Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam Simplex TEKNETICS miladinka Coil 5000 маск нишани GOLD Minelab deus mask VANQUISH kupuvam Spectrum tesoro пират грунда lorenz nokta Fisher wave врътка голден nexus Майнлаб
 

 GARRETT ILI FISHER?

Go down 
+10
4орта
atd.dr
sc
stater
stran
bolshoi
weimas
pgd
yaponetsa
BOROSPORT
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BOROSPORT
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyВто Фев 17, 2009 9:58 pm

Имам 2000лв. какъв апарат да взема?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyВто Фев 17, 2009 10:55 pm

каква е почвата при теб?
Върнете се в началото Go down
BOROSPORT
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 3:49 pm

силно уродена
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 4:51 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 2:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BOROSPORT
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 7:05 pm

усетих се но малко късно,и все пак благодаря.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 7:42 pm

колега предполагам че се колебаеш между ф75 и гти2500 с фишера съм работил а гарет2500 има един познат според мен гарета е по категоричен и по дълбок ф 75 е доста по лек и удобен. за тежки терени не знам мисля че и двата ще работят еднакво пробвай и двата и който ти пасне успех
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 8:19 pm

за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. имаше някаде машина като за теб(http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 8:46 pm

BOROSPORT написа:
силно уродена
само GP или SD minelab
Върнете се в началото Go down
BOROSPORT
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 8:50 pm

а щте ме оправят ли парите които имам?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 8:55 pm

BOROSPORT написа:
а щте ме оправят ли парите които имам?
не поне още 1000 щте ти трябват за за нещто на старо. каде са тез орудени обекти в коя час на бг?
Върнете се в началото Go down
BOROSPORT
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 9:06 pm

нема толкова кинти а и искам да е нов според теб ф75 става ли?а иначе сам от Пловдив


Последната промяна е направена от BOROSPORT на Чет Юли 09, 2009 7:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 9:12 pm

BOROSPORT написа:
нема толкова кинти а и искам да е нов според теб ф75 става ли?а иначе съм от Пирдоп
няма да ти върши работа и ако не си бачкал ще ти трябва 1 месец най–малко да си по играеш в градината за да се научиш да работиш с него
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСря Фев 18, 2009 9:13 pm

BOROSPORT написа:
нема толкова кинти а и искам да е нов според теб ф75 става ли?а иначе съм от Пирдоп
моя съвет е сабери си пари за едно SD2200v2 ако в твоя раион никои не бачка с такива апарати смятаи че всички обекти щте са нови за теб
Върнете се в началото Go down
bolshoi
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyПет Фев 20, 2009 5:25 pm

weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. )


По не компетентно мнение не бях чел в този форум.
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyПет Фев 20, 2009 6:30 pm

weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. имаше някаде машина като за теб(http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm)


Колега weimas с тоя соверенг от три седмици не се оправяш как си се оправил с Гарета интересна работа,че и на 100%.-шампион
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 10:05 am

bolshoi написа:
weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. )


По не компетентно мнение не бях чел в този форум.
ТИ КАТО ИМАШ ПО КОМПЕТЕНТНО ЕЛА ДА МИ ПОКАЖЕШ КАК ТИ РАБОТИ НА УРОДЕНО ТВОЯ ГАРЕТ...... ПЛАЩАМ ТИ ВСИ4КИ РАЗНОСКИ И АКО РАБОТИ ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ ПОБЛИ4НО ЗА ИСКАЗВАНЕТО СИ ? ОБАДИМИ СЕ ДА МИ ПОКАЖЕШ ( ПАК ТИ КАЗВАМ АКО РАБОТИ НА УРОДЕНО ТИ ПОЕМАМ ВСИ4КИ НАПРАВЕНИ РАСХОДИ ПО ИДВАНВТО ТИ).


Последната промяна е направена от weimas на Вто Юни 29, 2010 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 10:17 am

stran написа:
weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. имаше някаде машина като за теб(http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm)


Колега weimas с тоя соверенг от три седмици не се оправяш как си се оправил с Гарета интересна работа,че и на 100%.-шампион
колега аз съм излизал само веднъж с новата машина няма как да се оправя още от първият път , кво да направя като не са ме родили като теб вундеркинд още с по4ването да разбирам и настроивам уреда веднага. На мен ми трябва практика. А за гарета направо блокира на уродено,трима от моите приатели имаха 2500 с приставки и трите бяха кенефи пищи на вси4ко , а за дълбо4ината престажка да не гожорим 4е няма дискиминация(искаралисме около 1 тон железа и вадиш много боклуци , ина4а на нормална и ниско минерализирана пов4а работи и то доста добре но на уродено не става за НИЩО .
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 10:31 am

weimas написа:
stran написа:
weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. имаше някаде машина като за теб(http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm)


Колега weimas с тоя соверенг от три седмици не се оправяш как си се оправил с Гарета интересна работа,че и на 100%.-шампион
колега аз съм излизал само веднъж с новата машина няма как да се оправя още от първият път , кво да направя като не са ме родили като теб вундеркинд още с по4ването да разбирам и настроивам уреда веднага. На мен ми трябва практика. А за гарета направо блокира на уродено,трима от моите приатели имаха 2500 с приставки и трите бяха кенефи пищи на вси4ко , а за дълбо4ината престажка да не гожорим 4е няма дискиминация(искаралисме около 1 тон железа и вадиш много боклуци , ина4а на нормална и ниско минерализирана пов4а работи и то доста добре но на уродено не става за НИЩО .
Моят съвет е нито едното нито другото.За Garrett коментара ми е един:елитни боклуци а за Fisher хубави бяха старите модели като 1266 например новите са масово произведени в Тайланд Сингапур и за мен не струват.Та по-добре Whites или Minelab от който и ще да е модел.
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 1:26 pm

напълно съм съгласен с колегата stater пари се печелят трудно и трябва да се инвестират разумно
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garrett   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 4:48 pm

weimas написа:
stran написа:
weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. имаше някаде машина като за теб(http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm)


Колега weimas с тоя соверенг от три седмици не се оправяш как си се оправил с Гарета интересна работа,че и на 100%.-шампион
колега аз съм излизал само веднъж с новата машина няма как да се оправя още от първият път , кво да направя като не са ме родили като теб вундеркинд още с по4ването да разбирам и настроивам уреда веднага. На мен ми трябва практика. А за гарета направо блокира на уродено,трима от моите приатели имаха 2500 с приставки и трите бяха кенефи пищи на вси4ко , а за дълбо4ината престажка да не гожорим 4е няма дискиминация(искаралисме около 1 тон железа и вадиш много боклуци , ина4а на нормална и ниско минерализирана пов4а работи и то доста добре но на уродено не става за НИЩО .


"трима от моите приатели имаха 2500 с приставки" Тримата едновременно си ги купиха и чак тогава разбраха че са "кенефи" или един по един се набутаха? Чел съм доста пъти опътването и не видях да пише че " дълбо4ината престажка" има дискриминация. За сметка на това в същото това опътване препоръчват поне 10 часа работа с автоматичните настройки и 100 часа работа с машината за да разбереш как работи. Аз самият имам машината от скоро и не я познавам добре, затова и не давам съвети на колегата който пита. Дразни ме факта, че мнение изказват хора, който са носели лопатата и са копали на някой колега с Гарет, който не се знае колко е работил с него и дали въобще е било модела за който говорим. Действително не всеки се е родил вундеркинД и за това трябва да прочетем добре и по няколко пъти опътването за да видим какви функции има машината за работа на Уродено.


П.П.weimas колегата болшой е толкова по-напред от теб в материята, че срещу него да бягаш не можеш да го стигнеш и едва ли щи ти разреши и лопатата да му носиш даже.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
bolshoi
Новобранец
Новобранец




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 8:32 pm

weimas написа:
bolshoi написа:
weimas написа:
за GARRETT-та забрави нестава за такава почва на 100 процента, а за дълбочината му представака и за нея същото мнение (пробвано е за апарата за това говоря така нее случаино) за сравнителна лека почва става дълпоко чуват и двата но за твоита почва XP Goldmaxx или провери в БГ. )


По не компетентно мнение не бях чел в този форум.
ТИ КАТО ИМАШ ПО КОМПЕТЕНТНО ЕЛА ДА МИ ПОКАЖЕШ КАК ТИ РАБОТИ НА УРОДЕНО ТВОЯ ГАРЕТ...... ПЛАЩАМ ТИ ВСИ4КИ РАЗНОСКИ И АКО РАБОТИ ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ ПОБЛИ4НО ЗА ИСКАЗВАНЕТО СИ ? ТЕЛА МИ Е 0877572032 ОБАДИМИ СЕ ДА МИ ПОКАЖЕШ ( ПАК ТИ КАЗВАМ АКО РАБОТИ НА УРОДЕНО ТИ ПОЕМАМ ВСИ4КИ НАПРАВЕНИ РАСХОДИ ПО ИДВАНВТО ТИ).

Последното нещо, което ми идва на акъла е да отворя школа по металдететинг.
Ако спора ни се беше състоял преди 15 - 18 години, сто на сто щях да се вържа. Бих ти отворил очите как се работи с Гарет, но начина ти на изказване е доста нагъл и заядлив. Затова ще се съглася с теб, че Гарет 2500 е най-големият боклук, който съществува на пазара.
Колеги, не купувайте Гарет , ако не сте сигурни, че сте по-умни от него.
Просто от любопитство, колега weimas, би ли ми препоръчал машина, която да има дълбочина над 40 см и сигурна дискриминация. Или машина, която да има дискриминация и да бърка над стандартната дълбочина. Цената няма значение. Марката също.
Колега stran , благодаря ти за подкрепата, но в случая правиш лоша услуга на мен и на себе си. Остави колегите да работят с всичко останало, надявам се някой ден да минем след тях, защото не останаха обекти вече.
Пожелавам успех на абсолютно всички колеги. Едва ли вече ще ме видите да пиша в този форум, защото летвата падна ужасно. Ако някой се интересува от настройките на Гарет 2500 да ми пише на лични. Бих му помогнал, стига да не е отвратително самонадеян.
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: GARRETT или FISHER ?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 9:05 pm

Така е КОЛЕГА BOLSHOI !!! УМЕН УРЕД НЕ Е ЗА ПРОСТИ ХОРА !!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 9:32 pm

умен умен ама глух, има ли активна почва чао гергино д ти е.....и панагиря.истината е една за руда
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 9:43 pm

То пък само руда в тая България бре Shocked
Comander, правиш ли разлика между "активна почва" и "руда" Question
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



GARRETT ILI FISHER? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ILI FISHER?   GARRETT ILI FISHER? EmptyСъб Фев 21, 2009 9:46 pm

stran написа:
трима от моите приатели имаха 2500 с приставки" Тримата едновременно си ги купиха и чак тогава разбраха че са "кенефи" или един по един се набутаха? Чел съм доста пъти опътването и не видях да пише че " дълбо4ината престажка" има дискриминация. За сметка на това в същото това опътване препоръчват поне 10 часа работа с автоматичните настройки и 100 часа работа с машината за да разбереш как работи. Аз самият имам машината от скоро и не я познавам добре, затова и не давам съвети на колегата който пита. Дразни ме факта, че мнение изказват хора, който са носели лопатата и са копали на някой колега с Гарет, който не се знае колко е работил с него и дали въобще е било модела за който говорим. Действително не всеки се е родил вундеркинД и за това трябва да прочетем добре и по няколко пъти опътването за да видим какви функции има машината за работа на Уродено.


П.П.weimas колегата болшой е толкова по-напред от теб в материята, че срещу него да бягаш не можеш да го стигнеш и едва ли щи ти разреши и лопатата да му носиш даже.
Поздрави.






Нали са много велики вашите машини и за теб и за "балшой" само едно, НА МОИ РАЗНОСКИ И ДВАМАТА С ВАШИТЕ МАШИНИ ДА МИ ДЕМОНСТРИРАТЕ . ТЕЗИ ПРИКАЗКИ СМЕ ГИ СЛУШАЛИ кои откаде...... и колко сме велики на думи и във форума, КОГАТО СТЕ ГОТОВИ МИ ПИШЕТЕ ДА СЕ УГОВОРИМ ИЛИ ПО ДОБРЕ МИ ЗВАНЕТЕ. И тогава ще си говорим кои от каде се връща ,кои каде отива и кои на кого лопатата е държал. И освен това незнам да има друг монетар на гаред дълб.претставка освен 2500 .


Последната промяна е направена от weimas на Вто Юни 29, 2010 7:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
 
GARRETT ILI FISHER?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fisher F-75 или Garrett 2500
» Помогнрте!!! Между ''FISHER'', или ''GARRETT'' ??
» Купувам Garrett at gold или fisher gold bug

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: