Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
mask kupuvam Spectrum голден deus nokta prodavam TEKNETICS грунда lorenz маск Fisher пират врътка 5000 Minelab miladinka VANQUISH GOLD нишани nexus wave Simplex Coil tesoro Майнлаб
 

 ACE 250

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: ACE 250   ACE 250 EmptyПет Яну 20, 2012 11:16 am

КОЛЕГИ..... имам асе 250.въпроса ми е към колеги които работят със същия апарат.заслужава ли си да купувам голямата антена-или направо да сменям апарата.
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyПет Яну 20, 2012 1:21 pm

Колега направо мини в по-горен клас.Успех
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyПет Яну 20, 2012 3:05 pm

взех го за плажа-там работи много добре но в полето не ме кефи нещо.та се чудех дали има ефект от голямата антена.
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyПет Яну 20, 2012 5:35 pm

ivdebul написа:
взех го за плажа-там работи много добре но в полето не ме кефи нещо.та се чудех дали има ефект от голямата антена.
Слушай приятел , върши работа с със Сефката , но концентричната си я бива за дребни работи. Така че тука можеш да чуеш разни мнения , решаваш единствено ТИ..Успех
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 12:19 pm

ДА колега точно това искам -да събера мнения от хора които са работили с АСЕ 250.ще си го запазя за плажа .НО сега друг проблем-каква друга машина да си взема.дайте съвет за средно ородена почва и да става за дребни монети.ще съм много благодарен.
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 12:35 pm

Със СЕФ постигаш по голяма дълбочина Wink
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 4:35 pm

ясно че вдига дълбочината-но ако е с 2-3-4 см не си заслужава 200 и кусур лева.по добре да си взема друга машина с по голяма антена.сега дилемата е КАКВА ??????????
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:14 pm

ivdebul написа:
ясно че вдига дълбочината-но ако е с 2-3-4 см не си заслужава 200 и кусур лева.по добре да си взема друга машина с по голяма антена.сега дилемата е КАКВА ??????????
Започни с този> Cool http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=283
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 5:44 pm

какво ще кажеш за тесоро тежон.доста ми го похвалиха.
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyСъб Яну 21, 2012 8:13 pm

[quote="Dominos"]Със СЕФ постигаш по голяма дълбочина Wink[/qu
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/191/tableseface.jpg/
Ето ти малко инфо >>>http://www.forum.numizma.com/viewtopic.php?f=8&t=178&sid=6c51f1bfc5bb652bfaa087e6af1fad51
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyНед Яну 22, 2012 12:56 am

Да колега благодаря за труда за инфото.чел съм много за гарета особенно последните дни и това съм чел.Ама магарето като реши да не минава по моста.......НЕ можеш да го накараш Very Happy БЛАГОДАРЕН съм че ми обърна внимание.ЧЕ ЗА МЪГАРЕТО сега е хвърлило око на тесоро тежон или сибола.работил ли си с тъкова животно.направо ще откача не мога да реша какво да взема стена и пониже не ходя много да не давам много пари а когато изляза да имам що годе добра машина.Айде да се оправя времето че ми се сви душата.
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ACE 250   ACE 250 EmptyНед Яну 22, 2012 9:58 am

ivdebul написа:
Да колега благодаря за труда за инфото.чел съм много за гарета особенно последните дни и това съм чел.Ама магарето като реши да не минава по моста.......НЕ можеш да го накараш Very Happy БЛАГОДАРЕН съм че ми обърна внимание.ЧЕ ЗА МЪГАРЕТО сега е хвърлило око на тесоро тежон или сибола.работил ли си с тъкова животно.направо ще откача не мога да реша какво да взема стена и пониже не ходя много да не давам много пари а когато изляза да имам що годе добра машина.Айде да се оправя времето че ми се сви душата.
Ако бях на твое място , за тия пари ,вместо Тежон бих си купил Фишер,Минелаб,.... а ако си фен БГ апаратите Пират,Микрон,.....
Върнете се в началото Go down
 
ACE 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: