Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kazaka1
Новобранец
Новобранец




колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Empty
ПисанеЗаглавие: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 3:14 am

имам проблем като е на дискриминация ми засича примерно сребро но ако до него има желязо и не ми дава никакъв сигнал на какво се далжи това и как мога да го оправя,благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
paolo77
Легионер
Легионер
paolo77



колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 7:02 am

ами като има желязо до него е нормално да нети свири ако и без дискриминация нети даде цвят тогава е проблем поне в едната посока трябва да имаш цветен сигнал , затова се научи да работиш без дискриминация и да гледаш дисплея или по звука . Ако тие проблем това куписи по добра машина като Fisher 75 ltd или E-trac.........
Върнете се в началото Go down
kazaka1
Новобранец
Новобранец




колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2   колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2 EmptyСря Ное 30, 2011 9:01 am

мерси колега,не бях направил необходимите настроики и за това така се е получило,сега ги направих и се надявам нещата да са се оправили
Върнете се в началото Go down
 
колеги имам проблем с дискриминацията на минелаб explorer 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ПРОБЛЕМ С Minelab Explorer SE
» купувам антена за минелаб explorer sef ili fbs simline
» Разлика м/у Explorer SE и Explorer SE Pro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: