Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
deus грунда kupuvam Minelab врътка prodavam mask пират нишани Spectrum VANQUISH nokta TEKNETICS Simplex nexus Coil GOLD маск lorenz wave miladinka tesoro голден Майнлаб Fisher 5000
 

 mi продаден

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vit73
Новобранец
Новобранец




mi    продаден Empty
ПисанеЗаглавие: mi продаден   mi    продаден EmptyЧет Дек 22, 2011 9:42 am

продаден


Последната промяна е направена от vit73 на Съб Дек 24, 2011 9:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
paolo77
Легионер
Легионер
paolo77



mi    продаден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mi продаден   mi    продаден EmptyЧет Дек 22, 2011 11:40 am

вие тази машина се обихте да я продавате !!!! не се сърди ама вече за трети път се продава представямси колко е добра............... rabbit
Върнете се в началото Go down
vit73
Новобранец
Новобранец




mi    продаден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mi продаден   mi    продаден EmptyЧет Дек 22, 2011 1:23 pm

не колега не се сърдя а и няма за какво аз ходя само по плажовете и имам подводна машина но е на пулс индукция и ми казаха че соверена работи на същтия принцип като ескалибура и затова го взех да го пробвам и сам доволен на лято живот и здраве щте си взема ескалибур и затова сега си продавам и двете машини соверена и пулса ако нешто друго те интересува винаги сам готов да ти отговоря поздрави от Бургас
Върнете се в началото Go down
AlexP
Про-Консул
Про-Консул




mi    продаден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mi продаден   mi    продаден EmptyЧет Дек 22, 2011 1:27 pm

paolo77 написа:
вие тази машина се обихте да я продавате !!!! не се сърди ама вече за трети път се продава представямси колко е добра............... rabbit

Почти всичките ти постове са такива - заядливи и неграмотни.

Детектора беше мой и колегата vit73 го купи от мен преди няколко дена. Той ходи само по плажа, но сега не е сезон за плажен металдетектинг и всичко е обрано, a и колегата го е закъсал с парите и за това продава не само Соверена, но и другия си детектор. Поне докато беше при мен детектора беше в отлично състояние. Ако не бях си купил истински подводен апарат, щях да си го взема обратно, да го сложа в една херметична кутия и да имам Excalibur. Всеки който е в час с нещата знае, че Minelab Sovereign и Excalibur са най-добрите VLF плажни детектори.
Върнете се в началото Go down
 
mi продаден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: