Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Търсене на злато с багети.

Go down 
+10
G.M.2
hagemon4o
bojidar videv
pechkata
vvurbanov
ziggler
horo
muhata
wallb2
Kiril62
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov

Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2012 2:46 am

Тия багети от балени ми ги подари един приятел.Донесе ги от САЩ ,те имаха три функции.Ставаха на махало,приемаха ве образна и ге форма.Не знам каква фирма ги беше правила.Стрували хиляда долара.Оба4е не ми паснаха и аз на свой ред ги подарих.Направих си багети от две пластмасови тръби4ки в единия край вързани с тиксо.Със тях работех по добре. Господин Божидаре,то4но така си блъсках главата в стената.И то в двете за да става двойно по бързо.

Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2012 7:22 am

vvurbanov написа:
Тия багети от балени ми ги подари един приятел.Донесе ги от САЩ ,те имаха три функции.Ставаха на махало,приемаха ве образна и ге форма.Не знам каква фирма ги беше правила.Стрували хиляда долара.Оба4е не ми паснаха и аз на свой ред ги подарих.Направих си багети от две пластмасови тръби4ки в единия край вързани с тиксо.Със тях работех по добре. Господин Божидаре,то4но така си блъсках главата в стената.И то в двете за да става двойно по бързо.

Какво да им обясняваш, те са професори.
imperator I
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyПон Апр 02, 2012 11:30 pm

pechkata написа:
vvurbanov написа:
Според едно руско изследване водата при движението си създава електромагнитно поле.Някои животни между които акулата 4ук имат органи с които регистрират ел. полето излъ4вано от техните жертви и по този на4ин ги откриват.Вероятно и 4овек притежава такава способност която му помага при откриване на вода.При скриването на златни предмети багетистите успешно ги намират.В други слу4аи е достатъ4но търсачите да си въобразяват 4е на дадено място има злато и багетите реагират то4но там.Но не могат да се открият старо заровени предмети с багети.Явно хората знаейки или предполагайки къде е златото променят биополето си и багетиста несъзнателно реагира. Рудни жили се намират с багети но те вероятно имат по силно ел. поле.
Интересно защо багетиста засича обект заровен като свидетел без да знае че е там а антично укрит обект не може да открие...? Може би твоята теория за положителна и отрицателна енергия е факт...
мечта
Колега нов съм във този форум но не съм съгласен ,че неможе да се откриват стари заровени предмети със багетите и е много важно кой стой зад тях.
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyВто Апр 03, 2012 1:36 am

Колега императоре,ако можеше да се намира злато с багета щяха да искат регистрация не на металотърсачите,а на всичко що от един километър прилича на багета.А закона щеше да гласи (Който види или си помисли за багета се наказва с лишаване от свобода до шест години и отнемане на званието имманяр в полза на държавата).
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 5:50 pm

Според мен багетист цветни ценни предмети или монети неможе да засече.Виждал съм как на багетист слагат три еднакви шишета като две са с вода а едното е с мастика и е безгрешен Very Happy
alabala
Легионер
Легионер
alabala

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 6:58 pm

gog написа:
Според мен багетист цветни ценни предмети или монети неможе да засече.Виждал съм как на багетист слагат три еднакви шишета като две са с вода а едното е с мастика и е безгрешен Very Happy

Хахах.

Търсене на злато с багети.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Търсене на злато в Швейцария
» Търсене на самородно злато на очи ...
» Има ли златотърсачи тук ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: