Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus Minelab Spectrum грунда Fisher врътка Coil nexus mask нишани Simplex kupuvam Майнлаб пират TEKNETICS wave lorenz prodavam GOLD маск tesoro nokta VANQUISH голден 5000 miladinka
 

 garet ACE-150

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
JOe_
Новобранец
Новобранец




garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyВто Дек 20, 2011 10:48 pm

Здравейте, искам да ви попитам дали някой е с такъв детектор и какви са мненията за него?Питам ви защото иска м да си взема и този е най-евтиния(за това се спрях на него).
Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyВто Дек 20, 2011 10:55 pm

JOe_ написа:
Здравейте, искам да ви попитам дали някой е с такъв детектор и какви са мненията за него?Питам ви защото иска м да си взема и този е най-евтиния(за това се спрях на него).
Благодаря ви предварително
Колега аз почнах хобито с Аце 250, перфектен апарат за започване, Но сега го продавам защото ми се минава на по-горен клас.Ако имаш въпроси питай!! Cool


В този живот всички неприятности идват от малкото четене!
Върнете се в началото Go down
JOe_
Новобранец
Новобранец




garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyВто Дек 20, 2011 10:58 pm

hamido написа:
JOe_ написа:
Здравейте, искам да ви попитам дали някой е с такъв детектор и какви са мненията за него?Питам ви защото иска м да си взема и този е най-евтиния(за това се спрях на него).
Благодаря ви предварително
Колега аз почнах хобито с Аце 250, перфектен апарат за започване, Но сега го продавам защото ми се минава на по-горен клас.Ако имаш въпроси питай!! Cool

Какво имаш в предвид "по-горен клас" , и по точно ако можеш да ми определиш класовете за да мога и аз да се насоча, и между другото колко пари му търсиш на 250-ката
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyВто Дек 20, 2011 11:06 pm

JOe_ написа:
hamido написа:
JOe_ написа:
Здравейте, искам да ви попитам дали някой е с такъв детектор и какви са мненията за него?Питам ви защото иска м да си взема и този е най-евтиния(за това се спрях на него).
Благодаря ви предварително
Колега аз почнах хобито с Аце 250, перфектен апарат за започване, Но сега го продавам защото ми се минава на по-горен клас.Ако имаш въпроси питай!! Cool

Какво имаш в предвид "по-горен клас" , и по точно ако можеш да ми определиш класовете за да мога и аз да се насоча, и между другото колко пари му търсиш на 250-ката
250 -му търся 280 лв. ,запазен, в гаранция, и т. н. , вид класове > Basketball то виж цените ще разбереш за кво става дума Basketball по -горен клас значи по скъп апарат над 1000 кинта Cool


В този живот всички неприятности идват от малкото четене!
Върнете се в началото Go down
JOe_
Новобранец
Новобранец




garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyВто Дек 20, 2011 11:09 pm



Какво имаш в предвид "по-горен клас" , и по точно ако можеш да ми определиш класовете за да мога и аз да се насоча, и между другото колко пари му търсиш на 250-ката[/quote]
250 -му търся 280 лв. ,запазен, в гаранция, и т. н. , вид класове > Basketball то виж цените ще разбереш за кво става дума Basketball по -горен клас значи по скъп апарат над 1000 кинта Cool [/quote]

дай някъв тел номер
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyЧет Дек 22, 2011 9:47 am

аце-150 е върха на дълбочинната техника Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyЧет Дек 22, 2011 11:58 am

JOe_ написа:


Какво имаш в предвид "по-горен клас" , и по точно ако можеш да ми определиш класовете за да мога и аз да се насоча, и между другото колко пари му търсиш на 250-ката
250 -му търся 280 лв. ,запазен, в гаранция, и т. н. , вид класове > Basketball то виж цените ще разбереш за кво става дума Basketball по -горен клас значи по скъп апарат над 1000 кинта Cool [/quote]

дай някъв тел номер[/quote] -Вземай 250-ката и не му мисли -Той 150 е върха ма 250 е Олимпийският връх............................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



garet ACE-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet ACE-150   garet ACE-150 EmptyПет Дек 23, 2011 8:41 pm

stan960 написа:
JOe_ написа:


Какво имаш в предвид "по-горен клас" , и по точно ако можеш да ми определиш класовете за да мога и аз да се насоча, и между другото колко пари му търсиш на 250-ката
250 -му търся 280 лв. ,запазен, в гаранция, и т. н. , вид класове > Basketball то виж цените ще разбереш за кво става дума Basketball по -горен клас значи по скъп апарат над 1000 кинта Cool

дай някъв тел номер[/quote] -Вземай 250-ката и не му мисли -Той 150 е върха ма 250 е Олимпийският връх............................... Laughing Laughing Laughing [/quote]
Какво толкова се плашат тия хора от Гарет , немое да разберем нещо scratch стена


В този живот всички неприятности идват от малкото четене!
Върнете се в началото Go down
 
garet ACE-150
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Garet ACE 100
» Garet ACE150
» GARET-1500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: