Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap20%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 20% [ 18 ]
2. Garrett
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap8%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 8% [ 7 ]
3. Nokta-Makro
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap10%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 10% [ 9 ]
4. Golden Mask
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap10%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 10% [ 9 ]
5. Fisher
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap19%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 19% [ 17 ]
6. Teknetics
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap2%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 2% [ 2 ]
7. Minelab
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap14%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 14% [ 13 ]
8. Whites
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap0%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9. Друг-Български
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap14%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 14% [ 13 ]
10. Друг чуждестранен
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_lcap3%колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Vote_rcap
 3% [ 3 ]
Общо гласове : 91
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Fisher F-75
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyЧет Ное 21, 2019 6:55 pm by jordan_nenov
Продавам Фишер Ф-75 обикновения и без DST софтуер /не орязан/. Уреда се продава с оригиналната 11 …

Comments: 6
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Keywords
deus miladinka голден kupuvam продавам lorenz tejon nexus Coil GOLD TEKNETICS POWER Майнлаб prodavam Spectrum пират грунда mask golden врътка tesoro wave нишани металотърсач маск Fisher
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2

Go down 
АвторСъобщение
kazaka1
Новобранец
Новобранец

колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Empty
ПисанеЗаглавие: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 3:14 am

имам проблем като е на дискриминация ми засича примерно сребро но ако до него има желязо и не ми дава никакъв сигнал на какво се далжи това и как мога да го оправя,благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
paolo77
Легионер
Легионер
paolo77

ПисанеЗаглавие: Re: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 7:02 am

ами като има желязо до него е нормално да нети свири ако и без дискриминация нети даде цвят тогава е проблем поне в едната посока трябва да имаш цветен сигнал , затова се научи да работиш без дискриминация и да гледаш дисплея или по звука . Ако тие проблем това куписи по добра машина като Fisher 75 ltd или E-trac.........
kazaka1
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 9:01 am

мерси колега,не бях направил необходимите настроики и за това така се е получило,сега ги направих и се надявам нещата да са се оправили

колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: