Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Simplex нишани prodavam Fisher GOLD Minelab wave голден маск Майнлаб mask lorenz врътка Spectrum 5000 tesoro VANQUISH nokta kupuvam грунда miladinka пират Coil nexus deus TEKNETICS
 

 търся си ф 75

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyСря Ное 16, 2011 8:31 pm

търся си изгоден ф 75 може и лтд,след дълго чудене се спрях на него,по възможност снабден с добра антена-скаип miroslav7913
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyЧет Ное 17, 2011 7:45 pm

бабо
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyЧет Ное 17, 2011 8:13 pm

колко изгоден трябва да е обикновенният Ф75 на 1г и 2 мес, че сакам по новият
коледен подарак
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 2:22 pm

доволен ли си от стария?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 3:08 pm

тук ще намериш това което търсиш братле -------> http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14&GDirId=7f3be2ca18213b64edb83b1d685d6980
Cool
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 4:52 pm

miroslavmladenov написа:
доволен ли си от стария?

Да, но вече съм с голямата "тава" за Ф75- оригиналната 15" сонда и искам да пробвам и новите функции BP и CL които са при ЛТД версията... аз и много не бъразм да го давам де...., или ще изчакам още по новият.. Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 5:21 pm

wallb2 написа:
miroslavmladenov написа:
доволен ли си от стария?

, или ще изчакам още по новият.. Cool
дано в по-новия модел на фишер, господата инжинери да вземат под внимание мненията на клиентите си!!!!! или поне да създадат ВРЪЗКИ с ОБЩЕСТВЕНОСТТА! и дасе опитат наистина да направят нещо което да заслужава парите си!!!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 5:44 pm

Баш-Иманяра написа:
wallb2 написа:
miroslavmladenov написа:
доволен ли си от стария?

, или ще изчакам още по новият.. Cool
дано в по-новия модел на фишер, господата инжинери да вземат под внимание мненията на клиентите си!!!!! или поне да създадат ВРЪЗКИ с ОБЩЕСТВЕНОСТТА! и дасе опитат наистина да направят нещо което да заслужава парите си!!!

Я кажи кое не му е тамън на Фишер Ф75.... защото на мен ми е много смешно Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 5:56 pm

мисля че и в предишни разговори съм ти казал че: потенциометъра на ф75 въобще нему е мястото там! проблема със скапаната подсветка на дисплея, дет направо ти изважда очите! също така вчера разбрах още един съществен недостатък: в студено време апарата ОТКАЗВА да работи!!!!!!!!!!! и не само ф75 а същите симптоми ги има и ф5 !!! и не само това! affraid
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 6:13 pm

Как отказва бе човек, аз оня ден правих тестове в як студ и всичко си беше Ок.И какво и е на подсветката,свети си
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 7:21 pm

lomidol написа:
Как отказва бе човек, аз оня ден правих тестове в як студ и всичко си беше Ок.И какво и е на подсветката,свети си
кога съм казал че несвети? когато ти се наложи да използваш ф75 посред нощ, тогаз друга песен ще запееш!!!!! СИГУРЕН СЪМ affraid
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 7:51 pm

Баш-Иманяра написа:
lomidol написа:
Как отказва бе човек, аз оня ден правих тестове в як студ и всичко си беше Ок.И какво и е на подсветката,свети си
кога съм казал че несвети? когато ти се наложи да използваш ф75 посред нощ, тогаз друга песен ще запееш!!!!! СИГУРЕН СЪМ affraid

Laughing Ти сондата ли гледаш къде движиш, или дисплея, или гъзо на жената....
Ф75 има други кусури, които изобщо не могат да се нарекат кусури, защото повечето вносни апарати са така не са екранирани- примерно....
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyПет Ное 18, 2011 8:12 pm

. Cool Cool Cool


Последната промяна е направена от Баш-Иманяра на Пон Ное 21, 2011 6:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyНед Ное 20, 2011 7:36 pm

Баш-Иманяра написа:
..... също така вчера разбрах още един съществен недостатък: в студено време апарата ОТКАЗВА да работи!!!!!!!!!!! и не само ф75 а същите симптоми ги има и ф5 !!! и не само това! affraid

Днес на минус 0,5 градуса (това показваше в колата) много мъгла, видимост до 30-40м мах, и всичко в скреж.... отново нямах никакви проблеми посочени от теб... и тва около 5 часа. Апарата го ползвам постоянно с предпазни калъфи, ако изобщо има някакво значение за студа....
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyНед Ное 20, 2011 7:53 pm

wallb2 написа:
miroslavmladenov написа:
доволен ли си от стария?

Да, но вече съм с голямата "тава" за Ф75- оригиналната 15" сонда и искам да пробвам и новите функции BP и CL които са при ЛТД версията... аз и много не бъразм да го давам де...., или ще изчакам още по новият.. Cool

Каква цена е голямата тава 15инча.То дали ще има нов модел скоро.Чудясе какъв е тоз мерак та стръжете в студа а не наливате вино Cool
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



търся си ф 75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся си ф 75   търся си ф 75 EmptyНед Ное 20, 2011 8:15 pm

gog написа:

Каква цена е голямата тава 15инча.То дали ще има нов модел скоро.Чудясе какъв е тоз мерак та стръжете в студа а не наливате вино Cool

За цената 0889197820...

Ами мерака идва след виното, минавам през мазата наливам си вино и студа изчезва cheers Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
 
търся си ф 75
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: