Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nexus Fisher маск VANQUISH kupuvam miladinka 5000 Coil нишани nokta deus wave GOLD prodavam lorenz Майнлаб tesoro TEKNETICS Spectrum Simplex врътка mask грунда пират голден Minelab
 

 PODLECII

Go down 
+8
lomidol
stan960
I'll be back
Petronii
hamido
bobo
Podlecii.avg
alireza
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
G_A_D
Новобранец
Новобранец
G_A_D



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 5:18 pm

super21
lomidol написа:
Еиий при нас вали сняг и като каза винце и пържолки ми се стопли душата.Що ли трябва да съм на бачкане сега а не в някоя хижа,8ми декамври е все пак.Не се дакачайте,гледайте по философски на живота,че ейго на минал повечето.
super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 10:33 pm

bobo написа:
Podlecii.avg написа:
Petronii написа:


Ето какво е написано , прекопирано от там с прискърбие обявено от славитооо.

С тъга в душата ви съобщавам за бан на многоуважавания от
всички колега imp.Podlecii.avg .Баш -търсача и още не знам колко ника има по форумите, налага се да се
лишим от неговите мъдри съвети и поуки до като оправим сайта по неговите изисквания , за това решихме
да му спестим нервите и страданията от противния ни сайт като му спрем достъпа така спокойно ще може
да се отдаде на детектинг-тренровки и почивки сред природата !
а защо нее написъл колко пъти ми звъни по тела, и ми реве на КРИВИЯ КУР че там дет си написъл братле оная тема -оня коментар .... айде молятисе ако е възможоно го изтрий този коментар, щот има намеци относно БНФМ, и нее в наша полза..... ами организирането на колкото се може повече привърженици да заведа на събранието в ловеч??? колко пъти ми зъняха по тела бе дейба тези ФАМИЛЯРИ дейба. поне от една год. периодично ме е приканвал по заобиколен начин дасе махна от този форум, щот това тук било хуйня работа , те там в империото са все такива разни! ченгета , полицай, дечковци, безделници и темподобни историйки! абе то всъщност вчера се чух с една особа и он ми каза .... еми тва и зарибяване бе Краска!!!! а иначе признавам си поне 5-6 пъти съм се опитвал да по кисна малко и техния сайт , още преди да стана техен член, ми ко дави кажа! СКУКА и ТЪПНЯ ! абе космически сайт взет на заем от миналия век! САЙТА ВИ нее на ниво на останалите И неможете да ме накарате да кисна в този АРХАИЧЕН сайт! това беше едно от условията ми! от моя страна немате никви ядове ставам ви член , щесе опитам да набера още съмишленици , както и направих!!! НО!!!! ето по сайта нема никви промени! неможах
даги накарам една опция да променят, камоли закон! а това дет е написъл че имам незнам си колко НИКА! нее трудно да проверите!! освен този ДРУГ НИК ТУК НЕМАМ!!!!!!! това е! иначе наздраве на всички свободно мислещи и имащи желание за промяна колеги !!!
Викаш от една година поне....?Да,ама с този ник си от август,а преди това?
Аха–Рамзес.НеЧе е от значение,но некоректно ми се струва човек да си мени никовете постоянно.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 10:52 pm

не спорете кой прав кой крив,стиснте си ръцете и работете заедно. Wink
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 11:13 pm

Трябва ние вместо даси помагаме и подкрепяме ние само се плюем и спорим зговорна дружина планина повдига
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 11:14 pm

alireza написа:
не спорете кой прав кой крив,стиснте си ръцете и работете заедно. Wink
Много сте мъдАр,сър. Laughing Всъщност Подлеций е пич,щото има собствено мнение и го отстоява,и ние с него нямаме кво да делим,нито се познаваме ,което не значи,че съм съгласен с него,разбира се.
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 11:33 pm

Kakvo tolkoz ste go emnali kolegata? Napravo go raskasahte! S taz zloba do nikade niama da stignem. Daite s dobro ili na skara i piene Smile

скара аперативче
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 8:28 pm

bobo написа:
alireza написа:
не спорете кой прав кой крив,стиснте си ръцете и работете заедно. Wink
Много сте мъдАр,сър. Laughing Всъщност Подлеций е пич,щото има собствено мнение и го отстоява,и ние с него нямаме кво да делим,нито се познаваме ,което не значи,че съм съгласен с него,разбира се.
неразбирам само едно у теб колега! толкова ли е трудно дасе обърнеш към АДМИНА на форума и даго питаш!!!! вече го казах и на други тук! този профил за който говориш отдавна не съществува ТУК!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 9:25 pm

и това ли е нишан?
http://prikachi.com/images/251/4130251Z.jpg
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyСъб Дек 10, 2011 10:34 pm

Podlecii.avg написа:
и това ли е нишан?
http://prikachi.com/images/251/4130251Z.jpg

Interesno! Xmmm. снегорин Neka bash maistorete da kajat.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: подлеции   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 11:21 pm

това е хайдушки нишан, сигурен съм в това.
Върнете се в началото Go down
simvo
Новобранец
Новобранец




нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Нишан   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 6:22 am

бабо
alireza написа:
това е хайдушки нишан, сигурен съм в това.
По принцип, кръг е символ на съвършенство завършеност , бог , злато а в случая се касае за продукт на съчетание от две деиности ерузионен ,течаща вода най вероятно това е около някоя планинска река . Предполагам някъде около Пирин по късно е използван за затискане на зеле от там и този кръг иначе хаидушките нишани са регионални тоест всяка чета си е имала свои символи които не са еднакви, изчуквали са се на голями скали като насочващ символ. Както казаха и други колеги "посочете какво има наколо".
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 9:11 am

На търкалящи се камъни нишани не се правят
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 10:33 am

alireza написа:
това е хайдушки нишан, сигурен съм в това.
АлиРеза искаш да кажеш "ХАЙДУТСКИ" Cool щот значението на хАйдушки е приблизително на они специалисти у парламента!!!
а иначе отговарям и на колегата дет питаше в кой край на Бг. е този камък: в стара планина е , близо до тетевен,и още по близо до едно село, наречено Градежница!!!! Cool
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 1:01 pm

Very Happy -Баа му и речният синявец -simvo, оно ша требе да са притискале зелето с механична преса та от там е останал тоя съвършен кръг с точка в средата -Алийко Реза не знам дали е хайдушки или айдушки нишан ма кат гледам точният кръг и точката отбелезани на тоя известен с твърдоста си камък по ми прилича преди време некой багер да е вадил баластра от реката а камика е послужил да подпрат една от петите.............................. Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 1:58 pm

stan960 написа:
Very Happy -Баа му и речният синявец -simvo, оно ша требе да са притискале зелето с механична преса та от там е останал тоя съвършен кръг с точка в средата -Алийко Реза не знам дали е хайдушки или айдушки нишан ма кат гледам точният кръг и точката отбелезани на тоя известен с твърдоста си камък по ми прилича преди време некой багер да е вадил баластра от реката а камика е послужил да подпрат една от петите.............................. Wink Laughing Laughing Laughing
тъй си мисля и азе! най-вероятно това е заготовка за изсичане на воденичен камък или некво точило!!! одавна време съм приключил с нишаните! И силно се съмнявам че това е нещо такова!!! Cool
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 2:12 pm

всеки има право на размисал,аз казах за мен какво е. Wink
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



нишан - PODLECII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII   нишан - PODLECII - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 2:19 pm

alireza написа:
всеки има право на размисал,аз казах за мен какво е. Wink
и аз тъй направих! въпрос на гадаене и тълкуване е! Cool
Върнете се в началото Go down
 
PODLECII
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: