Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
tesoro mask kupuvam Майнлаб грунда Coil GOLD wave 5000 Fisher пират Minelab TEKNETICS miladinka маск VANQUISH голден nokta нишани deus nexus врътка Spectrum lorenz prodavam Simplex
 

 proooooodavam

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
alexandra
Новобранец
Новобранец
alexandra



proooooodavam Empty
ПисанеЗаглавие: proooooodavam   proooooodavam EmptyЧет Дек 22, 2011 6:40 pm

izglegda kolegite ne znajt smisala na tazi duma,prodavam i kupuvam GPX. neka ne mi pi6at pove4e 4ekidjii s ybiti ta4ki метъл
Върнете се в началото Go down
muhlio21
Новобранец
Новобранец
muhlio21



proooooodavam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: proooooodavam   proooooodavam EmptyЧет Дек 22, 2011 9:23 pm

alexandra написа:
izglegda kolegite ne znajt smisala na tazi duma,prodavam i kupuvam GPX. neka ne mi pi6at pove4e 4ekidjii s ybiti ta4ki метъл
ти къв си зъл....... уточни се за чикиджиите и се научи да пишеш на кирилица, па те разберат хората тука. кво има да му се разбира на ''продавам'' или ''купувам'' GPX-ТА MPX-ТА
и аз съм новобранка ама знам как да получа нещо........... с УВАЖЕНИЕ брато............. утайка такава
Върнете се в началото Go down
 
proooooodavam
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: