега задаваш глупави въпроси към непознати хора .С тази проста машина която имаш следващия път копай 10 см. под сигнала и боклука който изкараш си го сложи в джоба.
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 9:01 pm

BA4O KOLIO написа:
А ти защо не копа до край и да разбереш какав е този сигнал или какво е дразнело питата?А?А сега задаваш глупави въпроси към непознати хора .С тази проста машина която имаш следващия път копай 10 см. под сигнала и боклука който изкараш си го сложи в джоба.
Хубав зададен въпрос , но недей обижда машинката моля ти се Suspect
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 9:25 pm

bobi77 написа:
Мерси за отговора. Н
о в този ЧУКАР няма такива неща!
не можеш да си сигурен и аз ги намирам на най неочаквани места некой път ми изкарват акъла
къде е въпросния чукар
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 10:48 pm

BA4O KOLIO написа:
А ти защо не копа до край и да разбереш какав е този сигнал или какво е дразнело питата?А?А сега задаваш глупави въпроси към непознати хора .С тази проста машина която имаш следващия път копай 10 см. под сигнала и боклука който изкараш си го сложи в джоба.


я кажи лолега каква е твоита(умната)машинка Basketball
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



търся колега от София с ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся колега от София с ACE 250   търся колега от София с ACE 250 EmptyПон Ное 14, 2011 10:51 pm

bobi77 написа:
Имам асе250! Излиза ми сигнал на дисплея показва (5с), копая около 45-50см , пак сигнала е същия това е с голямата СЕФ сонда. Преди копаенето като дълбочина показваше (8+) след изкопаването на тези 45-50см вече дълбочината показваше (6). Сигнала си остана същия? Със същата сонда. Сложих малката сонда и я вкарах в дупката и в една от страните на дъното показва същия сигнал на дисплея (5с) с леко поклащане на сондата, и дълбочина (6)??? Какво мислите това дали е ПАРАЗИТЕН сигнал или нещо което ще е интересно? Ще съм Ви Благодарен за Професионалното Мнение Колеги!!! мерси

според мене свали сенса с едно две деления и ако има сигнал голд голд голд голд
е те тва е
Върнете се в началото Go down
 
търся колега от София с ACE 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся колеги от София за съвместни излети .Да пишат на личен
» ......
» Безстопанственост в центъра на София.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: