Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка Fisher нишани пират Spectrum VANQUISH 5000 Coil GOLD Simplex маск tesoro kupuvam голден Майнлаб lorenz Minelab nexus deus wave prodavam miladinka грунда TEKNETICS nokta mask
 

 Фишер Ф2-упътване

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
marin.1982
Новобранец
Новобранец




Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 1:30 pm

Здравейте,искам да попитам от къде може да се сдобия с упътване (инструкции за работа) за Фишер Ф2 на БЪЛГАРСКИ език.Аз имам книжката,но е на английски език и малко ми е трудна за разчитане.
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 4:00 pm

откаде е закупен,ако е от България трябва да е с упътване на български(по закон)
Върнете се в началото Go down
marin.1982
Новобранец
Новобранец




Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 5:03 pm

От България е закупен,но колегата от когото взех апарата е пропуснал да ми го прати.
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 6:40 pm

да го прати по еконта,не е чак толкоз скъпо
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 7:40 pm

Я кажи кой продава без упътвания, че ми става интересно. В България има само един представител на Fisher www.fisher.bg


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 8:29 pm

колега ще ти го пратя по скайпа за упътването
Върнете се в началото Go down
marin.1982
Новобранец
Новобранец




Фишер Ф2-упътване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2-упътване   Фишер Ф2-упътване EmptyНед Дек 18, 2011 9:06 pm

Много ще съм ти благодарен Cool
Върнете се в началото Go down
 
Фишер Ф2-упътване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търся упътване на български език за ФИШЕР-1270
» Упътване,настройки за Спектра V 3 i на български?
» Помощ!Тарся упътване на български за Garrett gti 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: